Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Niemiecki lekarz ujawnia kłamstwa, fałszerstwa i manipulacje. Zobacz zanim usuną!

Niemiecki lekarz ujawnia kłamstwa, fałszerstwa i manipulacje. Zobacz zanim usuną!

Niemiecki doktor, dyrektor przychodni mówi, że nie jest on żadnym teoretykiem spiskowym, bo spisek to ukrywanie czegoś, a on niczego nie ukrywa i jego słowa nie mają nic wspólnego z teorią, ponieważ jest praktykującym lekarzem i przyjmuje pacjentów 7 dni w tygodniu w przeciwieństwie do rządowych tzw. ekspertów bazujących na fałszywych danych z Instytutu Roberta Kocha.

Dane przedstawiane przez rząd nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistym świecie, opierają się na kłamstwach i manipulacjach z rządowego Instytutu Roberta Kocha, którego głównym ekspertem jest prof. weterynarii, jest on psem na smyczy rządu.  Kłamstwa i złe leczenie oraz podanie szczepionki, która nie przeszła wszystkich faz testów klinicznych w konsekwencji doprowadzi do śmierci wielu ludzi, za które oni wszyscy powinni zostać osądzeni.

One thought on “Niemiecki lekarz ujawnia kłamstwa, fałszerstwa i manipulacje. Zobacz zanim usuną!

  1. Brawo !! może by to nasze nieuki rządowe pooglądali.Takich prawdziwych wypowiedzi światowej sławy lekarzy jest o wiele więcej.Nasz wirusolog mówił to samo na samym początku tego kłamstwa. Okazało się ,że nie mogą udzielać wywiadów, oczywiście zabronione przez naszych nieudaczników po części skorumpowanych wiadomo z kim.Jak wiatr wieje tak się nasza służba zdrowia chwieje. Żenada :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *