Strona główna > Świat > Niemcy to dziki kraj

Niemcy to dziki kraj

Niemcy stają się krajem specjalnej troski. Władze straciły kontrolę nad masą nielegalnych migrantów. W Kolonii i Hamburgu pijane hordy arabskich migrantów urządziły w sylwestrową noc polowanie na kobiety, doszło do gwałtów, molestowania i rabunków.

Tak jak wcześniej Adolf Hitler, Angela Merkel prowadzi Niemcy do katastrofy. Za jej szaleństwo zapłacą wysoką cenę zwykli obywatele, którzy nie mają ani osobistej ochrony, ani rządowych limuzyn ani rezydencji chronionych przez policję.

Już zapłaciły za to dziesiątki, a może nawet setki młodych kobiet, które zostały napadnięte, okradzione, molestowane i nawet zgwałcone przez pijane bandy arabskich migrantów w sylwestrową noc w Kolonii i Hamburgu:

www.thelocal.de/20160104/refugees-blamed-for-mass-sexual-assault-in-cologne

www.dailymail.co.uk/news/article-3384423/German-police-hunt-group-1-000-men-Arab-North-African-origin-sexually-assaulted-numerous-women-threw-fireworks-crowds-Cologne-train-station-New-Year-s-Eve.html

Pijana tłuszcza, nie mówiącą ani słowa po niemiecku i obstalowana w papiery uchodźców, napadła na co najmniej 60 kobiet w Kolonii, wśród nich były także turystki z Japonii. Napadnięto także na policjantkę w cywilu. Skala i brutalność ataków zaszokowała nawet funkcjonariuszy niemieckiej policji.

Dziki kraj – Kolonia

a

Dziki kraj – Hamburg

a

a

a

To że niemiecka policja jest bezradna, wiadomo od dawna. Przedstawiciele policyjnych związków zawodowych płaczą w mediach, że w ostatnich latach zmniejszono o kilkanaście tysięcy liczbę etatów w niemieckiej policji, co obrazowo można przedstawić jako np. zlikwidowanie wszystkich policyjnych etatów w aglomeracji Berlina.

Niemiecki rząd jest też bezradny, ogłupiony swoją własną propagandą multi-kulti. Tylko 10% nielegalnych migrantów, którzy siłą przedarli się do Niemiec, zostało zidentyfikowanych. Reszta ma albo lewe papiery albo w ogóle ich nie ma. „No i co nam zrobicie ?”

Eksperci szacują, że co najwyżej 2% migrantów znajdzie jakąkolwiek pracę, reszta będzie siedzieć na socjalu lub handlować narkotykami i z czasem urządzi Niemcom drugi Liban.

Niemieckie media, które tak bardzo „troszczą się” o wolność mediów w Polsce, same są na smyczy rządu, boją się relacjonować prawdę i są nazywane coraz częściej przez obywateli łże-prasą (Lügenpresse). Czyżby przeciętny Niemiec stawał się coraz bardziej kaczystowski ?

Do tej pory migranci wzbogacali się nawzajem nożami w obozach, zanotowano już ofiary śmiertelne. Kiedy migranci wyjdą masowo na ulice, może z czasem dojść do rozlewu krwi.

W obliczu rosnącego wewnętrznego zagrożenia w centrum Europy polski rząd powinien podjąć energiczne działania:

1. Polskie MSZ powinno oficjalnie ogłosić stan zagrożenia dla polskich obywateli podróżujących do Niemiec lub przez Niemcy, szczególnie dla rodzin z dziećmi i samotnych kobiet (USA już dawno ogłosiły tzw. travel advisory alert dla amerykańskich obywateli podróżujących do Europy).

2. Polski rząd powinien zwołać pilne spotkanie ministrów spraw wewnętrznych Unii europejskiej w Brukseli, w celu omówienia sytuacji w Niemczech.

3. Oddziały straży granicznej i policji powinny wzmocnić ochronę polskiej granicy z Niemcami

Nie wykluczamy też, że w Niemczech dojdzie do próby obalenia szalonej Angeli Merkel przez niemieckich patriotów, którzy zachowali jeszcze trzeźwość myślenia. Oczywiście innymi bardziej pokojowymi metodami niż robił to kiedyś Graf von Stauffenberg:

monsieurb.neon24.pl/post/125916,operacja-walkiria-2

Psim obowiązkiem każdego rządu jest dbanie o bezpieczeństwo obywateli. W przypadku kiedy szalona Merkel świadomie naraża zdrowie i życie niemieckich obywateli a żaden z jej nadwornych klakierów nie jest w stanie jej powstrzymać, reakcje obronne niemieckiego narodu mogą być konstytucyjne lub poza-konstytucyjne, z uwagi na stan wyższej konieczności.

Merkel jeździ pancerną limuzyną, ale co mają robić zwyczajne kobiety?

a

Źródło: http://monsieurb.neon24.pl/post/128647,niemcy-to-dziki-kraj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 6 = 7