Strona główna > Polska > Nie dajcie się złapać na ten lep ! Krótko o nielegalnym „wyszczepianiu” celebrytów.

Nie dajcie się złapać na ten lep ! Krótko o nielegalnym „wyszczepianiu” celebrytów.

Nie dajcie się złapać na ten lep ! Nielegalne „wyszczepianie” celebrytów to wabik na niezdecydowanych ! Chamska reklama gówna, którego raczej nie przyjęli. Jak to mówią – pieniądz nie śmierdzi ! Tworzą atmosferę walki o strzykawki między lekarzami, a celebrytami. Iluzja popytu. „Kto pierwszy ten przeżyje.” ;) 

 „Pomimo zrozumienia dla korzyści ze szczepień przeciw COVID-19 wiele osób wyraża obawy co do jej bezpieczeństwa. Tym większą rolę odgrywa udział naszej społeczności w promowaniu szczepień poprzez udział w tej akcji. Zgodnie z sugestią NFZ szczepieniami w dniu dzisiejszym objęto też szereg osób ze świata kultury m.in. aktorów, kompozytorów, reżyserów, którzy będą promować w Polsce ideę szczepień przeciw COVID-19″ – poinformował Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Tutaj  przypominamy artykuł z 10 grudnia:

Informuje „Dziennik Gazeta Prawna” :
Gazeta wskazuje, że „głównym celem jest zmiana sceptycznego nastawienia Polaków do nowej szczepionki”. „Jak słyszymy, z rządowych badań wynika, że chętnych do zaszczepienia się jest mniej niż 40 proc. To za mało, by operacja zakończyła się sukcesem, czyli uzyskaniem tzw. odporności stadnej społeczeństwa na COVID-19” – napisano.
„Szykujemy dużą akcję informacyjną. Namawiamy różne podmioty, by się w nią zaangażowały, rozmawiamy ze związkami sportowymi, aktorskimi, celebrytami. Nie chcemy, by kampania była identyfikowana z rządem, bo pojawiłyby się zarzuty, że lansujemy się na szczepionce” – mówi „DGP” osoba z kręgów rządowych.
Dziennik podał, że „strategiczne założenie jest takie, by w pierwszym etapie zbudować +bazę wiedzy+ o nowej szczepionce”. „W tym celu zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa oraz infolinia. Potem kampania ma już mieć bardziej +emocjonalny+ charakter, mający na celu zmianę postaw społecznych. Będzie ewoluować w czasie, w zależności od tego, które grupy ludzi będą miały w danym momencie priorytet. W pierwszej kolejności zaszczepieni mają być pracownicy medyczni, w kolejnym etapie osoby powyżej 60. roku życia i służby mundurowe, potem +kluczowe grupy zawodowe+ i osoby poniżej 60 lat, a na końcu odbędą się powszechne szczepienia populacji dorosłej” – informuje dziennik.
„Inne argumenty przekonają osoby starsze, inne przedstawicieli różnych grup zawodowych, a jeszcze inne osoby z chorobami współistniejącymi” – tłumaczy „DGP” rozmówca z rządu. (PAP)
Nie trzeba być super inteligentnym, aby stwierdzić, że  coś tu jest  nie tak.

5 thoughts on “Nie dajcie się złapać na ten lep ! Krótko o nielegalnym „wyszczepianiu” celebrytów.

 1. Tak samo sobie wczoraj pomyślałem, że pewnie celebryci się szczepią żeby zmobilizować resztę populacji. Społeczeństwo podchodzi sceptycznie do tych szczepień i ma słuszne obawy, bo nikt nie wie co to za koktajl i jakie będą skutki poszczepienne. Być może celebryci wcale się nie zaszczepili i chodziło tylko o to żeby zrobić szum. Pewnie nawet tego rektora nie zdegradują, bo pewnie wszystko pato elita zaplanowała.

  1. ich trzeba szczepić w pierwszej kolejności i ogłądać w TV co się znimi dzieje na wizji to reszta może się obudzi !!!!

 2. Rządowe media i polskojęzyczne nachalnie reklamują tzw. szczepionki.
  Lekarze przepisują pacjentom leki które są skażone truciznami np. na cukrzycę 2 trutką na szczury. Lekarze tłumaczyli, że bezpieczniejsza jest ta trutka niż odstawienie tabletki.
  Do refleksji!

 3. cytat z jednego forum :
  „Nie dajmy się również nabierać na RZEKOMĄ walkę znanych, bogatych i wpływowych mieszkańców Polski o DOSTĘP do szczepionki poza kolejnością ustaloną przez rząd.

  To tylko element gry i PROGRAMU „Promocji szczepień ” mający wykazać że szczepionka jest pożądana i cenna jak złoto.

  Takie akcje nsienia węża mają PRZEKONAĆ owce Boże do tego że skoro ONI tak się ” biją ” o tą szczepionkę i są w stanie dla niej poświęcić pieniądze to musi ona być NIEZBĘDNA do zakończenia epidemii .

  To tylko element wielopoziomowej propagandowej gry mającej zmusić naród wybrany do zapisu i wzięcia dobrowolnie LECZ nieświadomie o celu szczepionki , która ma zmienić nasze Boże DNA!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.