Strona główna > Świat > Ukraina > Niemiecko-żydowski projekt „Ukraina”

Niemiecko-żydowski projekt „Ukraina”

Cały Projekt „Ukraina”, cały ruch OUN/UPA – to projekt przede wszystkim niemiecki. Przypomnijmy, że państwo Krzyżackie, Prusy, wyrosły na trupie Polski; „karta ukraińska” to część gry Prus zmierzającej do całkowitej likwidacji Polski.

a5

Ale jest to także projekt niemiecko-żydowsko-masoński. Banderyzm to szczególny przypadek totalnego żydzimu i kłamstwa. Jest to kłamstwo wielowarstwowe. Żydzizm i masoństwo są dogłębnie fałszywymi i lucyferycznymi doktrynami.

Bestialstwa i okrucieństwa ukraińskiej czerni nie można usprawiedliwiać w jakikolwiek sposób, ale jest to wynik zabiegów propagandowych „ojców założycieli” OUN-UPA nad ciemnym i prymitywnym ukraińskim chłopem – wygłodniałym, zabiedzonym analfabetą .

Kiedykolwiek pojawia się bestialstwo i okrucieństwo – zawsze w okolicy pojawia się Żyd albo Niemiec – zbrodnie żydowskiego NKWD, zbrodnie GESTAPO , zbrodnie UPA.

Z tym, ze okrucieństwo i radość zbrodniarzy UPA w zadawaniu cierpienia i w zabijaniu nie ma odpowiednika w historii ludzkości – szczególnie znęcanie się nad małymi dziećmi jest odrażające. Ci co to robili w czasie II Wojny Światowej w Polsce i ci co robią to samo w Donbasie, godni są największego potępienia, tymczasem znajdują poklask i aprobatę wszystkich syjonistycznych rządów światowych; ja zaś mówię, że ci co to popierają – „Mężykowie Stanu” – „polscy”(?) politycy w Polsce i na zachodzie – są współodpowiedzialni za te zbrodnie

W czasie II WŚ innym ludobójstwem były zbrodnie Ustaszy – nacjonalistów chorwackich, również sponsorowanych przez Niemców; Ustaszowcy Ante Pavelića wymordowali w małej Serbii 1.5 miliona ludzi, w tym 700 tysięcy Serbów

Projekt OUN-UPA to projekt Międzynarodowego Krzyżaka w całości niemiecko – pruski, wykonany przy pomocy i pod kierunkiem Żydów. Prusy zawsze wysługiwały się Żydami; wszyscy przywódcy OUN/UPA byli Żydami. Bandera, Szuchewycz – to polscy żydzi , znaczna część duchowieństwa greckokatolickiego to byli Żydzi, którzy po wojnie ponownie się przechrzcili na obrządek rzymskokatolicki, zasilając szeregi polskiego duchowieństwa – były posel Zbigniew Nowak twierdzi, że ma na to archiwalne dowody.

OUN -UPA i cały ukraiński nacjonalizm był i jest traktowany przez Niemców instrumentalnie. Rezuny mieli wyrżnąć żywioł polski, ale niech „Ukraińcom” nawet nie przychodzi do głowy myśl o stworzeniu własnego państwa – Samodzielnej Ukrainy: te tereny miały być terenami osadnictwa niemieckiego. Tak było w czasie II wojny światowej. Bandera po proklamacji „Samostijnej Ukrainy” został uwięziony przez Niemców w Sachsenhausen – i tak jest teraz. Niech nawet Ukraińcy nie myślą o przyjęciu do Unii Europejskiej.

Cały ruch banderowski nacjonalizmu ukraińskiego ma służyć podporządkowaniu, a nie wolności dla ludzi na Ukrainie i jest wyrazem imperialnych dążeń Międzynarodowego Krzyżaka – państwa od Lizbony do Władywostoku – i Międzynarodowego Żyda, który ma stworzyć Wielka Chazarię, Międzymorze od Bałtyku do Morza Czarnego, państwa żydowskie podporządkowane Krzyżakowi, co wcale nie musi oznaczać konfliktu interesów – wręcz odwrotnie.

Perfidia krzyżacka jest głęboko schowana. Wprawdzie Niemcy przyznają się do swoich zbrodni w stosunku do Polski i Polaków, i nawet przepraszają, ale nie przeszkadza im to w kolonizowaniu Polski i Polaków w ramach Unii Europejskiej: łupić i wykupić, eksploatować i rabować.

Polacy nawet niech nie myślą o odszkodowaniach za II wojnę światową – jedyną formą zadośćuczynienia Polakom jest pozwolenie na pracę w Niemczech – „Arbeit macht frei”.

Najbardziej wpływy niemieckie widać na przykładzie sponsorowania i finansowania kampanii wyborczej Tuska na premiera Polski przez fundację niemieckie – Adenauera, Schumana i inne. Prasa w Polsce jest niemal w 100% (stu procentach) w rękach Niemców i Żydów; to ma miażdżyć świadomość Polaków – propaganda niemiecka miała i ma niesamowitą siłę ogłupiania.

Polska według Niemców i Żydów nie ma prawa istnieć – jak to powiedział Walter Rathenau – Polska to „państwo sezonowe”. Takie było pozyskanie przez Polskę niepodległości 1918 – 1939, a zakończyło się napaścią III Rzeszy na Polskę – i tak jest teraz współcześnie. W zamyśle masonów i teutońskich Mężów Stanu (bandytów i agresorów) Polska nie może istnieć – nie ma prawa – państwa słowiańskie mają być podporządkowane i skolonizowane. Widzimy to bardzo wyraźnie współcześnie obserwując politykę niemiecką wobec skolonizowanej „Europy Wschodniej”.

Wracając do Ukrainy

Sama nazwa „Ukrainiec” to wymysł ostatniego cesarza Austrii Karola I, który z podszeptu garstki (ok. 20 osób) rezydując w Wiedniu specjalnym edyktem cesarskim nakazał wszystkich Rusinów nazywać Ukraińcami. Nazwa „Ukraina” miała zastosowanie do regionu Galicji i Małopolski Wschodniej – zaboru austriackiego, gdzie rozwijał się ruch nacjonalizmu ukraińskiego stworzony i finansowany przez Habsburgów; i tak samo po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej finansowanej przez Międzynarodowego Żyda (Międzynarodówkę Finansową) udało się przenieść nazwę „Ukraina” na całe państwo z małego regionu Galicji – i tak to trwa do dzisiaj sprytnie ukrywane przez propagandę niemiecką.

Niestety sam pan Poliszczuk i pan Siemaszko dali się na ten trick nabrać; Poliszczuk twierdzi, że jest Ukraińcem, a nie Rusinem, a pan Siemaszko mówi o Ukrainie, niejako akceptując fakt dokonany (podobnie Geremek stworzył pojęcie „fakt prasowy”: prawda historyczna to jest to, co napisano w Gazecie, oczywiście Wyborczej).

Wokół spraw ukraińskich obie strony, obaj autorzy, pomijają interes żydowski i interes niemiecki.

Otóż, jeśli chodzi o „Ukrainę” istnieje konflikt interesów: Niemcy chcą budować Wielkie Niemcy, a Żydzi Wielką Chazarię – Międzymorze.

Konfliktowanie narodów słowiańskich i wzajemnie podpuszczanie do mordów to immanentna cecha niemieckiego i żydowskiego okupanta. Najwyraźniej nie jest to rozumiane ani w Polsce, ani na Ukrainie, ani w Rosji.

Rządy w Polsce i na Ukrainie są podporządkowane Żydom i Niemcom. Rosja jest i była INACZEJ podporządkowana interesom żydogermańskim. Prusy wyrosły na trupie Polski drogą rozbiorów, Rosja poprzez osadzenie na tronie carskim Rosji krzyżackiego kandydata; dość powiedzieć, że cały dwór carski był zniemczały. Dynastia Romanowów to właściwie dynastia Romanow – Holstein – Gottrop. Car Rosji Piotr III to właściwie Karl Peter Ulrich Holstein – Gottorp; wnuk Piotra I Wielkiego (syn Anny i Karola Fryderyka księcia Holstein – Gottorp); panował w roku 1762; mąż cesarzowej Katarzyny II (1745 r Dynastia Romanow – Holstein – Gottorp). Caryca Katarzyna II Sofia Augusta Anhalt – Zerbst – Prusaczka rodem ze Szczecina.

UNIA Europejska – to współczesny mechanizm prawno-finansowy agresji Niemiec na Polskę i na Europę.

Ukraina to ciąg dalszy agresji Drang nach Osten – recydywa zbrodni UPA i Gestapo.

Niemcy od Lizbony do Władywostoku– to dalekosiężne wielopokoleniowe plany podboju.

Ingerencja w wewnętrzne sprawy Polski poprzez fundacje niemieckie – finansowanie wyborów Tuska – to też nic nowego. Niemcy/Prusy finansowały wybór Augusta II Sasa na tron Polski, który zaczął proces rozbiorów już od 1701 r. Przewrót majowy 1926 agenta pruskiego Józefa Piłsudskiego  to następny przykład.

Rewolucja bolszewicka to dzieło międzynarodówki finansowej i Prus – 50/50 – co jest najmniej rozumiane, gdyż wszystko, cała wina, zrzucana jest na Żyda. W czasie rewolucji zginęło 60 mln Rosjan.

Dziś niechęć i wrogość do Rosji jest umiejętnie podsycana w Polsce i na Ukrainie, ale też jest odwzajemniana przez Rosję [nic dziwnego – admin]. Rosja nie chce ani Polski ani Ukrainy i woli współpracę z Niemcami i Żydami. Widać bierność Putina w sprawach ukraińskich i polskich.

Charakterystyczne są wypowiedzi ambasadora Rosji w Polsce (ostatnio w Gajówce) – pełne niezrozumienie bagażu historycznego skomplikowanych stosunków polsko-rosyjskich – a przede wszystkim niezrozumienie interesów Żydów germańskich w Polsce i Rosji.

Współczesne stosunki polsko- rosyjskie trzeba uznać za wielkie zwycięstwo i majstersztyk polityki pruskiej – konfliktowania narodów słowiańskich.

Wielka Polska i Wielka Rosja mogłyby być potęgami, a jest inaczej – potęgą są Niemcy i Międzynarodowy Żyd , który zręcznie manipuluje i konfliktuje i napuszcza: każe się Słowianom nawzajem mordować, a powinno być odwrotnie.

Nadejdzie czas przebudzenia.

MatkaPolka

Za: https://marucha.wordpress.com/2015/06/26/niemiecko-zydowski-projekt-ukraina/

Data publikacji: 26.06.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *