Strona główna > NWO > Niedopuszczalne zachowanie

Niedopuszczalne zachowanie

Pracujesz cały dzień na komputerze, ale ani razu nie zaciekawiły cię te linki, o których twój brat tak namiętnie wciąż ci opowiada!?

a

Niedopuszczalne zachowanie

Codziennie dokonujesz szczepień, a jednak nie poświęciłeś zaledwie jednej godziny na to, żeby w niezależny sposób zweryfikować plotki, jakie ciągle słyszysz – o tym, jak bardzo są śmiertelne!?

a

Niedopuszczalne zachowanie

Co, coś nam mówisz o tym, że byłeś świadomy istnienia tego spisku już kilka lat temu: i co zrobiłeś? Cokolwiek, żeby spróbować zbadać i naświetlić wszystkim tę agendę!?

Sposób kontrolowania masy

Niedopuszczalne zachowanie

Codziennie chodzisz do pracy i przywdziewasz sobie ten śmieszny czarny kostium, jaki nazywasz mundurem; i sobie myślisz, że służysz społeczności – i jeszcze nie rozpracowałeś tej zagadki, że to TWOJE zachowanie jest przestępstwem!?

a

Niedopuszczalne zachowanie

Więc przeszedłeś szczęśliwie na emeryturę i masz ogromnie dużo czasu, masz dostęp do internetu, a nie zadałeś sobie trudu, aby chociaż spróbować dowiedzieć się, dlaczego nasz świat stanął do góry nogami!?

a

Niedopuszczalne zachowanie

Powiedzmy to wprost – jesteś naprawdę na dobrej drodze, aby pozwolić wysłać twą jedyną córkę na wojnę, aby ona dopomogła zniszczyć życie innych ludzi, zabijać i zostać zabitą; ale nie znalazłeś dość czasu, aby samodzielnie poszukiwać alternatywnych poglądów i opcji!?

a

Niedopuszczalne zachowanie

Pracujesz w szpitalach i widzisz i słyszysz, jak codziennie szybko rośnie wskaźnik śmiertelności i pogarszają się procedury zdrowotne; a nie ma w tobie potrzeby zadania sobie pytania, co się tu do diabła dzieje!?

a

Niedopuszczalne zachowanie

Przyglądasz się swoim rachunkom za media i ręce ci opadają, jak wszystko idzie w górę; jak te prywatne przedsiębiorstwa użyteczności publicznej chwalą się rocznymi zyskami; jak twój kraj wpada coraz bardziej w recesję, a każdy zaczyna walczyć o przetrwanie. Jednak NADAL nie możesz dostrzec, że zostałeś ogolony do zera lub już znalazłeś się na granicy niewypłacalności!?

Niedopuszczalne zachowanie

Czy można jeszcze dalej brnąć z tą mantrą wsparcia naszych bohaterów!?

Czy nadal uważasz, że możemy głosować na korzyść tego całego bałaganu!?

Czy nadal wierzysz w retorykę, jaką opowiadają tobie politycy i media!?

I nadal nie stać cię na to, żeby obiektywnie wysłuchać tej ekscentrycznej kobiety, która stoi na drodze i próbuje przedstawić tobie alternatywę, abyś mógł to wszystko pojąć!?

Niedopuszczalne zachowanie

Twój kraj się rozpada wokół ciebie na twoich oczach. Twoja rodzina i przyjaciele powoli zaczynają od tego umierać. Jesteś świadkiem gwałtownego pogorszenia się wartości społecznych. Oglądasz dramaty innych osób, które cierpią na całym świecie. Wsłuchujesz się w media, które bezustannie kłamią. Widzisz absolutny tupet i rażące przewinienia rządu i lokalną korupcję, a oni śmieją ci się w twarz.

Ale jakoś nie masz potrzeby zatroszczyć się o to, żeby znaleźć przyczynę albo próbować coś z tym zrobić????

Niesamowite!

To po prostu – niedopuszczalne zachowanie.

bankierzy

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/04/22/unacceptable-behaviour/

Przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.