Strona główna > Bliski Wschód > Nieudolność przestępców

Nieudolność przestępców

false flag

972_israeli-mossad+cowards+and+assassins....-320x293Nieudolność przestępców z wyreżyserowaniem operacji false flag w Syrii („ataku chemicznego” z 21 sierpnia) staje się coraz bardziej widoczna w konfrontacji z wychodzącymi na jaw nowymi faktami. Bezpośredni sprawcy oraz podżegacze do zbrodni odwalili fuszerkę, jaka zwyczajnie rodzi pytania o tzw. profesjonalizm. Tzw. dowody na atak chemiczny mają przekonać opinię publiczną, że syryjski reżim jest odpowiedzialny za tę masakrę. Wiadomości na ten temat zostały opublikowane przez Al-Jazzera.

http://blogs.aljazeera.com/topic/syria/dozens-people-have-been-killed-syria-nerve-gas-attack-government-forces-activists-said

Jedna z witryn uprawiających propagandę na rzecz terrorystów w Syrii zamieściła news: „Reżim partii Baas użył broni chemicznej w East Ghouta, Damaszku, Jobar, Ain Tarma, Zamalka, Western Ghouta oraz Muaddamiyah” około 03:30 nad ranem. Źródło twierdziło, że liczba ofiar może wzrosnąć z powodu braku sprzętu i środków medycznych. Jednocześnie jeden z kanałów na youtube, jakim posługują się terroryści pod nazwą ‚SHAMSNN’ zamieścił między 03:00 a 04:00 rano dziesiątki filmów.

Najciekawszym newsem jest to, że data zamieszczenia tych filmów to 20 sierpnia! I oni w nich oskarżają reżim Assada o atak następnego dnia (21 sierpnia!) Jeżeli do tej zbrodni doszło w dniu 21.08.2013 r., to w jaki sposób można było zamieścić dowód jej popełnienia na dzień przedtem, zanim się wydarzyła?

 LiveLeak-dot-com-a7f_1377123218-cober-erkenyukleme-yalani2.jpg.resized

LiveLeak-dot-com-a7f_1377123218-doguguta-birgunonce1.jpg.resized

 Gdyby nawet założyć, że „atak chemiczny” nastąpił o 03:30, to jest niemożliwe zrobienie filmów ze scenami skutków i przesyłania tych dziesiątków filmów. Jest to dowód na to, że terroryści przygotowali, zorganizowali te wszystkie sceny z wyprzedzeniem, a potem tą inscenizacją oskarżyli syryjski reżim o dokonanie „masakry”.

Zamieszczone filmy to dowody na zbrodnie popełnione przez „oskarżycieli”. Wynajęta, wyszkolona i opłacana przez izrahell banda psychopatów nie ma litości nawet dla dzieci. To nie pierwszy przypadek zapisu ich własnych zbrodni. Już powszechnie wiadomo, że FSA doznaje z rąk armii syryjskiej jednej klęski po drugiej i jej dni są policzone. Powoduje to szczególne nasilenie brutalności terrorystów, którzy wyładowują frustrację na bezbronnych ludziach i za wszelką cenę wykonują zlecenia swego mocodawcy, izrahella. To nie pierwszy przypadek, gdy w jakiejś okolicy zebrali wszystkich cywilów, dzieci, kobiety, a następnie brutalnie ich wszystkich zamordowali, potem oskarżając syryjski reżim.

Zupełnie oczywisty jest mocodawca tych zbrodniarzy – izrahell. Taktyka izrahellska jest całkiem wyraźna na tle aktualnych wydarzeń w Syrii i w Egipcie. Sam izrahell nie podejmuje na razie żadnych jawnych działań wojskowych, natomiast wykorzystuje zorganizowane przez siebie wojny do akcji propagandowych przeciwko swym dwóm najsilniejszym sąsiadom.

W środę, zaledwie kilka godzin po masakrze setek Syryjczyków, izrahellski minister spraw wojskowych, Moshe Yaalon, stwierdził, że wie, kto to zrobił i wskazał jako sprawcę rząd Syrii.

Przywódcy izrahella mają niesamowite zdolności jasnowidzenia. Gdy dochodzi do jakiegoś wielkiego zdarzenia, np. ataku terrorystycznego, zmieniającego bieg historii, żydzi od razu wiedzą, kto to jest winny. Zanim opadnie kurz, oni już mówią całemu światu, co to wszystko dokładanie ma oznaczać, dostarczają scenariusza, jak świat ma zareagować na to lub inne wydarzenie.

Christopher Bollyn, analizujący w wielu opracowaniach false flag z 9/11, przypomina nam: „W kilka minut po uderzeniach samolotów w dzień 9/11, Ehud Barak (notabene twórca tajnych oddziałów izrahellskich do wykonywania operacji terrorystycznych, Sayeret Matkal) od razu w studiu BBC w Londynie dostarczył całemu światu wygodnego wyjaśnienia tego wydarzenia. To Barak był pierwszą osobą, która wezwała do wszczęcia „wojny z terrorem” i interwencji USA w Afganistanie i na Bliskim Wschodzie”.

Tak samo robi teraz, Moshe Yaalon, zaledwie kilka godzin po tragedii w Syrii, dostarcza nam jednoznacznego monologu, jaki został sporządzony zanim doszło do ustawienia tej false flag.

Fox News wytransmitowała ten izrahellski monolog:

W Syrii reżim użył broni chemicznej i nie jest to pierwszy raz”, powiedział minister Yaalon do izrahellskich korespondentów wojennych. „To walka na śmierć i życie między reżimem opartym na mniejszości Alawitów a rozproszoną opozycją…Spodziewamy się rozpadu Syrii na zachodnią część, wybrzeże i korytarz Damaszku, kontrolowane przez Alawitów oraz wschód i północ pod kontrolą Kurdów i sunnitów”.

Tyrada Yaalona to nie analiza sytuacji. To jest program działania. To coś, czego chcą izrahellczycy, a co opisane jest w planie Yinona.

Zniszczenie Syrii byłoby zwieńczeniem istniejącego od wielu lat projektu izrahellskiego: planu bałkanizacji Bliskiego Wschodu. Co najmniej od lat 70-tych, izrahellscy stratedzy planują rozbicie sąsiednich krajów Bliskiego Wschodu na drobne bantustany etniczne i sekciarskie. Plan Yinona rozbicia Bliskiego Wschodu stał się w 1996 r., planem Netanyahu „rozpadu całkowitego” (Clean Break).

Na krótko przed operacją false flag w Syrii, izrahellczycy zaaranżowali zamach stanu w Egipcie. Generał al-Sisi, izrahellski pionek przez całą swą karierę wojskową, spędził czas przed i podczas zamachu na rozmowach telefonicznych ze swymi izrahellskimi kontrolerami.

Tak samo, jak w Syrii, również w Egipcie, celem izrahella jest doprowadzić do „walki bez końca”. W tym celu przekonano al-Sisi i kontrolowane przez syjonistów „głębokie struktury państwowe” w Egipcie do zwolnienia z więzienia byłego dyktatora, kryminalisty i innego pionka żydowskiej gry, Hosni Mubaraka. Ruch ten jest obliczony na wywołanie oburzenia mas egipskich obywateli i nakręcenia skali rzezi, dokonywanej przez reżim al-Sisi.

Niezdarna próba Moshe Yaalona wywołania światowej reakcji na masakrę w Syrii przy użyciu „broni chemicznej” wskazuje kolejny raz, że ten „atak” to tak naprawdę kolejna izrahellska operacja false flag.

Rzymianie mieli prostą zasadę definiowania sprawców przestępstw – ten uczynił, kto ma korzyść. We współczesnym świecie, przeżartym na wskroś talmudyzmem, ta zasada nabiera nowego znaczenia: jaką korzyść chciało odnieść międzynarodowe żydostwo i izrahell ze zbrodni popełnionej w tym lub innym miejscu świata?

na podstawie:

http://www.liveleak.com/view?i=a7f_1377123218

http://presstv.com/detail/2013/08/22/319918/chem-mayhem-another-israel-falseflag/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *