Strona główna > Bez kategorii > NEW WORLD ORDER: NOWY ŚWIATOWY KOŚCIÓŁ LUCYFERA

NEW WORLD ORDER: NOWY ŚWIATOWY KOŚCIÓŁ LUCYFERA

Źródło: http://3rm.info/30147-na-vstreche-s-glavnym-ravvinom-izrailya-patriarh-kirill-prizval-k-usileniyu-ekumenicheskogo-dialoga.html

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=47439 Data publikacji: 12.11.2012

Data publikacji: 11.11.2012

KaGieBowsko-prawiesławny patriarcha Cyryl „dialoguje” z rabinem Yona Metzgerem. JEROZOLIMA, 11 listopada 2012 roku, RIA „Novosti”.

Patriarcha Moskwy i Wszechrusi, Kiriłł (Cyryl) na spotkaniu w Jerozolimie z głównym rabinem aszkenazyjskim Yona Metzger’em, w niedzielę, zaproponował intensyfikację międzyreligijnej współpracy pomiędzy religiami w celu utrzymania pokoju i obrony mniejszości religijnych na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce.

„Wydaje mi się, że dzisiaj to co dzieje się na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce powinno ponownie zwrócić uwagę przywódców religijnych ażeby zdołali oni przyczynić się do uspokojenia bardzo napiętej atmosfery i sytuacji politycznej w tym regionie”- powiedział patriarcha Kiriłł (Cyryl). Według niego wydarzenia ostatnich czasów w regionie mogą okazać się, że mają bardzo negatywny wpływ na sytuację mniejszości religijnych i mogą skomplikować przyszłe bliskowschodnie porozumienia pokojowe.

„Koniecznie trzeba powstrzymać przemoc i zabijanie w tym regionie. Głęboko jestem przekonany, że nie wyczerpaliśmy swojego potencjału pokojowego jako wspólnoty religijne. Wierzę, że obecnie musimy zintensyfikować konsultacje międzyreligijne w kwestii problemów o których wspomniałem”- podkreślił zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. Rabin Metzger zauważył, że podziela jego obawy o sytuację mniejszości religijnych w krajach wspomnianego regionu a przede wszystkim chrześcijan (Cóż za wzruszająca troska, brzmi jak groźba- tłum.). „Mówię o krajach gdzie ma miejsce tak zwana „arabska wiosna. Miliony chrześcijan zmuszonych zostało porzucić swoje domy”- powiedział rabin (Tak, to obrońca chrześcijan!- tłum.). Dodał on, że jest dumny z sytuacji społeczności chrześcijańskiej na ziemi izraelskiej, gdzie ta społeczność, według niego, wykazuje „przyrost naturalny” w porównaniu z pozostałymi krajami bliskowschodnimi. „U nas jest absolutna wolność religijna”- podkreślił Metzger. (To nie jest dowcip!-tlum.) Zauważył on także, że patriarcha Kiriłł (Cyryl) jest „znany całemu światu jako mądry, z inicjatywą człowiek, osobowość charyzmatyczna” i może z pewnością rozwijać dialog międzyreligijny. Według Metzger’a rabinat nie posiada kontaktów osobistych z przywódcami religijnymi krajów z którymi Izrael nie utrzymuje stosunków dyplomatycznych. Dlatego zaproponował on patriarsze Kiriłłowi (Cyrylowi) zwołanie w Moskwie Kongresu do spraw stosunków międzywyznaniowych, który miałby charakter religijnego ONZ. (!!!)

Sodomsko-gomorski agent żydowskiego KGB „Miichajłow”, żydomason Cyryl (Gundiajew), utalentowany biznesmen i finansista.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na sabacie z izraelskimi rabinami KaGieBista Cyryl pieprzy o moralności.

Patriarcha Moskwy i Wszechrusi, Kiriłł (Cyryl), główny rabin sefardyjski Izraela Szlomo Mosze Amar i główny rabin aszkenazyjski Izraela Yona Jechiel Metzger, w trakcie spotkania w niedzielę w Jerozolimie, porozumieli się w sprawie współpracy dotyczącej ochrony tradycyjnej moralności (To także nie jest dowcip- tłum.).

„W naszych czasach, kiedy bardzo liczni ludzie odrzucają swoje religijne tradycje, to ja uważam, że (ci), którzy trzymają się tych tradycji, muszą budować mocny i trwały system współpracy i współdziałania”- powiedział patriarcha Kiriłł (Cyryl) na spotkaniu z rabinem Amarem.

Satanista Szlomo Mosze Amar

 

Według niego u wierzących w jednego Boga (?!) jest wspólna (?!) duchowna i moralna postawa to znaczy 10 przykazań Mojżesza, które wyrażają najbardziej moralną naturę człowieka. „Dzisiaj, kiedy bardzo wielu ludzi uważa, że wystarcza być całkowicie wolnym i zupełnie nie ma konieczności odczuwania odpowiedzialności wobec Boga i innych ludzi, to wierzący muszą koniecznie wchodzić we współpracę żeby zachowywać moralne podstawy stosunków międzyludzkich. Dlatego my postrzegamy, jako bliskich sojuszników, ludzi, którzy wierzą w Boga i wychodząc z tego założenia, budujemy stosunki ze społecznością żydowską w Rosji i w świecie”- zauważył zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

Według niego wierni religii tradycyjnych mają zbieżne poglądy na rodzinę, wychowanie dzieci, znaczenie małżeństwa.

„Myślę, że to bardzo ważne żeby dzisiaj społeczeństwa religijne współpracowały w obronie tych wielkich wartości”- powiedział Gundiajew.

Na spotkaniu z aszkenazyjskim rabinem Metzgerem moskiewski patriarcha zauważył, że w licznych krajach obserwuje się dzisiaj próby „wypierania religii na margines życia”, „agresywny sekularyzm”, deklarujący, że wierzący człowiek powinien pozostawać ze swoją religią sam na sam albo tylko w kręgu rodziny.

„Ale wierzący nie może ograniczać się ze swoją religijną motywacją tylko do życia osobistego. Na tej zasadzie buduje się cały system dialogu między religią, społeczeństwem i państwem”- przekonany jest patriarcha. „Dzisiaj, kiedy bardzo wielu ludzi uważa, że wystarcza być całkowicie wolnym i zupełnie nie ma konieczności odczuwania odpowiedzialności wobec Boga i innych ludzi, to wierzący muszą koniecznie wchodzić we współpracę żeby zachowywać moralne podstawy stosunków międzyludzkich.

666- satanista Yona Metzger

Przypomniał, że w grudniu 2011 roku w Wiedniu, odbyła się konferencja na temat kryzysu rodziny zorganizowana przez prawosławnych, judejów i katolików przy aktywnym udziale „Konferencji Rabinów Europy”, „Światowego Kongresu Żydów” i „Fundacji Wezwania Sumień”. (Powinno być „prawiesławnych, satanistów i katzolików”).

„Myślę, że takie inicjatywy musimy koniecznie kontynuować wypracowując wspólny punkt widzenia w dialogu ze społeczeństwem świeckim”- stwierdził patriarcha Kiriłł (Cyryl).

Podarował on rabinom egzemplarz swojej książki w języku hebrajskim pod tytułem „Swoboda i otwietstwiennost” (Wolność i odpowiedzialność), która według niego odpowiada na główne pytanie współczesności: jak pogodzić osobistą wolność człowieka z jego obowiązkami moralnymi. Rabin Amar życzył patriarsze ażeby „zobaczył jak duch, który jest przez niego przekazywany w tej książce, opanowuje masy”.

„Zrozumienie potrzeb i celów bliźniego przejawia się nie tylko w czynach ale i w słowach i to jest podstawa wzajemnych relacji pomiędzy religiami. Trzeba dążyć do dobra, pomagać grzesznikom, żyć w pokoju i harmonii”- powiedział sefardyjski rabin Izraela (czy to już zapowiedź nowego ludobójstwa?). Zauważył on z uznaniem „ogromną rolę Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej i patriarchy Kiriłła (Cyryla) w tym, że społeczność żydowska Rosji żyje dobrze i godnie”, że utrzymywany jest dialog międzyreligijny w kwestii najważniejszych problemów. Główny rabin aszkenazyjski Metzger, także, powiedział, że bardzo ceni podejście patriarchy Kiriłła (Cyryla) do kwestii dialogu religijnego i poddał krytyce ataki na zasady religijne, organizacje religijne i ich przywódców.

„Przywódcy religijni, jak pięć palców jednej dłoni, każdy z nich indywidualnie jest słaby, ale jeżeli zacisnąć razem palce w pięść to zdołają dać odpór tym, którzy atakują moralne i religijne wartości” (Jaki sprytny i cwany żyd!)- powiedział rabin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.