Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Newsweek profanuje polski herb

Newsweek profanuje polski herb

Polskojęzyczna koczownia z „newsweek’a” do swych politycznych prowokacji wykorzystała, jak to mają już w „tradycji” antypolskie szumowiny, herb RP. Pomijając fakt, że już jest to herb sprofanowany i narzucony nam przez sanacyjno-masońskich zbirów, w 1927 roku.

Symbole narodowe to świętość w każdym szanującym się państwie. Nie można ich hańbić ani wykorzystywać do swych własnych zgniłych etycznie celów. Jednak to, co w świecie całym uchodzi za nienormalne, w okupowanej przez żydów Polsce stanowi chleb powszedni. Przypomnijmy sobie włożenie polskiej flagi w psie odchody na antenie programu żydowskiego celebryty kuby wojewódzkiego. Albo Dzień Flagi bynajmniej nie polskiej, ale w Polsce, czyli jakiegoś różowego tworu, którym garstka ogłupionych tubylców wymachiwała jako prawdziwie swoją flagą, pod patronatem szechtera. Antypolskie incydenty można mnożyć długimi godzinami jeśli na ruszt weźmie się choć tylko jedną kanalię z polskojęzycznego knesejmu, „palikota”. W przypadku „newsweek’a” nie jest to pierwsza prowokacja z jaką mamy do czynienia. Warto przypomnieć w tym miejscu, że obecnym redaktorem naczelnym tejże gazety jest nie kto inny jak jeden z czołowych reżimowych propagandystów w okupowanej Polsce, czyli tomasz lis.

tomasz lis zna bardzo dobrze smak żydowskich szekli, a jego „kariera”, to niekończąca się prostytucja. Współczuć podobnym upadłym istotom nie należy, za to pogardzać z całą stanowczością – jak najbardziej.

P.S. Imiona i nazwiska antypolaków a także ich przestępcze podmioty celowo piszę z małej litery, gdyż na dużą nie zasługują/a303

a

Mała przeróbka, z dedykacją dla „odważnych” „polskich” „dziennikarzy”.

b

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.