Strona główna > Polska > Nie stawiać świeczki w oknie !

Nie stawiać świeczki w oknie !

+++

Stawianie świeczki w oknie to zwyczaj szabasowy i nie ma nic wspólnego z polską kulturą czy tradycją. Zwyczaje takie –  jako żydowska tradycja – znane są Polakom, którzy przed wojną mieszkali w pobliżu skupisk żydowskich.

W szabes żyd zapala świeczkę i daje tym znak drugiemu żydowi, że tu jest żyd i ma święto.

Jest to także opisane u Konecznego czy Jędrzeja Giertycha w książce pod tytułem „Polska między wojnami”.

Kiedy w Polsce ogłoszono stan wojenny, Reagan został poproszony o wykonanie jakiegoś gestu solidarności z Polską, wówczas zapytał on o to, co takiego “polskiego” mógłby zrobić? Doradcy Solidarności w Waszyngtonie odpowiedzieli mu, że zapalona świeczka i ustawiona w oknie byłby takim polskim symbolem. Doradcy – jak wiemy – byli żydami i kierowali się prawem talmudycznym, z którego wynika prawo zwyczajowe mówiące, że wszytko w Polsce musi być żydowskie, bo Jahwe dał żydowi cały świat i jeżeli goj coś posiada, to jest to nielegalne, sprzeczne z prawem, stąd i ta „tradycja”.

Ta „tradycja” więc to nic innego, jak zwykła forma agresji żydowskiej, która w tym wypadku – potocznie – nazywa się zażydzeniem.

Polacy utracili kontrolę nad „Solidarnością”, a to z powodu ogromnego zażydzenia jej struktur, co do dziś skutkuje postępującym niszczeniem Polski a „tradycje żydowskie” są tego jednym z głównych narzędzi. I pierwszymi beneficjentami tego niszczenia są żydzi.

Jest niewątpliwe, że kultywowanie tradycji żydowskich w Polsce jest przestępstwem przeciw POLSKOŚCI a nawet zagraża elementarnemu porządkowi prawnemu.

Bóg żydów nie jest Panem Bogiem chrześcijan – musimy to pamiętać.

aa

Ktoś, kto pali żydowskie świeczki w Polsce jest żydem, szkodnikiem albo głupcem.

 W kolejną rocznicę stanu wojennego, który zniszczył Naszą Ojczyznę,

13-XII-2012

(-) Krzysztof Cierpisz

+++

Za: http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/673-nie-stawiac-swieczki-w-oknie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *