Strona główna > Wyróżnione > NIE PODDAWAJCIE SIĘ SZCZEPIENIOM PRZECIWKO COVIDOWI… NIE ZABIJAJCIE SIEBIE. Jak szczepionka Gatesa będzie tworzyć GMO- człowieka

NIE PODDAWAJCIE SIĘ SZCZEPIENIOM PRZECIWKO COVIDOWI… NIE ZABIJAJCIE SIEBIE. Jak szczepionka Gatesa będzie tworzyć GMO- człowieka

NIE PODDAWAJCIE SIĘ SZCZEPIENIOM PRZECIWKO COVIDOWI… NIE ZABIJAJCIE SIEBIE. Jak szczepionka Gatesa będzie tworzyć GMO-człowieka

Po kilku miesiącach surowych ograniczeń praw osobistych wiele osób ponownie tęskni za normalnym życiem ze wszystkimi swobodami osobistymi. Według federalnej minister ds. badań naukowych, Anji Karlicek, kluczem do takiego powrotu jest tylko nowa szczepionka, której jeszcze nie opracowano.

 

 

Według gazety „Tagesschau” rząd federalny planuje wydać na to do 750 mln euro. W kluczowym dokumencie rządu federalnego jest to jednoznacznie wyrażone w następujący sposób: „Pandemia koronawirusa zakończy się, gdy szczepionka stanie się dostępna dla ludności”. Ta swoista definicja końca pandemii koronawirusa rodzi pytanie: czy to możliwe, że lobbysta szczepień Bill Gates ma większy wpływ na rząd, niż jest to oficjalnie uznane?

 

Według wywiadu w telewizji ARD z 12 kwietnia 2020 roku, Bill Gates chce zaszczepić przeciwko koronawirusowi całą ludność świata, liczącą ponad 7 miliardów ludzi. Jednak nawet Gates musiał przyznać w wywiadzie, że spodziewa się 700 tysięcy przypadków negatywnych skutków szczepionki na koronawirusa. Ponieważ wiele nieodwracalnych powikłań z powodu szczepień, takich jak narkolepsja, które powinny były być uznane po „kampanii szczepień przeciwko świńskiej grypie”, to rokowanie powyższe jest najprawdopodobniej znacznie zaniżone.

 

Dziś wysyłamy pilne ostrzeżenie alarmowe o jeszcze większym niebezpieczeństwie, jakie stwarzają nowe szczepionki na koronawirusa, ponieważ szczepionki te bezpośrednio ingerują w ludzkie DNA . Te tak zwane szczepionki RNA mogą wyrządzić znacznie więcej szkód niż 700 000 powikłań po szczepionkach, które już przewidział Gates.

 

Tę obawę podziela większość ekspertów. Oto tylko dwa przykłady: dr med. Wolfgang Wodarg – pulmonolog, od długiego czasu naczelnik wydziału zdrowia, członek SPD w Bundestagu w latach 1994-2009, wieloletni przewodniczący komisji zdrowia niemieckiego Bundestagu, inicjator powołania komisji do badania świńskiej grypy.

 

 

Jako lekarz i polityk ds. zdrowia mówi: Ta szczepionka genetycznie zmienia człowieka, któremu dokonano szczepienia. Niepokoją nas genetycznie zmodyfikowane rośliny i zwierzęta. Teraz my sami będziemy genetycznie zmodyfikowani przez takie szczepienia […]. Obecnie miliardy ludzi powinny być poddani szczepieniom. To jest całkowicie nieodpowiedzialne. Mogę tylko polecić ludziom: nie pozwalajcie na szczepienia dzieci , nie szczepcie ich takimi nieodpowiedzialnymi preparatami, stworzonymi w tak krótkim czasie. To jest tylko pogoń za zyskiem”.

 

Profesor Stefan Hockerz – niemiecki naukowiec, dyrektor Instytutu Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej oraz Toksykologii Szpitala Uniwersyteckiego w Eppendorf w latach 2003-2004; od 2004 roku prowadzi prywatną praktykę. Wyjaśnia nową szczepionkę RNA w następujący sposób: jest to „wolny materiał genetyczny […], który jest wprowadzany bezpośrednio do naszych komórek, a następnie odczytywany jest przez nasze komórki”. To wyraźnie oznacza ludzką genetyczną modyfikację . […] W szczególności, nie wiemy, czy ten materiał genetyczny zawarty jest w komórkach rozrodczych , tj. w komórkach jajowych kobiety czy nasieniu mężczyzny, a więc czy jest on przekazywany dziedzicznie.”

 

Jest oczywiste, że producenci szczepionek są również świadomi ryzyka zmian genetycznych, ponieważ uczestnicy badań klinicznych tych nowych „szczepionek genetycznych” muszą zobowiązać się do ścisłej antykoncepcji.

 

O tym, że przy tych nieodpowiedzialnych „eksperymentach genetycznych” na człowieku nie ujawnia się wszystkich kart, świadczy również fakt, że prawo, dotyczące inżynierii genetycznej nie zabrania modyfikacji genetycznych człowieka, a raczej wyklucza je z definicji. Fakt, że ustawodawca zwolnił producentów szczepionek z wszelkiej odpowiedzialności za uszczerbek na życiu i zdrowiu obywateli w przypadku zalecanych lub obowiązkowych szczepień, jest bezprecedensowym skandalem politycznym.

 

WNIOSEK: Szczepionka oparta na manipulacjach genetycznych w żaden sposób nie położy kresu pandemii, ale sprowokuje ludzką katastrofę.

 

Żywność modyfikowana genetycznie powinna być otwarcie oznaczana jako taka i jest ona zdecydowanie odrzucana przez większość populacji. O wiele więcej ludzi będzie stanowczo sprzeciwiać się szczepieniom, jeśli zostaną oni otwarcie i jasno poinformowani o tym, że szczepienia bezpośrednio zmieniają ich geny. Tutaj wyraźnie przekracza się czerwoną linię, ponieważ ludność jest nieświadoma tylko dlatego, że media prawie nigdy nie krytykują szczepień.

 

Media nie informują szczegółowo opinii publicznej o zagrożeniach, związanych ze szczepieniami RNA. To nieodpowiedzialne ukrywanie lub milczenie jest kupowane za zyski z reklamy farmaceutycznej.

 

Ludzi powinni być natychmiast ostrzeżeni o tej ryzykownych „szczepieniach genetycznych”. Ale kto ostrzeże niczego niepodejrzewających ludzi, kiedy media są nieodpowiedzialnie milczą? Jest tylko jedno wyjście: poinformować o tym jak najwięcej osób.

 

Źródło:

НЕ ДЕЛАЙТЕ ПРИВИВКИ ОТ КОВИДА… НЕ ГУБИТЕ СЕБЯ. Как вакцина Гейтса будет создавать ГМО-человеka

https://3rm.info/main/82394-ne-delajte-privivki-ot-kovida-ne-gubite-sebja-kak-vakcina-gejtsa-budet-sozdavat-gmo-cheloveka.html

29.10.2020 r.

 

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

29.10.2020 r.

5 thoughts on “NIE PODDAWAJCIE SIĘ SZCZEPIENIOM PRZECIWKO COVIDOWI… NIE ZABIJAJCIE SIEBIE. Jak szczepionka Gatesa będzie tworzyć GMO- człowieka

 1. Teks główny jest poprawny, ale po ponad pół roku wiemy już daleko więcej, celem „tych manewrów” jest zapędzić gojów do posiadania tzw. ID (paszportu) szczepionkowego – czyli oddania swojego genomu do międzynarodowej bazy danych – zbrodniarz bandyta Gates powiedział, że do 2030 r będzie posiadał genomy wszystkich ludzi na świecie!

  Wobec tego ciekawe dla kogo jest PIS-ana jest ta rzekomo polska „ustawa o zapobieganiu zarazie” z obcymi anglosaskimi skrótowcami. Jeżeli dla Polaków, to tylko dla ich ogłupienia!

  Od prawie 1000 lat łacinnicy wmawiają Polakom, że POLACY są POWSZECHNIAKAMI czyli (dla ogłupienia) z GRECKA katolikami! Tzw. inteligencja chce walczyć o kulturę rzymską, dla ogłupienia powszechniaków zwaną „kulturą” łacińską!
  Dlaczego Polak ma walczyć za kulturę rzymską – tego nie tłumaczą!
  (dla niekumatych – jakim językiem posługiwali się Rzymianie – oczywiście rzymskim, czyli łaciną; a w jakim języku były odprawiane msze – po łacinie czyli po rzymsku – w końcu to jest kościół rzymski)

  a teraz do rzeczy czyli (po rzymsku) ad rem:
  (rozszyfrujmy te angolskie skrótowce z rzekomo polskiej ustawy)

  1. SARS – jest od angolskiego: Severe Acute Respiratory Syndrome

  co po Polsku znaczy: Ciężki ostry zespół (niewydolności) oddechowej

  Nie ma możliwości żeby „przechodził bezobjawowo” ponieważ ta choroba została nazwana właśnie od zespołu OBJAWÓW

  SARS – to zespół OBJAWÓW – a nie virus

  2. CoV – to coronavirus – po Polsku – korona-wirus
  2019 nCoV (COV2) -to 2019 novel coronavirus 2 – po Polsku – nowy korona wirus typu drugiego z 2019 r.

  3. Wszyscy którzy choć trochę otarli się o „kulturę” anglosaską wiedzą, że ID to skrót:

  identity card , także: identity document , także: ID card
  … angielski dowód osobisty.[rzeczownik] dowód osobisty
  Do you have your ID? (Masz swój dowód osobisty?)
  I don’t need your ID, sir, just your name. (Nie potrzebuję pana dowodu osobistego, tylko imię.)
  konto ID np. Apple ID itd.

  mamy wiec angolskie złożone skrótowce:

  SARS nCOV-2 czyli chorobę objawiająca się jako:
  Ciężki ostry zespół (niewydolności) oddechowej,
  rzekomo wywołany przez wirusa nCOV-2 i pod taką przykrywką międzynarodową operację pobierania wymazów i tworzenia międzynarodowej bazy danych genomów wszystkich ludzi COV-ID-19, oraz wydawania ID cart (dowodów wymazania i zaszczepienia)

  Poza tym pobranie naszego materiału genetycznego i poddanie go reakcji łańcuchowej polimerazy PCR z oznaczeniem dodatnim nie oznacza ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej, a więc nie oznacza choroby oznaczonej jako SARS, a więc nie oznacza obecności wirusa COV-2, gdyż nie może być ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej bez ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej; to chyba oczywiste!

  Ps. Oczywiście po wprowadzeniu do organizmu zmutowanego DNA ludzie staną się mutantami z ID MUTANTA!!!

 2. Jak mamy się nie poddać szczepieniom kiedy nawet zwykłej petycji w tej sprawie nam się nie chce podpisać ? Już nie mówiąc o tym że większość naszego społeczeństwa jest nieświadoma
  tego jakim zagrożeniem dla zdrowia i życia będą te szczepionki,

  1. społeczeństwo w dużym stopniu nie doszło jeszcze do fazy „dwójmyślenia” co było by samo w sobie optymistyczne jako zakładające „drugie dno”. Naród nie dość że ciemny i bierny, to jeszcze uodporniony na każdy walki (a nawet ekspresji) o tzw „prawa przyrodzone”. Co pozostaje ? Uczyć siebie i innych pomimo ze czasu mało …potrzebny akt pozytywistycznego bohaterstwa.pozdrawiam

 3. społeczeństwo w dużym stopniu nie doszło jeszcze do fazy „dwójmyślenia” co było by samo w sobie optymistyczne jako zakładające „drugie dno”. Naród nie dość że ciemny i bierny, to jeszcze uodporniony na każdy walki (a nawet ekspresji) o tzw „prawa przyrodzone”. Co pozostaje ? Uczyć siebie i innych pomimo ze czasu mało …potrzebny akt pozytywistycznego bohaterstwa.pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *