Netanyahu zorganizował mord żydowskich nastolatków by obwiniać Palestyńczyków

Izraelscy dziennikarze Lia Tarachansky i Shir Hever mówią, że Netanyahu zaplanował porwanie/mord trzech żydowskich nastolatków żeby znaleźć pretekst do ataku lotniczego i anihilacji palestyńskich cywilnych miast, i przyspieszyć trwające od 2/3 stulecia ludobójstwo, wykorzystując najlepszą broń przeciwko rzucającym kamienie.

a

Wystrzeliwane na Izrael rakiety pochodzą od grupy z Hamasu, którą wkrótce pokażę, kontrolowanej przez zdradziecką żmiję – Netanyahu, który, możemy udowodnić, był jednym z organizatorów ataków 11 IX na WTC w Nowym Jorku. Dlatego mamy dobry powód przypuszczać, że Netanyahu rozkazał porwanie / mord tych trzech izraelskich nastolatków żeby propagować i wpływać na emocje iluzji palestyńskiej agresji wobec Izraela.

JD

Izraelski rząd wiedział, że nastolatkowie nie żyli od tygodni

Izraelski dziennikarz Shir Hever opisuje i analizuje sytuację w izraelskim społeczeństwie, którą bojaźliwie ukrywa syjonistyczna elita u władzy rządząca amerykańskimi mediami.

Cały materiał filmowy z tego wywiadu jest fascynujący, więc zalecam obejrzenie go od samego początku. Ale dla zwięzłości można zacząć od 10-ej minuty.

JD SHIR SHREVER: „Był atak terrorystyczny koło Eilatu, na południu Izraela. Netanyahu natychmiast zadeklarował, że był to atak z Gazy, zbombardował Gazę i zabił tam 4 osoby. Później okazało się, że ten atak terrorystyczny nie miał nic wspólnego z Gazą. Hamas postanowił NIE BRAĆ ODWETU, bo powiedział, że Netanyahu próbuje sprowokować nas do wyrzzucania rakiet na Izrael, żebyśmy nie musieli radzić sobie z protestem społecznym [Izraelczyków]. I my [Hamas] nie zamierzamy robić brudnej roboty za Netanyahu. Dlatego postanowili wziąć odwet. Hamas wiedział, że „nie będziemy brać udziału w tej grze”.

[JD: To powinno wstrząsnąć wszystkimi ludźmi sumienia, wszędzie, by podnieśli się i głośno krzyczeli na wszystkich kanałach mediów społecznych, że ‚hej, ta trójka izraelskich nastolatków, porwana i zamordowana . . . Netanyahu prawdopodobnie zorganizował to porwanie i potrójny mord żeby usprawiedliwić kampanię ludobójstwa przeciwko cywilnemu społeczeństwu zezwierzęcanemu przez Netanjahu / tajnych prowokatorów Hamasu, którym kazano wystrzelać rakiety na Izrael’.]

http://therealnews.com/t2/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=74&jumival=12093

http://therealnews.com/t2/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=74&jumival=12088 części 1-4

Poniżej video pokazujące, że Netanyahu rozkazał swoim izraelskim agentom Mosadu uczestniczyć w atakach samolotowych na WTC w Nowym Jorku. W tym ataku 11 IX 2001 Netanyahu zamordował 3.000 ludzi. Netanyahu znany jest z dokonywania rzezi terrorystycznych na Arabach żeby sprawić fałszywe preteksty rozkazania amerykańskiemu rządowi / sługusom w mediach zbombardować więcej Arabów w Iraku, Afganistanie i w Palestynie.

Zdemaskujcie straszne zbrodnie Netanyahu przeciwko ludzkości!

Rozprowadzajcie pdf dowody na twitterze, facebooku, emailami, na blogach itd.

części 1-14

Materiał przysłany na redakcyjną pocztę. Dziękujemy.

Zdjęcia ze Strefy Gazy:

http://www.vocativ.com/gallery/culture/photos/gaza/

P.S. ONZ kwestionuje legalność ofensywy Izraela w Gazie Netanahu odrzuca międzynarodowe naciski.

Nie sprzedałem mojej duszy szatanowi. Szatan sprzedał MI swoją duszę.
Nie sprzedałem mojej duszy szatanowi.
Szatan sprzedał MI swoją duszę.

http://rt.com/news/172188-israel-operation-international-law/

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *