Strona główna > Polska > Nie stawiać świeczki w oknie!

Nie stawiać świeczki w oknie!

Nie stawiać świeczki w oknie! Stawianie świeczki w oknie to zwyczaj szabasowy i nie ma nic wspólnego z polską kulturą czy tradycją. Zwyczaje takie –  jako żydowska tradycja – znane są Polakom, którzy przed wojną mieszkali w pobliżu skupisk żydowskich.

szabes żyd zapala świeczkę i daje tym znak drugiemu żydowi, że tu jest żyd i ma święto.

r1,15

Jest to także opisane u Konecznego czy Jędrzeja Giertycha w książce pod tytułem „Polska między wojnami”.

Kiedy w Polsce ogłoszono stan wojenny, Reagan został poproszony o wykonanie jakiegoś gestu solidarności z Polską, wówczas zapytał on o to, co takiego “polskiego” mógłby zrobić? DoradcySolidarności w Waszyngtonie odpowiedzieli mu, że zapalona świeczka i ustawiona w oknie byłby takim polskim symbolem. Doradcy byli żydami i kierowali się prawem talmudycznym, z którego wynika prawo zwyczajowe mówiące, że wszytko w Polsce musi być żydowskie, bo Jahwe dał żydowi cały świat i jeżeli goj coś posiada, to jest to nielegalne, sprzeczne z prawem, stąd i ta „tradycja”.

Ta „tradycja” więc to nic innego, jak zwykła forma agresji żydowskiej, która w tym wypadku – potocznie – nazywa się zażydzeniem.

Polacy utracili kontrolę nad „Solidarnością”, a to z powodu ogromnego zażydzenia jej struktur, co do dziś skutkuje postępującym niszczeniem Polski, a „tradycje żydowskie” są tego jednym z głównych narzędzi. Pierwszymi beneficjentami tego niszczenia są żydzi.

Jest niewątpliwe, że kultywowanie tradycji żydowskich w Polsce jest przestępstwem przeciw POLSKOŚCI, a nawet zagraża elementarnemu porządkowi prawnemu.

r1,16

Bóg żydów nie jest Panem Bogiem chrześcijan – musimy to pamiętać.

Ktoś, kto pali żydowskie świeczki w Polsce jest żydem, szkodnikiem albo głupcem.

 W kolejną rocznicę stanu wojennego, który zniszczył Naszą Ojczyznę,

13-XII-2012

(-) Krzysztof Cierpisz

+++

Za: http://gazetawarszawska.com/2012/12/13/nie-stawiac-swieczki-w-oknie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.