Strona główna > Świat > Nieco konspirologii. Czy Trzecia Wojna Światowa może rozpocząć się już 3 listopada ?

Nieco konspirologii. Czy Trzecia Wojna Światowa może rozpocząć się już 3 listopada ?

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry w Chrystusie ! Analizując światowe wydarzenia minionego roku, możemy śmiało stwierdzić, że świat stoi na krawędzi globalnego katastroficznego wydarzenia – nawet serii wydarzeń, które powinny już się wydarzyć, ale z jakiegoś powodu Pan przesunął je ponownie w czasie. Ale cierpliwość Boga nie jest nieograniczona. Ludzkość szybko zdradza Boga, i nawet prawosławni chrześcijanie weszli na drogę wspólnej i powszechnej apostazji. A to może być już być ostatnią kroplą…
Czy Trzecia Wojna Światowa może rozpocząć się już 3 listopada z powodu najpotężniejszej prowokacji w USA ? Tak, może. Prawdopodobieństwo tego jest bardzo wysokie. Wszystkie wojny światowe i globalne wstrząsy zawsze zaczynały się od celowej prowokacji pachołków Antychrysta. Tak było i podczas rozpętywania poprzednich wojen światowych, tak było 11 września 2001 r. w Stanach Zjednoczonych. Tak będzie i tym razem.
I w końcu nikt nie będzie zaprzeczał, że satanistyczni judeomasoni zawsze wcześniej pokazują to, co oni zamierzają zrobić. Przypomnijcie sobie o ataku terrorystycznym z 11 września 2001 r. Jak wiele sygnałów, jak się okazało, było pokazane w filmach, kreskówkach, komiksach, gazetach i czasopismach na temat tego, że bliźniacze wieże zostaną wysadzone w powietrze. I wysadzili je w powietrze. Nie mniej jest pokazywane na temat ataków terrorystycznych w Stanach Zjednoczonych w dniu 3 listopada, być może, że w 2019 roku. 
Ponadto, bracia i siostry, ci z was, którzy  stale czytają nasz serwis informacyjny, prawdopodobnie pamiętają wszystkie główne wydarzenia, które mogą wskazywać na największe prawdopodobieństwo, że dzieci diabła w tej właśnie chwili zamierzają przeprowadzić najbardziej potężną prowokację. Oby Bóg sprawił, żeby tak się nie stało.
Wszyscy czołowi rabini już ogłosili, że w roku 5780, który u nich miał miejsce kilka dni temu, ich moshiach (Antychryst) zostanie ujawniony. Dodamy tutaj spełnienie się (przez nich) całej serii ich „proroctw”. Izrael i Stany Zjednoczone są przygotowane na wybuch wojny z Iranem, który prawdopodobnie zostanie oskarżony o zbliżające się ataki terrorystyczne w Stanach Zjednoczonych. A wojna z Iranem powinna przerodzić się w wojnę światową, podczas której żydy zamierzają oczyścić Wzgórze Świątynne w Jerozolimie z Meczetu Al-Aksa, aby zbudować na tym miejscu Trzecią Świątynię w celu koronacji Antychrysta. 
Добавим сюда таинственную цифру 44, о которой мы знаем уже 15 лет, и которая имеет какое-то очень важное значение для сатанистов-масонов, и которую они вот уже почти 30 лет всё время показывают своим Голливудом. А 3 ноября 2019 года – это именно 44-е воскресенье года. 
Dodajemy tutaj tajemniczą liczbę 44, o której wiemy od 15 lat, i która ma pewne bardzo ważne znaczenie dla satanistycznych judeomasonów i którą oni już od ponad 30 lat pokazują w swoim Hollywood. A dzień 3 listopada 2019 r. jest dokładnie 44-tą niedzielą roku. 
Przypomnijmy również proroctwa mateczki Alipii Gołosiejewskiej, która ostrzegała, że ​​wojna światowa rozpocznie się na Piotra i Pawła. Początkowo wszyscy myśleli, że to 12 lipca, ale okazało się, że to tak nie jest ponieważ żyła ona według jakiegoś własnego kalendarza. Tak więc święto Piotra i Pawła, ale nowych męczenników, obchodzone jest 2 listopada. 
I dodatkowo jeszcze, dnia 19 października, judeomason i fałszywy patriarcha-schizmatyk Bartłomiej przyjedzie na Świętą Górę Athos i, niestety, najprawdopodobniej, wszystkie 20 klasztorów Athosu pokłonią się mu, a to będzie już zdradą Chrystusa i Matki Bożej. W takim przypadku Athos, jako szaniec światowego prawosławia, upadnie, a konsekwencje dla ludzkości będą najbardziej katastrofalne.
Bracia i Siostry! Nie będziemy przytaczać wszystkich argumentów sugerujących, że masowy atak terrorystyczny 3 listopada może zostać przeprowadzony przez rząd światowy. Bóg to wie. Niczego nie twierdzimy a jedynie wskazujemy na znaki czasu i możliwe opcje rozwoju wydarzeń. 
W każdym razie my, prawosławni, nie musimy się bać. Chrystus zwyciężył świat a my jesteśmy spadkobiercami jego zwycięstwa, jeśli będziemy Mu wierni. Będziemy pokutować i modlić się do Chrystusa, prosząc o cara a także prosząc Go o odwagę, determinację, siłę i mądrość, aby uwolnić naszą Rosję od wszelkiego brudu, a Cerkiew Rosyjską od wszystkich pachołków Antychrysta i ich wspólników. Boże, dopomóż nam !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

I OTO NAJNOWSZA WIADOMOŚĆ: KALIFORNIA POGRĄŻA SIĘ W 7 DNI CIEMNOŚCI
8 października 2019 r. Wszystkie kalifornijskie media i główne amerykańskie zasoby medialne  przekazały Amerykanom bardzo dziwne wiadomości:
W związku z warunkami pogodowymi, takimi jak silne wiatry, z powodu których nasilają się pożary i zaczęły padać przesyłowe linie elektryczne, w okresie od 9 października do 10 października, a także przez kolejne 7 dni, 28 hrabstw stanu California jest prewencyjnie, w mniejszym lub większym stopniu, zostaje odłączona od elektro-zasilania. 
Sytuacja jest bezprecedensowa i bardzo niejednoznaczna, ponieważ nigdy w Kalifornii prewencyjnie nie wyłączano światła. Co więcej, odłączenia elektryczności w Kalifornii będą przeprowadzane metodą „pełzającą”, tzn. zaczną się od 28 hrabstw, a następnie, w ciągu tygodnia, rozpocznie się odłączanie i innych użytkowników, delikatnie i stopniowo pogrążając ich w ciemności.
Nikt nie wie, jak wyjaśnić, to co się dzieje. Szczególnie drażni i trwoży Amerykanów ten fakt, że 3 października 2019 r. Dowództwo Korpusu Piechoty Morskiej USA otrzymało rozkaz dyslokacji na terytorium Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie marines przekazano pod jurysdykcję gubernatorom stanów, w których znajdują się ich bazy wojskowe. Okres przeprowadzenia dyslokacji wynosił 72 godziny, po upływie których koncerny energetyczne stanu California poinformowały, że na tydzień wyłączają światło.
Oznacza to, że w 28 z 58 hrabstw nie będzie działał internet, radio, telewizja itd. Obywatele będą otrzymywać wiadomości w formie komunikatów drogą radiową przebywając w domu. 
Ludzie nie rozumieją co się dzieje i wszyscy są coraz bardziej zaniepokojeni, ponieważ sytuacja jest niespotykana. Niektórzy podejrzewają, że przygotowywany jest upadek dolara, inni postrzegają to jako początek pogrążenia się kraju w chaosie i zapoczątkowanie wojny domowej, podczas gdy inni sugerują jakąś katastrofę naturalną, której można się spodziewać. Cóż, ale my uważamy, że to może świadczyć o tym, że prowadzone są ćwiczenia mające na celu przygotowanie globalnego i powszechnego wstrząsu, o którym wspomina się w powyższym filmie. Bóg jedynie wie.

Za: https://3rm.info/main/77405-nemnogo-konspirologii-tretja-mirovaja-vojna-mozhet-nachatsja-uzhe-3-nojabrja-video.html

Publikacja: 8.10.2019

Tłumaczenie Tamara

14 thoughts on “Nieco konspirologii. Czy Trzecia Wojna Światowa może rozpocząć się już 3 listopada ?

 1. Wbrew ironicznemu tytułowi o „konspirologii” , sytuacja jest poważna.

  1. Jeszcze nie będzie 3 WW!

  2. Zapowiadane wydarzenia wystąpią na 98% i będą oznaczać początek tzw. trzy i pól letniego „wielkiego ucisku”, do Wielkiej katastrofy. Wojna domowa w USA będzie w połowie 21,

  W Polsce oznacza to prawdziwą (nie jakąś fikcję wyborczą) WALĘ O TRON.
  Wszystko zależy od tego, jak długo uda się utrzymać Kalksteina w stanie przytomnej, spójnej świadomości?
  Jeżeli do ogłoszenia wyników „wyborów” – walka rozegra się w samym PiS, jeżeli Kalkstein utraci kontrolę przed ogłoszeniem „wyników”, „wyniki” są nieprzewidywalne.

  PiS – to stronnictwo amerykańsko – żydowskie
  PC-PO-KO – to stronnictwo niemieckie

  Uzyskanie przewagi przez stronnictwo amerykańsko-żydowskie, może oznaczać, w połowie kadencji, dokładnie na przełomie roku 21/22 atak Bundeswery na Polskę.

  3. 3 WW zacznie się w 21 na bliskim wschodzie.

  Ekspedycja 250 tys. bandytów usmańskich, w kierunku Europy jest bardzo wiarygodna.
  Pytanie jest: gdzie wylądują?; na pewno nie w Iranie.

  1. Mało wiesz ale dużo piszesz, nikt nie zna dnia ani godziny tylko Bóg wie, przez ciebie przemawia tylko i wyłącznie fałsz.

  2. Dobry człowieku, w najmniejszym stopniu nie zamierzałem wchodzić w kompetencje Twojego boga, z wielu powodów, ale nie z tego który raczyłeś wymienić.

   Nie potrafię nawet pomyśleć ,o planach Twojego dobrego boga, bo nie mogę sobie wyobrazić jak „dobry” bóg może planować, albo nawet tylko dopuszczać, taki bezmiar bólu i cierpienia, o trzech wojnach światowych nie mówiąc.

   Natomiast jeżeli chodzi o przeciwnika „dobrego” boga, sytuacja jest zgoła odmienna.

   Ludzie, którymi się posługuje ów przeciwnik, zapowiadają, informują o wszystkich swoich planach z góry; podobno, żeby uniknąć tzw. karmy; poinformowany ludek jest sam sobie winny.

   W związki z powyższym, przedstawiłem zgodnie z wpisem głównym, wnioski z wyśledzonych zapowiedzi konkretnych działań.

   To jest mniej więcej tak, jak znalezienie dobrej oferty na lot samolotem, powiedzmy na dwa lata do przodu.

   Jeżeli ktoś znalazł lot za powiedzmy 100 zł, to ja wołam: hej poczekajcie trochę, bo można będzie lecieć za 50 zł, ale w 2021 r., ponieważ będzie uruchomione nowe połączenie.

   Zazwyczaj linie lotnicze wywiązują się ze swoich zobowiązań, więc można założyć na 98%, że tak będzie i o tym napisałem.

   Widzisz więc, że nie jestem jasnowidzem, bo nie PRZEWIDZIAŁEM tak oczywistej rzeczy, że ktoś może tego nie zrozumieć i pomyśleć, że bawię się w boga.

   Zapowiedziane wydarzenia są jak rozkłady jazdy/lotów, tylko trzeba je odczytywać z szerszej perspektywy, np.

   każda nieprzygotowana wojna skończyłaby się w trzy miesiące, bo tyle jest zapasów amunicji, benzyny, jedzenia itd.

   dlatego, po stanie przygotowań można ocenić kiedy wybuchnie wojna i jak długo będzie trwać, ba można nawet kreślić z 98% pewnością gdzie i kogo będzie dotyczyć.

   Jeżeli ktoś dysponuje takim background – em i nałoży na niego konkretne zapowiedzi, określonych wydarzeń, może napisać to … co napisałem.

   Nie jest to przewidywanie „końca świata”, ani jakiegoś „armageddonu”, jest to interpretacja zapowiedzi konkretnych działań/wydarzeń dokonywanych przez ludzi (a nie boga), w oparciu o stan przygotowań do nich; to wszystko.

   Pozdrawiam wszystkich parafian, patrzących na świat przez pryzmat opowieści biblijnych.

  3. Lary, Peterson – zgadzam siTob prawie cakowicie! Ja stosuję technikę podobną do Jackowskiego.
   Wojna domowa w USA wybuchnie po następnych wyborach w Stanach w 2021 roku.
   Niemcy rzeczywiście będą próbowały odebrać Polsce część tzw. Ziem Odzyskanych w 2021/2022 roku. Do wojska zostanie zwerbowanych w tym celu kilkaset tysięcy tzw. uchodźców. Amerykanie do tamtego czasu wycofają swoje wojska z Polski ze względu na sytuację w samych Stanach, co Niemcy wykorzystają! Dzieki pomocy Węgier, Czech i Słowacji a może także innych państw, Niemcy przegrają ten konflikt. Jeśli chodzi o Bliski Wschód, to głównym problemem będzie Turcja, Irak i Syria a nie Iran i Izrael. Pozdrawiam.

  4. Lary, Peterson – zgadzam się z Tobą prawie całkowicie! Ja stosuję technikę podobną do Jackowskiego.
   Wojna domowa w USA wybuchnie po następnych wyborach w Stanach w 2021 roku.
   Niemcy rzeczywiście będą próbowały odebrać Polsce część tzw. Ziem Odzyskanych w 2021/2022 roku. Do wojska zostanie zwerbowanych w tym celu kilkaset tysięcy tzw. uchodźców. Amerykanie do tamtego czasu wycofają swoje wojska z Polski ze względu na sytuację w samych Stanach, co Niemcy wykorzystają! Dzieki pomocy Węgier, Czech i Słowacji a może także innych państw, Niemcy przegrają ten konflikt. Jeśli chodzi o Bliski Wschód, to głównym problemem będzie Turcja, Irak i Syria a nie Iran i Izrael. Pozdrawiam.

  5. Zgadzam się,ale kto to jest Kalkstein
   Lewa strona naszego kraju została przygotowana dla DE za czasów PO: infrastruktura, autostrany, przemysł, firmy niemiecke praktycznie wszystkie przedstawicielstwa a po prawej zero. Po za tym mają dużo pochowanych skarbów bo przecież chowali je na terenie niemiec a po IIwś ziemie granice zostały zmienione.Ja raczej widze to w kolejnosci takiej że to rosja nas zaatakuje a niemcy wjada do nas niby z pomocą i znów będą chcieli się podzielić Polską.

 2. Myśli, cytaty, wiersze…

  Znalezione w necie :

  „Przychodzi taki czas w życiu człowieka
  Kiedy bezlitośni i niepoczytalnie kryminalni
  Którzy rządzą masami dla własnych zysków
  Popełniają fatalny błąd i bawią się zbyt dobrze
  Swoimi psychopatycznymi rozrywkami
  Tracą kontrolę w swojej rządzy krwi
  I posuwają się zbyt daleko w deptaniu ludzi
  Niszcząc jakiekolwiek poczucie bezpiecznego życia
  I odbierając każda wolność
  Kradnąc ostatnią część bogactwa, które posiadają
  Tak, że nie dbają nawet o swoje
  Dusząc swój głos prawami I korupcją
  Kładąc ich rządem siły
  Gdzie nie ma sprawiedliwości dla tych, którzy w to grają
  I nie ma kierunku ku któremu mógłby się zwrócić człowiek
  Kiedy ta szalona gra osiągnie swój szczyt
  Przyjdzie czas, kiedy ludzie nie będą mieli nic do stracenia
  To jest czas, kiedy umysły ludzi będą wolne
  To czas, kiedy ludzie stracą swój strach przed śmiercią
  To czas, kiedy człowiek stanie się niepokonany
  Swobodnie zrobi to co musi zrobić
  Bez obawy o swoje życie, czy przyszłość
  Przejmie kontrolę nad losem świata
  Z dala od pokrwawionych rąk bezdusznych
  Każdą akcję jaką podejmie, podejmie z pewnością
  Że musi coś zrobić, bo nie będzie miał przyszłości
  Więc to co zamierza zrobić będzie o tyle większe
  Bo kiedy stanie twarzą w twarz z nicością bez drogi wyjścia
  Jest jedna rzecz, którą ten teraz nieustraszony człowiek zrobi
  Zabierze ze sobą tak wielu przeciwników jak to możliwe
  Z przyjemnością ginąc w szlachetnym czynie o zmianę przyszłości świata
  Ten dzień nadchodzi blisko jak zwykle
  Przewrotne umysły złych zawsze ulegają samodestrukcji
  Jako, że ich dodawanie naszemu cierpienie nie potrafi być zaspokojone
  Wywierając kontrolę dla ich paranoi i strachu ludzi
  Jako, że każdy dobry człowiek zgładzi tych brutali
  Każdy wolny człowiek odda się za swoich braci
  Bo człowiek który nie ma nic do stracenia staje się wolny
  I to jest najpotężniejszą bronią
  Przeciwko złu.”

  Autor nieznany

  1. Co trzeba mieć w głowie aby artykuł prawosławnych chrzescijan, których ostała się garstka w putinowskiej neobolszewii, nazywać sowiecką propagandą?

   Czesio, czy ty przypadkiem nie piszesz z izraelskiej ambasady?

 3. Kto ma interes w pisaniu głupich artykułów straszących ludzi jakimiś katastrofami, końcami świata, które oczywiście nie mają miejsca. Świat miał się zawalić już zaraz 20 lat temu i za 20 lat pewnie będą pisać to samo.
  Sekciarze jehowi maja interes by ludzie do nich przystąpili i oddali im cały majątek przed kolejnym ,,końcem świata”, a jaki interes mają piszący takie artykuły? Wzrost liczby odwiedzających stronę?

  Artykuł dot. zamachu pod fałszywą flagą i ewentualnej wojny (z Iranem wisi na włosku), a takie rzeczy mają miejsce jak najbardziej. Najpierw czytamy i później komentujemy!

 4. Oni chyba wywołają celowo jakąś katastrofę środowiskową. Katastrofę na dużą skalę. Po to by zamaskować swe wcześniejsze zbrodnie które już dokonali.

 5. Reset nastąpi prawdopodobnie ok. 2029-2033. Tak jak w co drugim filmie jest nawiązanie do 9/11 z 2001 roku tak samo jest z datami 2029/2033, które pojawiają się w produkcjach pokazujących bliską przyszłość i zgliszcza świata, który znamy (np. Terminator 2). Wcześniej będzie załamanie gospodarki USA, globalny krach i zawalenie się systemu finansowego, obozy FEMA itd. Znaki na niebie i ziemi wskazują, że tak będzie i to niebawem. Troglodyci j.w. „czesio i muchy” niestety skończą po stronie ogłupionych baranów, tak samo „Polak”, który doszukuje się narracji sekciarskiej w tekście. „Mój lud ginie bo brakuje mu poznania”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.