Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Niewiarygodny „sukces”. Polska policja schwytała niebezpiecznego bandytę!

Niewiarygodny „sukces”. Polska policja schwytała niebezpiecznego bandytę!

Polska - Wiadomości Świat - Wolna Polska

Policjanci monitorowali sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą. Przed rozpoczęciem imprezy został zatrzymany młody mężczyzna, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek o „symbolice faszystowskiej”. Ariel K. trafił do komendy policji.

W sobotę popołudniu policjanci monitorując sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą, przed jego rozpoczęciem zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek. Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę „faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych”

Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu, odmawiając składania wyjaśnień. W trakcie przeszukania jego mieszkania w Szczytnie okazało się, że tam ma podobne ulotki. Skonfiskowano również komputer mężczyzny, by biegły mógł się wypowiedzieć, co do treści w nim zawartych. Zarzut posiadania materiałów zawierających zabronione treści może skutkować karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Polska - Wiadomości Świat - Wolna Polska
Za antyreżimowe wlepki horror, przeszukanie domu, konfiskata mienia i do 2 lat w kryminale czyli talmudyczne „prawo” dla Gojów w okupowanej Polsce

Za: http://narodowcy.net/polska/3115-sukces-polskiej-policji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.