Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Niesamowity wywiad z rabinem. Mówi szokującą prawdę…

Niesamowity wywiad z rabinem. Mówi szokującą prawdę…

Szokujący wywiad rabina Abe Finkelsteina. Bez ogródek mówi o gojach służących żydom, o krwawych świętach żydowskich, o systemie finansowym, który daje im władzę na całym świecie.

a

Z jego ust wylewa się cały jad żmijowski charakterystyczny dla pokolenia węża.

Nie ma szacunku dla ludzi. Nie zależy mu nawet na wszystkich żydach. Należy do kasty bankierskiej, do pokolenia Rothschildów, którzy w XVIII wieku opanowali Europę.

Nawet nie polemizuje z doktryną Holocaust. Światowa encyklopedia z roku 1934 pisze, że w całej Europie było 3,5 mln żydów. Skąd nagle wzięło się liczba 6 mln?

Dokładnie wie, że liczba żydów zamordowanych w obozach koncentracyjnych jest zmyślona. Nie ważne są cyfry, może być to 60 tys, najważniejsze, że z Holocaustu i z całej złowrogiej historii żydów, wymyślili kolejny superskuteczny mechanizm: „antysemityzm”.

Otwarcie mówi, że to oni zamordowali Chrystusa, że ich bóg – Lucyfer przegrał pierwszą batalie, jednak ostatecznie to oni będą górą.

Wywiad jest szokujący, otwarty. Rabin wie, że żadna telewizja głównego nurtu nie odważy się nagłośnić jego słów.

Reprezentuje międzynarodową finansjerę, która w 1913 roku przejęła władzę nad centralnym bankiem USA i nad dolarem. Mechanizm jest prosty: jeżeli państwo chce mieć dolary na wydatki, musi je pożyczyć od prywatnego bankiera czyli od FED. Przez wiele lat odsetki od pożyczonych dolarów, który powinien być własnością narodu, wynosiły 10-15% rocznie.

Ciekawe fakty przekazuje o kierunku, w którym zmierza świat. Ameryka ma być „pustynią”. Cały wysiłek kierują w stronę Chin i Indii.

Jak myślisz, czy wywiad został wyreżyserowany, zmyślony?

Czy słowa wypowiedziane przez rabina są teatrem kłamstw?

Jeżeli takie odniosłeś wrażenie, to polecam mocno studiować poglądy żydów, ich religijne rytuały oraz macki, które opanowały cały świat.

Co najmniej 95% z wypowiedzianych poglądów, tez, wniosków, znajdziesz w licznych książkach i publikacjach.

Robert Brzoza

Źródło: https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/niesamowity-wywiad-rabinem-mowi-szokujaca-prawde/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *