Netanjahu domaga się wprowadzenia brutalnego prawa dla przeciwników izraelskiej okupacji Palestyny

 Premier Izraela domaga się od rządu wprowadzenia przepisów według których wszyscy sprzeciwiający się 47 – letniej okupacji ziem palestyńskich zostaną uznani za terrorystów.

netanyahu_UN

Izraelski dziennik Jewish Press opublikował artykuł z żądaniem Netanjahu do wprowadzenia zaostrzonego prawa dla terrorystów ( czytaj: przeciwników izraelskiej okupacji ziem Palestyny). Premier domaga się od rządu ustawy skazującej na 20 lat więzienia za rzucanie kamieniami (nie dotyczy obywateli izraelskich). Więcej o propozycjach izraelskiego premiera informuje artykuł jedenego z największych izraelskich serwisów informacyjnych Ynet.

Propozycja ustawy Netanjahu zawiera 8 brutalnych metod walki z „terroryzmem”:

hand

  • Każda osoba uznana za „terrorystę” zostanie pozbawiona obywatelstwa i wydalona, wydalenie dotyczy także członków rodziny udzielających wsparcia terroryście.
  • Każda osoba wywieszająca palestyńską flagę lub inną flagę uznaną za „terrorystyczną” zostanie aresztowana i przetrzymywana bez kaucji do czasu rozprawy.
  • Każdej osobie skazanej za „terroryzm” lub „wspieranie terroryzmu” będzie odebrane prawo do świadczeń socjalnych i ubezpieczenia oraz odebrane prawo jazdy na okres 10 lat.
  • Domy rodzin oskarżonych o terroryzm zostaną zburzone w ciągu 24 godzin od aktu terrorystycznego.
  • Zwłoki terrorystów nie będą dostarczane do ich rodzin, i będą pochowane w tajemnicy, bez obrzędów pogrzebowych.
  • Firma, która drukuje treści wspierające w jakiejkolwiek formie „terroryzm” zostanie natychmiast zamknięta.
  • Firmy mogą zostać zobowiązane do przekazania danych na temat pracownika oraz o jego zwolnienie w przypadku uznania pracownika za osobę powiązaną z terroryzmem nawet gdyby dotyczyło to okresu poprzedzającego zatrudnienie.

Przygotował: Michał KK

P.S. Suplement:

Za rzucenie kamieniem w żydowski czołg Palestyńczycy są skazywani na 20 lat więzienia: http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7467-20-lat-do-wiezienia-za-rzucanie-kamieniem-w-izraelski-czolg
Za rzucenie kamieniem w żydowski czołg Palestyńczycy są skazywani na 20 lat więzienia: http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7467-20-lat-do-wiezienia-za-rzucanie-kamieniem-w-izraelski-czolg

a

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *