Strona główna > NWO > Nie można służyć Chrystusowi i Antychrystowi! FSSPX znowu kłamie o Nieomylności Papieskiej, naturze Kościoła i odpowiedzi na dzisiejszy kryzys

Nie można służyć Chrystusowi i Antychrystowi! FSSPX znowu kłamie o Nieomylności Papieskiej, naturze Kościoła i odpowiedzi na dzisiejszy kryzys

Przedstawiciel [neo]FSSPX – pan Konstanty Najmowicz po raz kolejny bezczelnie kłamie i wprowadza do niedzielnego „kazania” zamieszanie związane z Nieomylnością Papieską, naturą Kościoła i odpowiedzą na czasy po Vaticanum II.
Nigdy nie można pomijać, że osoby popełniające herezję jawną i notoryczną, w tym przypadku fałszywi „papieże” modernistycznego neokościoła Vaticanum II nie mogą być widzialną Głową Kościoła ze względu okazywania uporu: Roncalli rozpoczyna fałszywy ekumenizm z anglikanami, Montini spotyka się z protestantami, prawosławnymi, mahometanami, Wojtyła spotyka się z poganami w Asyżu (budda na Tabernakulum), prowadzi dialog z muzułmanami, żydami, prawosławnymi (deklaracja), protestantami (deklaracja o usprawiedliwieniu), modli się w synagodze, meczecie, świętym gaju i przyjmuje znak pogański „tilac”, całuje koran i uczestniczy w rocznicy narodzin Lutra, Ratzinger dialoguje z heretykami, żydami, mahometan przeprasza, zwołuje spotkanie Asyż III w 2011 r. Bergoglio twierdzi że „nie ma katolickiego Boga”, „Bóg pragnie pluralizmu religii”, „nie trzeba wierzyć w Boga aby być dobrym człowiekiem”, spotyka się z luteranami, obchodzi 500-lecie „reformacji”, czci bóstwa pogańskie (demony) bachamama etc.
Kto się nie sprzeciwia złu jest tego zła współwinnym !
 
Nie wystarczy tylko wykazać zło, jak czyni to FSSPX, ale należy mu się zdecydowanie sprzeciwić, należy odrzucić tych którzy czynią zło przeciwko Wierze, Bogu i Kościołowi, i demaskować ich, jako wilków w owczych skórach, jako fałszywych pasterzy, pozbawionych autorytetu i władzy. Należy ich bezwzględnie unikać (jak uczy Pismo Święte, Ojcowie i Doktorzy Kościoła, Święci, Papieże, Sobory i teolodzy katoliccy), gdyż są heretykami, grzeszą ciężko i sami siebie osądzają. Nie można z nimi spółkować, zawierać jakichkolwiek kompromisów, a co najważniejsze, nie można ich traktować jako prawowitą hierarchię kościelną, posiadającą autorytet i władzę nad Chrystusową Owczarnią, gdyż oznaczało by to że Chrystus Pan nas okłamał lub pomylił się, i bramy piekieł jednak przemogły Jego Kościół…
Niestety dla FSSPX liczy się tylko pieniądz i prałatura w Nowym Kościele.
Nie można służyć Kościołowi katolickiemu i „kościołowi” soborowemu!
Nie można służyć Chrystusowi i Antychrystowi!
Jak można bronić i używać katolickich sakramentów (wbrew „papieżom” których się rzekomo „uznawało”), aby następnie uznać, że nowe „sakramenty” nowego „kościoła” również są ważne?! Oczywiście msza bractwowa to również jest msza nowego „kościoła”, w jedności z fałszywym „papieżem” – prekursorem Antychrysta, to „ołtarz [una cum Bergoglio] przeciw ołtarzowi [una cum Christo]”!
Z tego wszystkiego wynika, że [neo]FSSPX dawno już porzuciło walkę o Wiarę Chrystusową i Kościół Święty, nie odpowiadając na obecny kryzys właściwe, ale za to obrzucając błotem katolickich Biskupów, Kapłanów i wiernych integralnych Katolików Rzymskich z ICR, IMBC, CMRI, Bp. Dolana i innych, oskarżając nas o niekonsekwencje, sami będąc najbardziej niekonsekwentnymi.
Jest to typowa taktyka wszystkich wrogów Chrystusa i Jego Kościoła; protestantów, modernistów, fałszywych „tradycjonalistów” i innych heretyków: zarzucać swym oponentom swoje własne winy. Tak samo postępowali żydowscy faryzeusze, którzy zarzucali Chrystusowi że „w imię Belzebuba wyrzuca złe duchy”, oraz że „ma czarta w sobie”, podczas gdy oni sami byli „synami ojca swojego – diabła, który jest ojcem kłamstwa i nie ma w nim prawdy” jak jasno powiedział o nich nasz Pan.
Módlmy się opamiętanie, o łaskę darów Ducha Świętego, zwłaszcza Mądrości i Rozumu, dla przynajmniej części wiernych i księży [neo]FSSPX, którzy mają być może dobre intencje i chcą prawdziwie służyć Bogu i Kościołowi, aby zrozumieli swoje błędy, zrozumieli w jakim bagnie tkwią, i przeszli na właściwą stronę!
Za Redakcja Tenete Traditiones:
Michał Mikłaszewski, redaktor naczelny

One thought on “Nie można służyć Chrystusowi i Antychrystowi! FSSPX znowu kłamie o Nieomylności Papieskiej, naturze Kościoła i odpowiedzi na dzisiejszy kryzys

  1. Sedewakantyści podobnie jak lefebryści łamią nieomylnie ustanowione przez Kościół przpisy dyscypliny i karności wyświęcając duchownych bez mandatu Stolicy Apostolskiej. Biskupi sedewakantystyczni, mimo iż nie posiadają posłannictwa apostolskiego, uważają się za ich (Apostołów) prawowitych następców; takie twierdzenie zostało uroczyście potępione na Soborze Trydenckim:
    „Kan. 7. Jeśli ktoś twierdzi, (…) że ci, którzy nie zostali prawnie wyświęceni i posłani przez władzę kościelną i kanoniczną, lecz skądinąd przybywają, są uprawnionymi szafarzami słowa i sakramentów – niech będzie wyklęty”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.