Strona główna > Bez kategorii > Niespodzianka

Niespodzianka

Za: http://macgregor.nowyekran.pl

Motto: “Tusku, k…a, zrób coś! Obiecaj ludziom lody albo co” – prof.J.Hartman, etyk, wiceprzewodniczacy lozy B’nai B’rith Polin.

Znajoma emerytka powiedziała, że premier Donald Tusk zaskoczy wszystkich Polaków. Wejdzie na mównicę, przeprosi za to, że tylu Polaków pod jego rządami PO zginęło, powie, że rozwiązuje swoją partie, da Kaczyńskiemu teczkę z dokumentami i … strzeli sobie w łeb. A jego krew zachlapie większość posłów. W panice będą wybiegać z sejmu, lecz nic im to nie pomoże – dlatego, że premier wiedział co robi – po prostu starał się uniknąć bolesnej śmierci w męczarniach po wstrzyknięciu mu bardzo zjadliwego wirusa, aby nie zdradził swych mocodawców. Wirus rozniesie się do domów polityków i najważniejszych ośrodków politycznych i wojskowych. Po czterech dniach do Polski wkroczy armia pomagających Polakom okupantów.
Trochę straszna ta wizja koleżanko – powiedziała druga emerytka, ja to widzę tak – Premier wejdzie na mównicę przerzuci sznur przez lampę i z okrzykiem za mną PO – powiesi się. Po tym okrzyku wszyscy ludzie z PO solidarnie tak jak głosują za ustawami które niszczą Polskę – przerzucą sznury i się też powieszą. SMS nadany z politbiura PO spowoduje podobna reakcje w magistratach miast PUP MOPS i wszędzie tam gdzie jest PO, a tym samym ich poświęcenie uratuje Polskę, jak przedtem ją prawie zniszczyło.
E tam, sądząc po tym, jak trudno odkleić PO od stołków niestety tak nie będzie – powiedziała trzecia emerytka. Ja widzę to inaczej. Obrady Dnoald wychodzi na mównicę – kluby które chcą dobra Polski podnoszą się i wychodzą z sali. Dnoald zaczyna mówić o sukcesach swojej partii, o podwyżce podatków, o przyszłości w której wprowadzi nowe podatki. Nagle przerywa i mówi do mikrofonu – co tu tak tyka słyszycie? Przez głośniki sejmu rozchodzi się głos – jestem bomba czas się skończył 5, 4, 3, 2, 1, 0 – prima aprilis BUM. Potężna eksplozja niszczy sale obrad i senat. Pan Kaczyński wprowadza stan wyjątkowy,rozwiązuje PO jako organizacje przestępczą i rekwiruje majątek PO partyjny i prywatny. Część majątku PO zasila partie PIS a część zasila gospodarkę. Rozpoczynają się aresztowania – bo na pewno za zamachem stoi ktoś z PO – czyż nie?
Marzenia marzenia – rzuciła czwarta emerytka i stwierdziła jeśli nie powie” podaję się do dymisji i proszę o łagodny wymiar kary” to czeka go los miliard razy gorszy od tego który wymienialiście. A jaki? A to niespodzianka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.