Strona główna > NWO > Nieco konspirologii. Trzecia wojna światowa może rozpocząć się już 3 listopada – AKTUALIZACJA

Nieco konspirologii. Trzecia wojna światowa może rozpocząć się już 3 listopada – AKTUALIZACJA

Uwaga Redakcji portalu www.3rim.info – Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Analizując światowe wydarzenia minionego roku, możemy z przekonaniem mówić o tym, że świat stoi na krawędzi globalnego wydarzenia katastroficznego – a nawet serii wydarzeń. Powinny się były one już wydarzyć, ale z jakiegoś powodu Pan Bóg przesunął je w czasie. Ale cierpliwość Boga nie jest bezgraniczna. Ludzkość gwałtownie zdradza Boga i nawet Prawosławni poszli drogą soborowej apostazji. A to może już stać się ostatnią kroplą …

Czy trzecia wojna światowa może rozpocząć się 3 listopada z powodu najwiekszej prowokacji w USA? Tak, może. Prawdopodobieństwo tego jest bardzo wysokie. Wszystkie wojny światowe i globalne wstrząsy zawsze rozpoczynały się od celowej prowokacji sług Antychrysta. Tak było w przypadku wszczynania poprzednich wojen światowych, tak było 11 września 2001 roku w Stanach Zjednoczonych. Tak będzie i tym razem.

I w końcu nikt nie będzie przeczył temu, że sataniści – masoni zawsze zawczasu pokazują to, co oni zrobią. Przypomnijcie sobie atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku. Jakże wiele, jak się okazało, było informacji w filmach, kreskówkach, komiksach, gazetach i czasopismach o tym, że bliźniacze wieże zostaną wysadzone w powietrze. I zostały wysadzone. Nie mniej pokazano również o atakach terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych w dniu 3 listopada, być może właśnie w 2019 roku.

Ponadto, Bracia i Siostry, ci z was, którzy stale czytają nasz dział informacji, na pewno pamiętają wszystkie główne wydarzenia, które mogą świadczyć z największym prawdopodobieństwem, że dzieci diabła popełnią właśnie w tej chwili prowokację na ogromną skalę. Niech Bóg sprawi, żeby tak się nie stało.

Wszyscy najbardziej znani rabini już ogłosili, że w roku 5780, który miał miejsce u nich kilka dni temu, zostanie ujawniony ich Mesjasz – Antychryst. Dodajemy tutaj spełnienie (przez nich) całej serii ich „proroctw”. Izrael i Stany Zjednoczone są przygotowane na wybuch wojny z Iranem, którego z pewnością oskarżą o ataki terrorystyczne w Stanach Zjednoczonych, które mają nastąpić. A wojna z Iranem powinna przerodzić się w wojnę światową, podczas której Żydzi zamierzają oczyścić Wzgórze Świątynne w Jerozolimie z Meczetu Al-Aksa, aby zbudować Trzecią Świątynię dla koronacji Antychrysta.

Dodajemy tutaj tajemniczą liczbę 44, o której wiemy już od 15 lat i która ma pewne bardzo ważne znaczenie dla masonów – satanistów i którą oni już prawie od 30 lat pokazują jako swoje Hollywood. A 3 listopada 2019 roku jest dokładnie 44 – tą niedzielą roku.

Przypomnijmy również proroctwa mniszki Matki Alipii Gołosiejewskiej, która ostrzegała, że ​​wojna światowa rozpocznie się w święto Piotra i Pawła. Początkowo wszyscy myśleli, że to będzie 12 lipca, ale okazało się, że to nie tak, ponieważ ona żyła według własnego kalendarza. Tak więc, Święto Piotra i Pawła, ale nowych męczenników, obchodzone jest 2 listopada.

I jeszcze, 19 października, mason i fałszywy patriarcha-schizmatyk Bartłomiej przyjedzie na Świętą Górę Athos i, niestety, ale najprawdopodobniej, wszystkie 20 monastery Athos pokłonią mu się i tym samym zdradza Chrystusa i Matkę Bożą. W tym przypadku Athos, jako twierdza światowego Prawosławia, upadnie, a konsekwencje tego dla całej ludzkości będą jak najbardziej katastrofalne.

Bracia i Siostry! Nie będziemy podawać wszystkich argumentów, mówiących o tym, że na potężną skalę atak terrorystyczny 3 listopada może być dokonany przez rząd światowy. Tylko Bóg wie wszystko. Niczego nie twierdzimy, a jedynie wskazujemy na znaki czasu i możliwe warianty rozwoju wydarzeń.

W każdym bądź razie my, Prawosławni, nie musimy się bać. Chrystus zwyciężył świat i my jesteśmy spadkobiercami Jego zwycięstwa, jeśli będziemy Mu wierni. Będziemy wyrażać skruchę i modlić się do Chrystusa, wypraszając od Niego Cara, a także prosząc o odwagę, determinację, siły i mądrość, aby uwolnić naszą Ruś od całego diabelstwa, a Cerkiew Rosyjską od wszystkich sług Antychrysta i ich wspólników. Panie Boże, dopomóż nam!

Film video: НЕМНОГО КОНСПИРОЛОГИИ… Третья Мировая война может начаться уже 3 ноября. (ВИДЕО) (46:33)

Możesz to video obejrzeć też tutaj …

Film video: Natalia Bazowa. НЕМНОГО КОНСПИРОЛОГИИ… Третья Мировая война может начаться уже 3 ноября. (ВИДЕО) (46:33)

A OTO NAJNOWSZA WIADOMOŚĆ: KALIFORNIA POGRĄŻA SIĘ W 7 DNI  CIEMNOŚCI

8 października 2019 r. wszystkie media Kalifornii i główne amerykańskie zasoby medialne przekazały Amerykanom bardzo dziwną wiadomość:

Ze względu na warunki pogodowe, takie jak silne wiatry, które powodują nasilenie się pożarów, a linie energetyczne zaczynają padać, w okresie od 9 października do 10 października, a także przez kolejne 7 dni, 28 dystryktów (okręgów) Kalifornii prewencyjnie w mniejszym lub większym stopniu jest odłączanych od zasilania energią elektryczną.

Sytuacja jest bezprecedensowa i bardzo niejednoznaczna, ponieważ nigdy w Kalifornii prewencyjnie nie wyłączano światła. Co więcej, odłączenia w Kalifornii będą przeprowadzane metodą „pełzającą”, tzn. zaczną się od 28 dystryktów, a następnie, w ciągu tygodnia, rozpocznie się odłączanie i innych użytkowników, pogrążając ich w ciemności delikatnie i stopniowo.

Nikt nie wie, jak wyjaśnić to, co się dzieje. Szczególnie trwoży Amerykanów ten fakt, że 3 października 2019 roku Dowództwo Korpusu Piechoty Morskiej USA otrzymało rozkaz dyslokacji na terytorium Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie marines podporządkowano gubernatorom stanów, gdzie znajdują się ich bazy wojskowe. Okres przeprowadzenia dyslokacji wynosił 72 godziny, po upływie których koncerny energetyczne stanu California poinformowały, że na okres tygodnia wyłączają światło.

Oznacza to, że w 28 z 58 dystryktów nie będą działać Internet, radio, telewizja i inne –  obywatele będą otrzymywać wiadomości z ogłoszeń z radia, siedząc u siebie w domu.

Ludzie nie rozumieją, co się dzieje i wszyscy są bardzo zaniepokojeni, ponieważ sytuacja jest niespotykana. Jedni podejrzewają, że przygotowywane jest bankructwo, upadek dolara, drudzy postrzegają to jako początek pogrążenia się kraju w chaosie i zapoczątkowanie wojny domowej, podczas gdy trzeci sugerują jakąś oczekiwaną klęskę żywiołową. A my uważamy, że może to świadczyć o tym, że prowadzone są ćwiczenia, dotyczące przygotowania globalnego i powszechnego wstrząsu, o którym wspomniano w powyższym filmie video. Bóg tylko wie.

Źródło:

НЕМНОГО КОНСПИРОЛОГИИ… Третья Мировая война может начаться уже 3 ноября. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/77405-nemnogokonspirologiitretjamirovajavojnamozhetnachatsjauzhe-3-nojabrjavideo.html

30 września 2019 roku

Православный портал „МОСКВА – ТРЕТИЙ РИМ”

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

10.10. 2019 r.

Tłumaczenie artykułu przez Panią Tamarę jest umieszczone na stronie <wolnej polski>:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nieco-konspirologii-czy-trzecia-wojna-swiatowa-moze-rozpoczac-sie-juz-3-listopada-2019-10

+++

UWAGA TŁUMACZA

Kilka stron tekstu, streszczającego 43-minutowy film video nie oddają najważniejszej informacji w nim zawartej. Dlatego wydaje się, że konieczne jest uzupełnienie tekstu Redakcji. Otóż podobnie jak w przypadku „terrorystycznego ataku” bombowców na wieżowce WTC w dniu 11.9.2001, kiedy od dłuższego czasu w filmach, kreskówkach, komiksach, gazetach i czasopismach było umieszczanych mnóstwo informacji o tym, że bliźniacze wieże zostaną wysadzone w powietrze, to wcale nie mniej pokazuje się w mediach informacji również i teraz o ataku terrorystycznym w dniu 3 listopada, być może właśnie w 2019 roku. Ponieważ judeo-masoni zawsze przechwalają się, zawczasu podając to, co zamierzają zrobić w najbliższej przyszłości. W przypadku poprzedniego ataku celem terrorystów miały być wieżowce WTC. Teraz z kolei celem ataku ma być miasto Seattle w stanie Waszyngton. Dlaczego Seattle? Nie wiadomo dlaczego to miasto wybrali ci słudzy diabła. Być może dlatego, że mieszczą się tu siedziby największych, najpotężniejszych firm – koncernów USA. Wiadomo, co się stanie na świecie w przypadku ich zniszczenia: chaos ogólno – światowy, upadek setek tysięcy mniejszych firm, upadek dolara… W ciągu jednego dnia, bez dochodzenia zostanie wskazany sprawca tego ataku – Iran i rozpocznie się III Wojna Światowa. Iran ostatnio ogłosił, że w przypadku zaatakowania jego terytorium po upływie 0,5 godziny Izrael przestanie istnieć, zostanie starty z mapy świata. Z Rosją Iran podpisał umowy o współpracy wojskowej i dostawach broni. Jest to kraj ponad 100 – milionowy, bardzo bogaty, dobrze uzbrojony i decydujący o transporcie ropy przez Cieśninę Ormuz. Zablokowanie tej Cieśniny spowoduje nieobliczalne skutki dla gospodarki światowej. Kilka informacji o Seattle: miasto liczy około 600 tysięcy mieszkańców, wraz z przedmieściami ponad 4 mln. Atak nuklearny spowodowałby miliony ofiar. W mieście znajduje się 19 wieżowców – drapaczy chmur z ogólnej liczby 20 wieżowców w stanie Waszyngton. Jedną z największych budowli jest Wieża „Space Needle” – 184 metrowy słup z „latającym spodkiem UFO” na szczycie z tarasem obserwacyjnym i drogimi restauracjami. Wjechanie na szczyt trwa nieco więcej niż 40 sek. Za cenę 19 dolarów. Wieży tej poświęcono wiele miejsca w mediach: jak jest niszczona, jak upada na ziemię… Czy będzie pierwszym celem ataku? Seattle jest drugim miastem w USA o największym odsetku osób homoseksualnych (13%). 23 % ludności – to Ewangelicy, 15 – Katolicy, 11 – Protestanci, 1% – Mormoni, 1% – Świadkowie Jehowy, 37% – niewierzący – najwięcej). 

Nieco z filmu video:

[…] Jeśli, nie daj Boże, to nieludzkie wydarzenie nastąpi 3 listopada, to może ono łatwo doprowadzić nie tylko do wybuchu III Wojny Światowej, ale i do łańcucha wydarzeń, po którym nastąpi krach najpierw gospodarki USA, a następnie gospodarki światowej.

W tym celu należy uważnie spojrzeć na miasto Seattle, a dokładnie na to, co ciekawego się w nim znajduje. Nigdy nie byłem w USA i to miasto nigdy nie przyciągało mojej uwagi, ale jest ono bardzo ciekawe przy bliższym przyjrzeniu się. Po pierwsze pod względem ekonomicznym. Okazuje się, że są w nim zlokalizowane siedziby i produkcja takich największych gigantów USA jak Boeing (samoloty), Microsoft (Internet, komputery), Amazon (handel elektroniczny) i Starbucks Coffee (największa na świecie sieć kawiarni – 28 tys.). Osobiście mi to zgromadzenie wielorybów w każdym z kierunków gospodarki przypomina reakcję łańcuchową, jak podczas upadku kostek domino. Pierwsza kostka uruchamia falę upadku wszystkich pozostałych. W tym przypadku Seattle może posłużyć akurat jako pierwsza kostka domino. Jeśli nastąpi ten akt terrorystyczny z zastosowaniem broni jądrowej, to może to być przyczyną wpierw bankructwa tych trzech gigantów: Boeing, Microsoft i Amazon. A to z kolei doprowadzi do ruiny tysięcy ich partnerów, podwykonawców i kooperantów, jak w efekcie domino. Przy czyn ważne i nie przypadkowe jest to, że wraz ze zniszczeniem tych gigantów zostaną zniszczone wszystkie podstawowe dziedziny gospodarki. Takie są moje przemyślenia dotyczące możliwych skutków dla gospodarki USA, jeśli nastąpi to w listopadzie w Seattle. Po tym nastąpi ogólnoświatowy krach gospodarczy i głód, rozruchy i kontrolowany przez tajny rząd światowy chaos wraz z III Wojną Światową, która najprawdopodobniej rozpocznie się od Iranu, jak przepowiedziane jest i napisane w Biblii. Będzie to niewątpliwie najstraszniejszy okres czasu w całej historii ludzkości i wszystko to będzie spowodowane przez rząd światowy w jednym głównym celu: doprowadzenie świata pod rządy jedynego rządu światowego i jednego światowego władcy. W Biblii ten człowiek jest nazwany człowiekiem grzechu, synem zatracenia lub po prostu Antychrystem. Także głównym celem tego światowego rządu będzie dokonanie powszechnego czipowania całej ludzkości w celu pełnej kontroli nad każdym człowiekiem na planecie. W Biblii to czipowanie jest nazwane znakiem Bestii, on zrobi to, że wszystkim małym i wielkim, bogatym i biednym, wolnym i niewolnikom, zostanie naniesiony znak na ich prawą rękę lub czoło. I nikomu nie będzie wolno ani kupować, ani sprzedawać oprócz tych, którzy mają ten znak lub imię Bestii lub liczbę jego imienia (Obj. Św. Jana, rozd. 13).

Dla potwierdzenia tego, że dla całej ludzkości przygotowywany jest taki scenariusz, zwróćmy się do kilku szanowanych przeze mnie ludzi. Wszyscy oni kilka lat temu zostali zabici w różny sposób na terenie USA, często wraz z żonami i dziećmi. Pierwszy z nich – to Avraam Russo, przyjaciel Rockefellera. Kiedy dowiedział się o prawdziwych zamiarach rządu światowego, zaczął dzielić się tymi informacjami ze społeczeństwem, za co i został zabity w 2007 roku (w video jest urywek jego bardzo ciekawego ostatniego wywiadu).

Drugim człowiekiem z dużej litery – jest David Crowley, który był wybitnym amerykańskim niezależnym reżyserem. W 2015 roku znaleziono go zastrzelonego w swoim domu w USA wraz z zoną i córką. Pracował nad filmem o przyszłości USA. Film nie ujrzał światła dziennego po zabójstwie Davida z rodziną, ale zachował się trailer tego filmu, według którego można prześledzić kolejność wydarzeń. Niektóre zdjęcia są wstrząsające, które nie są ani montażem, ani wymysłem autora. Wszystkie zdjęcia w różnym czasie zostały wykonane w USA. Są to miliony plastikowych trumien, ogromne wagony – więzienia, okręty – więzienia, ponad 800 obozów koncentracyjnych w całych Stanach Zjednoczonych, gotowych przyjąć setki tysięcy tych, którzy się nie zgadzają, dla ich dalszej utylizacji….  (A.L.)   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.