Strona główna > Świat > Nie było żadnego zamachu w Nicei. Rafał Gawroński

Nie było żadnego zamachu w Nicei. Rafał Gawroński

Kim był kierowca ciężarówki, rzekomy zamachowiec z Nicei ? Jak podaje agencja AFP, powołując się na dane policji, zamachowiec został zidentyfikowany jako 31-letni Mohamed Lahouaiej-Bouhlel, mieszkaniec Nicei. Dalej możemy poczytać mnóstwo bzdur na jego temat. Cyt.

Zamachowiec był znany tutejszej policji, ale nie łączono go z zagrożeniami terrorystycznymi, nie figurował na listach wywiadu. Popełniał do tej pory tzw. drobne przestępstwa, dopuszczał się przemocy i kradzieży, wygrażał ludziom. Został zatrzymany w marcu 2016 roku za incydent na drodze spierał się z innym kierowcą, cisnął w niego drewnianą paletą. To jedyny raz, kiedy został skazany. Dostał sześć miesięcy w zawieszeniu, raz w tygodniu musiał się pokazywać na komendzie.

Czyli innymi słowy pisząc zawodowa sprzeczka która skończyła się skazaniem araba. Ale był znany Policji. Skoro nie figurował na listach wywiadu to i nie miał żadnych kontaktów ze światem terroru zatem zainteresowań patologicznych ale mógł być prowadzony w ramach mind control. https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kontrola-umyslow-i-nowy-porzadek-swiata-2015-04

Tylko judeo-satanistom mogło chodzić o wymyślenie takiej manipulacji na wielką skalę i oczywiście w kontekście przedłużenia stanu wyjątkowego trwającej we Francji wojny domowej od zeszłego roku. Istnieje również uzasadnione podejrzenie graniczące z pewnością że liczba ofiar była mniejsza natomiast rannych dobijali farmaceutykami specjalnie przeszkoleni do takich akcji agenci służb specjalnych na takiej samej zasadzie jak to było w przypadku łódzkich karetek śmierci. Na szczególną uwagę zasługuje fakt że na większości dokumentów widzimy li tylko policjantów natomiast brak jest wojska w związku z trwającym we Francji stanem wojennym. Niedaleko Nicei jest przecież potężna baza wojskowa w Fréjus.

Czyżby wszyscy żołnierze byli na defiladzie wraz z kanibalami w Paryżu z okazji 14 lipca?  https://rafzen.wordpress.com/2016/07/14/14-lipca-to-swieto-narodowych-judeo-satanistow-francji/

Osoba podejrzana o ten incydent drogowy Lahouaiej-Bouhlel był żonaty, miał troje dzieci. Urodził się 3 stycznia 1985 r. w Tunisie. Od 2005 roku pracował jako kierowca czyli przeszło 11 lat. Natomiast podrzucony złom w postaci podobno broni i która była bezużyteczna to farca informacyjna przygotowana dla informacyjnych debili.

a

Oglądając dużą ilość zdjęć po rzekomym „zamachu” należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Żadna opona nie była pęknięta co widać na zdjęciach. Zatem agenci strzelali aby zabić Tunezyjczyka, a nie aby pojmać szaleńca. To zasadniczy dowód w sprawie. Drugi aspekt to pusta ciężarówka co również widać na zdjęciach. Tak więc okoliczności sprawy są takie same jak w przypadku ataku na WTC we wrześniu 2001 roku.

a

Mamy wielki światowy zamach ale gdy przeanalizujemy postać i metodę jaką się posłużył czyli jazda jezdnią wielopasmową to dojdziemy do takich samych wniosków że zamachy najczęściej organizują politycy aby osiągnąć określone cele społeczne. Tak więc w przypadku wjazdu samochodem w przystanek z ludźmi każdy taki przypadek już teraz judeo-sataniści będą traktować jako akt terroru.

Nie było żadnego zamachu w Nicei był natomiast oszalały desperat który z rozpaczy trwającej wojny domowej we Francji, nagonki na arabów pod auspicjami demokracji talmudycznej lub po prostu z  powodów osobistych wjechał w tłum ludzi. Takie przypadki nie są żadnymi aktami terroru tylko zwykłymi zdarzeniami społecznymi jednak teraz każdy Arab we Francji będzie terrorystą i o taki scenariusz chodziło judeo-satanistom.

Aby nie być gołosłownym takie scenariusze akcji są trenowane w Polsce. http://dzisiajwgliwicach.pl/wydarzenia/wjechal-w-przystanek-pelen-ludzi-potem-gonil-ich-z-nozem/

A tutaj macie Państwo terrorystów z Polski których nie zabijając Policja wypuszcza do domu. http://www.gp24.pl/pomorze/art/4443479,samochod-wjechal-w-przystanek-pelen-ludzi-szczegoly-wypadku,id,t.html

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/07/16/nie-bylo-zadnego-zamachu-terrorystycznego-w-nicei/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *