Strona główna > NWO > Niemal sowiecka czystka w armii USA

Niemal sowiecka czystka w armii USA

sowiecka czystka

maxresdefaultSowiecka czystka polegała najczęściej na kuli w łeb i to żydowskim sposobem, w tył głowy. Podobny cios w główne dowództwo zadał marionetkowy czarnuch w USA. Na pewno mamy do czynienia z fazą realizacji zamachu stanu, bowiem zmian w naczelnym dowództwie armii, jaka toczy naraz kilka wojen na całym świecie, nie dokonuje się ot tak, prawem Kalego z dżungli. Jest to wykonanie fazy zamachu, jaki stanowi przygotowania do etapu otwartej wojny. Pozostaje pytanie z kim w najbliższym czasie armia USA będzie walczyć.

7 wyższych rangą dowódców armii USA, w tym dwóch najważniejszych generałów od broni atomowej, zostaje wyrzuconych przez Obamę. To pierwszy taki wypadek w historii.

Czy ci ludzie stoją pomiędzy nami a ogłoszeniem stanu wojennego? Zostali zwolnieni pod różnymi pretekstami, od zarzutów o molestowanie seksualne aż do zarzutu braku zaufania. Jedna rzecz, jaka ich wszystkich łączy, to ich role bojowe w wojsku. Wszyscy byli dowódcami jednostek bojowych. Nigdy jeszcze nie wyleciało za stanowisk tylu generałów na raz.

Czy Pentagon czyści przedpole? Czy to są ci, którzy nie chcieli współpracować przy planach zbliżającego się stanu wojennego?

http://www.youtube.com/watch?v=YIqbFBmOZ2c

Major General Michael Carey

 Maj-Gen-John-Carey-300x241

Dowódca 20th Air Force, dowodził 9600 ludźmi i był odpowiedzialny za 450 rakiet balistycznych z głowicami jądrowymi w trzech skrzydłach operacyjnych, służył w operacjach „Iraqi Freedom” i „Enduring Freedom”. Otrzymał 13 głównych odznaczeń.

Vice Admiral Tim Giardina

 Vice-Ad-Tim-Giardina

Zastępca dowódcy sił strategicznych. Jego najnowsze zadanie bojowe polegało na dowodzeniu grupą okrętów podwodnych Trident, grupą okrętów podwodnych Dziewięć i grupą okrętów podwodnych Dziesięć, w sumie dowodził wszystkimi 18 okrętami klasy Trident. Otrzymał w czasie służby multum przeróżnych odznaczeń bojowych.

Major General C.M.M. Gurganus

 MG_Charles_Gurganus

Dowodził Regionalnym Ośrodkiem Dowodzenia Southwest i I jednostką ekspedycyjną marines (Forward) w Afganistanie. Wielokrotnie odznaczony.

Major General Gregg A. Sturdevant

 MG_Gregg_Sturdevant

Dyrektor ds. planowania strategicznego i polityki sztabu Dowództwa Pacyfiku i dowódca Skrzydła Lotnictwa w Camp Bastion w Afganistanie. Wielokrotnie odznaczony.

Brigadier General Bryan Roberts

 BG-bryanroberts

Roberts objął dowództwo w Ft. Jackson w 2011 roku i był na dobrej drodze, aby dosłużyć się swej drugiej gwiazdki. Służył w Iraku jako dowódca Zespołu Bojowego 2-iej Brygady, i był zastępcą szefa ds. rekrutacji w Fort Knox, Kentucky

Major General Ralph Baker

 MG-ralphbaker

Dowódca grupy połączonych wojsk (joint task force) Horn w Camp Lemonnier w Dżibuti, Afryka

Rear Admiral Charles Gaouette

 RDML-Gaouette

Dowódca Trzeciej Grupy Bojowej Lotniskowców od 5 kwietnia 2012 r. Ostatnio był zastępcą dowódcy amerykańskich sił morskich, w sztabie dowództwa USA. W 2003 roku został odznaczony przez wiceadmirała Jamesa Stockdale’a odznaczeniem w uznaniu dowództwa w warunkach bojowych okrętu Oldendorf. Jest laureatem wielu innych odznaczeń, w tym za udział w walce.

W materiale sprzed tygodnia pisaliśmy już o tych działaniach:

Papierek lakmusowy na sprawdzenie lojalności wojska. Obama pyta oficerów, czy będą strzelać do Amerykanów, jeśli zostanie wydane takie polecenie. Niektórzy oficerowie odejdą. Rząd skupuje wystarczającą ilość amunicji, żeby pozabijać połowę populacji oraz worki na zwłoki. Obama wstrząsa strukturą dowodzenia w wojsku, ale czy to są również przygotowania do wojny z ludnością amerykańską? Według osoby zidentyfikowanej jako były wysokiej rangi urzędnik wojska, odpowiedź na to szokujące pytanie brzmi – TAK.

Aktywista praw człowieka, dr Jim Garrow mówi, że to źródło, człowiek uważany za „jednego z najwybitniejszych amerykańskich bohaterów wojska”, powiedział mu, że prezydent Obama jest w trakcie przeprowadzania procedury sprawdzania armii celem „ustalenia, kto pozostanie na stanowisku, a kto musi odejść” wśród najwyższej rangi dowódców wojskowych. A test polega na tym, czy będą oni strzelać do obywateli USA, czy też nie. Garrow mówi, że jego źródło ujawnia ten fakt w celu „wywołania alarmu” wśród opinii publicznej na temat planów szykowanych przez obecną administrację.

Mamy stan wojenny?

źródło: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=82275

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.