Strona główna > Bez kategorii > Nie chciał zapłacić abonamentu tv, bo ‘BBC ukryła fakty o 11 IX i stwierdziła, że wieża zawaliła się 20 minut wcześniej, nim się to stało’

Nie chciał zapłacić abonamentu tv, bo ‘BBC ukryła fakty o 11 IX i stwierdziła, że wieża zawaliła się 20 minut wcześniej, nim się to stało’

Mark Duell, 25.02.2013

Źródło: dailymail.co.uk

Tony Rooke
Tony Rooke przed sądem

Tony Rooke sam stawił się w sądzie w Horsham / Sussex. W maju 2012 powiedział inspektorowi, iż nie zapłaci abonamentu TV. Rooke powołał się na art. 15 Aktu o terroryzmie 2000. Uważa, że przestępstwem jest opłacanie kogoś, kto finansuje terroryzm. Powiedział, że nie chciał dawać pieniędzy organizacji ‘finansującej terroryzm’. Rooke powiedział, że BBC stwierdziła, iż wieża 7 WTC zawaliła się 20 minut przed faktem. Sędzia nakazał Rooke zapłacić £200 kosztów i zwolnił go warunkowo.

Sędzia nie pozwolił mu pokazać dowodu – przygotowanego video – uznał, iż jest on nieważny w procesie.

Rooke: ‘BBC powiedziała o tym 20 minut, zanim wieża upadła. Oni wiedzieli o tym wcześniej. Kiedy byłem tu ostatni raz, zapytałem [sędziego]: “Czy wiedział pan o WTC 7?”

‘Pan powiedział, że słyszał o tym. Dziesięć lat później powinien pan wiedzieć więcej niż tylko słyszeć. Obowiązkiem BBC jest informowanie opinii publicznej. Zwłaszcza o cudach nauki, kiedy zawiesza się prawa fizyki.

wtc7
BBC informuje, że WTC 7 się zawaliła, a jeszcze stoi

‘Zrobili program robiąc głupków z tych z nas, którzy wierzą w prawa grawitacji. Amerykańskie raporty pokazały, że zawalenie się wieży to tylko kontrolowana demolka.

‘Nie oglądam tego, kto faktycznie ją zdemolował – to jest niemożliwe – ale BBC aktywnie próbowała ukryć to przed opinią publiczną’.

Rook powiedział prokuratorowi: ‘Ignorancja nie jest wytłumaczeniem, muszę wiedzieć, co ci ludzie mówią’. Później dodał: ‘Pan mnie namawia do popełnienia przestępstwa, jeśli mówi, że powinienem płacić za abonament’.

Sędzia Stephen Nicholls powiedział: ‘To nie jest dochodzenie publiczne w kwestii 11 września. To przestępstwo na mocy art. 363 Communications Act’.

Tłum./skrót: Ola Gordon
Za: marucha.wordpress.com/2013/02/26/blekitna-zaraza-globalizmu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.