Strona główna > Świat > Niewidzialna armia rosyjska atakuje Ukrainę!

Niewidzialna armia rosyjska atakuje Ukrainę!

NY Times: Ukraina donosi o rosyjskiej inwazji na nowym froncie.

ANDREW E KRAMER i MICHAEL R GORDON

W ostatnich dniach, czołgi, artyleria i piechota przeszli z Rosji na niestrzeżoną część wschodniej Ukrainy, co ukraińskie i zachodnie wojsko nazywa tajną inwazją.

MY TO DEMASKUJEMY

a

 Andrew Kosher Kramer atakuje ponownie! „Ukraina donosi” o rosyjskiej inwazji. . . „co ukraińskie i zachodnie wojsko nazywa tajną inwazją”.

Ma się poczucie, że gdyby kijowska marionetka doniosła o rosyjskiej rakiecie, która zestrzeliła sanie św. Mikołaja, The Times opublikowałby to jako nagłówek.

I czym dokładnie jest ta „podstępna inwazja”? Czy jest to, w przeciwieństwie do nie-tajnej, transgraniczna inwazja czołgów, artylerii i piechoty, w którym strona atakująca wysyła e-mail kiedy inwazja już trwa? Wyobraźmy sobie: „My was atakujemy” z video na YouTube w załączniku, „Nasze czołgi i piechota przechodzą przez granicę w nie-tajny sposób„.

Widocznie tajna rosyjska inwazja jest tak tajna, że faktycznie nikt jej nie widział. Dlaczego nie ma żadnego video ani obrazów satelitarnych potwierdzających tę „tajną inwazję” „czołgów, artylerii i piechoty”? Może Rosjanie maja jakąś super-tajną technologię. która czołgi, artylerie i żołnierzy czyni niewidzialnymi?

Ten długi kawałek kłamliwych pomyj powołuje się na wątpliwe źródła, choć ledwo uznają rosyjskie zaprzeczenia (tylko w jednym zdaniu). Rzeczywiście, zanim jeszcze rozpoczęła się walka, liczni bojownicy o wolność z armii donieckiej byli znani z posiadania własnej wyrafinowanej broni. Siły donieckie również kilkakrotnie zdobywały dodatkową broń od ukraińskiej armii. Faktem jest, że chłopcy w Doniecku i tak kopią tyłki Kijowa bez potrzeby żadnej rosyjskiej inwazji, której globaliści i ich media oczekują. (Ha ha!) Skoro nie ma żadnej prawdziwej inwazji, Szumowiny próbują teraz wymyślić „tajną”!

Ale zakopany głęboko w tej propagandzie gówna, uważny czytelnik znajduje taki dużo mówiący brylant prawdy:

„Na autostradzie w Nowoazowsku we wtorek, sierż. Ihor Szarapow, żołnierz z ukraińskiej straży granicznej, powiedział iż widział czołgi przejeżdżające przez granicę, choć były oznaczone flagami Donieckiej Republiki Ludowej. „Mówię wam, to są Rosjanie, ale dowód na to jest taki” – powiedział sierż. Aleksiej Panko, trzymając kciuk i palec wskazujący tak by pokazywały zero„.

Dlatego, jeśli marionetkowi bojownicy ukraińscy sami otwarcie przyznają, że maja „zerowy dowód” rosyjskiej inwazji, to dlaczego, do diabła, pismaki Sulzbergera publikują takie kłamstwa, na okładce swojego wpływowego dziennika? Odpowiedź: Bo brudne łajdackie szczury w Globo-Syjo-Szumowinach, tak jak robiły to w 1939, chcą wywołać wojnę między Zachodem (NATO) i nieposłusznym krajem (Rosja). I na to oskarżenie, wasz dobrze poinformowany reporter ma wiele dowodów!

a

Po lewej: Tajny rosyjski żołnierz piechoty zdejmuje hełm i bandaże z twarzy

Środkowe: tajne rosyjskie czołgi przechodzą przez ukraińskie pola

Po prawej: Po tajnej rosyjskiej artylerii idą tajne rosyjskie ciężarówki

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id657.html

Tłu. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *