Strona główna > NWO > Nie do pojęcia

Nie do pojęcia

nie do pojęcia

shockedDla większości ludzi jest czymś nie do pojęcia, że wszystkie katastrofy historyczne mają wspólny mianownik – międzynarodowe żydostwo.

Dla większości ludzi, którzy są wewnątrz matriksu, dla tych, którzy wybrali sposób na życie przez zaprzeczanie rzeczywistości istnienia tego programu i udawaniu przed samym sobą, że bestii tutaj nie ma; pozwolili na to, żeby dać się zaprogramować, ponieważ jest to wygodniejsze dla ich naiwnego zaufania do ludzi, którzy mają ich kompletnie gdzieś, zamiast iść pod prąd obecnego status quo. Dlatego wszystko, co znajduje się poza strefą ich własnego komfortu, staje się po prostu nie do pojęcia.

Dla większości ludzi jest czymś nie do pojęcia, aby zaakceptować fakt, że człowiek w ładnym garniturku z przyjemnym uśmiechem, który czyta do nas „wiadomości”, jest tu tylko po to, żeby powtarzać bez końca propagandę.

Dla większości ludzi jest czymś nie do pojęcia, że ich zaufana sieć tv, zwłaszcza BBC, oraz ich ulubione gazety celowo rozpowszechniają nieprawdy.

Jest także czymś nie do pomyślenia, że ich politycy – na których głosują, żeby opiekowali się nimi, są tylko marionetkami, jakich zadaniem jest celowo ich oszukiwać po to, żeby służyli panom tego programu.

Ponadto jest nie do pojęcia, że faktycznie są jeszcze ludzie ponad tymi żałosnymi marionetkowymi prostytutkami politycznymi. Ludzie, którzy świadomie narzucają nam tę dwulicowość i szaleństwo i nie mają zamiaru oglądać się na nasze najlepsze interesy.

Jest całkowicie nie do pojęcia, że ci sami ludzie stoją za tymi wszystkimi tak zwanymi atakami terrorystycznymi.

Jest nie do pojęcia, że przodkowie tej grupy ludzi kierowali działaniami powodującymi śmierć i intensywne cierpienia przodków tej większości spośród wielu narodów na całym świecie.

I byłoby równie niepojęte, że ta sama grupa ludzi zaprojektowała i wdrożyła program uśmiercenia wszystkich bliskich tych, którzy nadal nie pojmują, poprzez długofalowy program ludobójstwa, często określany mianem powolnego zabijania.

I nie do pojęcia jest, że ci ludzie pasożytują na nich codziennie przez całe ich życie.

Byłoby czymś niedorzecznie wręcz wykluczonym, że to ci właśnie ludzie po prostu zorganizowali kryminalną kabałę, jaka jest plagą nękającą ludzkość od tysięcy lat.

I ostatecznie, byłoby jeszcze bardziej nie do pomyślenia, że ten pasożytniczy gang okazuje się być…

Międzynarodowym żydostwem

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/08/14/inconceivable/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.