Strona główna > Świat > „Nie dotykaj mnie” czyli w oparach szwedzkiego absurdu. Jan Bek

„Nie dotykaj mnie” czyli w oparach szwedzkiego absurdu. Jan Bek

Tylko  ostatecznie zdemoliberalizowani  Niemcy mogli wpaść na taki pomysł: otóż  po nocy sylwestrowej, zbulwersowani napaściami muzułmańskich nachodźców  – bandytów na młode kobiety, wymyślili bransoletkę , mającą  je „ chronić”.  Niemiecki pomysł bardzo się spodobał demo liberałom w Szwecji:  natychmiast go podchwycono i wyprodukowano tysiące bransoletek.

a

Na bransoletce, noszoną przez kobiety na nadgarstku, umieszczono  uwłaczający kobietom i całemu społeczeństwu  napis w języku szwedzkim ”tafsa inte”( „nie obmacuj mnie” ).

Miało to w zamyśle masońskich demoliberałów  „tworzyć wobec młodych kobiet skuteczną barierę ochronną” przed gwałtem : seksualnie „napaleni”  muzułmanie przeczytają, pomyślą, zastanowią się i..odejdą.

Tako oto dzięki niesłychanie prostemu zabiegowi, niskim kosztom i bez konieczności represji  kobiety będą bezpieczne :

Nigdy, aż do lat 70-tych, nie potrzebowały Szwedki  obawiać się obmacywania i gwałtów. Ale gdy masoni  wprowadzili  import muzułmanów, mający zlikwidować „protestancką, ludową religijność”, kobiety  stały się ofiarami rozbestwionych „politycznych uchodźców”.

Naturalnie  masońskie „przeciwdziałanie” nie funkcjonuje. Widać nachodźcy nie znają szwedzkiego. Choć z cała pewnością znają zalecenia Koranu i imamów, głoszących z powagą  w meczetach, że „gwałty na niewiernych kobietach SA miłe Allahowi”.

Oto „Värmlands Folkblad” z dn. 03.07.2016 (podobny reportaż zamieściła 2.07.2016 r. „Aftonbladet” – http://www.aftonbladet.se/nyheter/article23103810.ab) zamieścił reportaż  o masowym obmacywaniu młodych dziewczyn przez nachodźców podczas piątkowego wieczoru na festiwalu rockowym w  parku, Putte, w Karlstad.

Poczciwi  islamiści napastowali dziewczyny (szczegółów napaści zaoszczędzimy Czytelnikom – najmłodsza miała… 12 lat) całkowicie otwarcie – tuż przed sceną. Dwie z nich wśród wesołych okrzyków aprobaty innych „fundamentalistów”… publicznie zgwałcono. Szczegóły jak je napastowali podał szwedzkiej prasie oficer policji, Per-Arne Eriksson, dowodzący akcją chwytania sprawców. Pomimo, że islamiści wystąpili dużą grupą, zatrzymano tylko „dwóch chłopców” (młodocianych bandytów nazywa się w Szwecji „chłopcami”), których …przekazano do  schroniska dla nieletnich ponieważ byli niepełnoletni. W tłumie było wielu starszych wiekiem islamistów, obserwujących z sympatią poczynania młodego narybku.

Dzielny policjant, Per-Arne ,stwierdził też, że „systematycznie dochodzi do napaści ale nie wiadomo czy to ta sama grupa” i nie miał zamiaru „wzmocnienia sił porządkowych przed sobotnim występem ”. Nie wiadomo dlaczego „nie”, skoro  jak sam stwierdził „policja ma duże rezerwy w Höljes”.

Ale, znając specyfikę działania „sił demokratycznych” w Szwecji (sam szef policji zalecał „absolutnie nie interweniować  obywatelom w razie popełniania przestępstwa czy napaści kryminalistów” )  policja wolała zwekslować swoje zadania na „siły porządkowe” : w ten prosty sposób  można w razie czego wszystko zwalić winę za akcję przeciw pobożnym muzułmanom nie na państwo, a na organizatorów festiwalu.

Główny szef szwedzkiej policji, Dan Eliasson wyśmiał  bransoletkę i stwierdził, że „to nie pomaga”: seksualne napaści na kobiety trwają nadal, a nawet się nasiliły.  W przeciwieństwie do lokalnego szefa, Per-Arne Ericssona , podał jednak , że ”chodziło o dużą grupę młodych dziewczyn” i, że „więcej doniesień na policję przyjdzie w ciągu dnia… To jest całkowicie przerażające i patrole na miejscu zdarzenia były zaszokowane”.

Nie wiemy co tak szokuje szefa królewskiej policji bowiem  już wcześniej na festiwalach islamiści dopuszczali się gwałtów, a w dniach dzisiejszych czynią to stale w całej Szwecji: w dużym mieście Landskrona ( niegdyś prężny ośrodek stoczniowy) w Skåne, kobiety starają się…nie wychodzić z domów po godz.19-tej bo na ulicach grasują..islamscy nachodźcy…

Oto Szwecja A.D.2016.

Jan Bek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *