Strona główna > NWO > Apokalipsa > Niewytłumaczalne, ALE RZECZYWISTE ! … Fenomeny się mnożą ! Kwadratowa chmura nad Toronto i inne tego rodzaju „cuda” !

Niewytłumaczalne, ALE RZECZYWISTE ! … Fenomeny się mnożą ! Kwadratowa chmura nad Toronto i inne tego rodzaju „cuda” !

Jak donosi  strangesounds.org , powołując się na świadectwa lokalnych mieszkańców zamieszczone w sieciach społecznościowych, w dniu 2 stycznia 2020 roku nad Toronto zawisła ogromna kwadratowa chmura, co zmusiło ludzi do moralnego przygotowywania się na najbardziej nieoczekiwane konsekwencje a nawet na samą Apokalipsę:

Jak wiadomo z globalnej praktyki, w przyrodzie nie ma linii prostych. Nikt nie widział kwadratowych wysp, kwadratowych mórz, gór i wzgórz w kształcie sześcianu lub równoległościanu. Dlatego nie ma i kwadratowych chmur. I okrągłe również się nie zdarzają, ale pomimo to one są:

@RobbySkyKiller , 1 stycznia:

Kilka tęcz, które często można zobaczyć po spryskaniu nieba chemicznymi smugami (chemtrails):

Piękny i bardzo nietypowy zachód słońca:

http://thebigtheone.com

Za: https://3rm.info/main/78466-neobjasnimo-no-fakt-fenomeny-mnozhatsja-kvadratnoe-oblako-nad-toronto-i-prochie-raznye-chudesa-foto-video.html

4.01.2020

Nadesłał Borys

One thought on “Niewytłumaczalne, ALE RZECZYWISTE ! … Fenomeny się mnożą ! Kwadratowa chmura nad Toronto i inne tego rodzaju „cuda” !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *