Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > „Niezależni” historyzując przemilczają sprawy wyklęte … SKOK Wołomin

„Niezależni” historyzując przemilczają sprawy wyklęte … SKOK Wołomin

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św. Michała: http://swsfsm.pl/ oraz na kanale YouTube – link.

P.S. Suplement: Michalkiewicz ogłupia słuchaczy. Na czyim pasku chodzi?

W tym ważnym dla afery momencie, dziennikarze propolscy, w tym ich guru – publicysta i „były” polityk Michalkiewicz, wciąż nie zawodzą i milczą, a Pan Strach, który już się odkrył jest stabilny w swej bucie i arogancji. Chodzi jak szwajcarski zegarek na pasku służb, więc może głosić dowolne kłamstwa, a i tak włos z głowy mu nigdy nie spadnie.

Michalkiewicz otrzymał rozkaz od swoich politycznych mocodawców (wszyscy wiemy pod czyim pantoflem siedzi?) żeby nic nie mówić, albo, wywołanym do tablicy, głosić kłamstwa o Skoku Wołomin i ubliżać poszkodowanym.

Jak może bezczelnie kłamać, że Skok Wołomin to piramida finansowa z 20% oprocentowaniem i dziewięćdziesiąt tysięcy poszkodowanych ludzi – członków Skok Wołomin to stado oszołomów lubiących ryzyko gry w 3 karty? Jak on może kłamać, że oszczędzanie na lokatach w instytucji bankowej Skok Wołomin pod nadzorem KNF oraz BFG i inwestowanie w Amber Gold to było to samo ryzyko?

Strach doskonale wie, że lista kredytobiorców jest ogólnie dostępna m.in. dla dziennikarzy w sądzie, wystarczy pofatygować się i dostać fotokopie oraz pozwolenie od „swoich”, by opublikować ją, a nie kłamać i narażać na represje i tak już poszkodowanych ludzi. Co za podłość i buta: „Na minę chcą mnie wsadzić, diabli wiedzą jakie nazwiska tam są. Miałbym zaraz Prokuraturę na głowie”. A jeszcze niedawno kłamczuch mówił, że w tym wieku to już nie musi się niczego bać.

Czy 70% wykasowanych komentarzy z niedzieli na poniedziałek (7/ 8 lipca 2019 r.) po opublikowanym przez TV ASME nagraniu z Lublina gdzie Michalkiewicz odmawia pomocy poszkodowanym o niczym nie świadczy? Widać, że nie wszyscy dali się nabrać na machiawelizm Stracha.

Czy kiedykolwiek ten guru publicystów wspomniał o tysiącach ludzi dręczonych przez syndyka Lechosława Kochańskiego odpowiedzialnością za tzw. podwójne udziały? NIGDY!

2 thoughts on “„Niezależni” historyzując przemilczają sprawy wyklęte … SKOK Wołomin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.