Strona główna > Świat > Netanjahu domaga się wprowadzenia brutalnego prawa dla przeciwników izraelskiej okupacji Palestyny

Netanjahu domaga się wprowadzenia brutalnego prawa dla przeciwników izraelskiej okupacji Palestyny

 Premier Izraela domaga się od rządu wprowadzenia przepisów według których wszyscy sprzeciwiający się 47 – letniej okupacji ziem palestyńskich zostaną uznani za terrorystów.

netanyahu_UN

Izraelski dziennik Jewish Press opublikował artykuł z żądaniem Netanjahu do wprowadzenia zaostrzonego prawa dla terrorystów ( czytaj: przeciwników izraelskiej okupacji ziem Palestyny). Premier domaga się od rządu ustawy skazującej na 20 lat więzienia za rzucanie kamieniami (nie dotyczy obywateli izraelskich). Więcej o propozycjach izraelskiego premiera informuje artykuł jedenego z największych izraelskich serwisów informacyjnych Ynet.

Propozycja ustawy Netanjahu zawiera 8 brutalnych metod walki z „terroryzmem”:

hand

  • Każda osoba uznana za „terrorystę” zostanie pozbawiona obywatelstwa i wydalona, wydalenie dotyczy także członków rodziny udzielających wsparcia terroryście.
  • Każda osoba wywieszająca palestyńską flagę lub inną flagę uznaną za „terrorystyczną” zostanie aresztowana i przetrzymywana bez kaucji do czasu rozprawy.
  • Każdej osobie skazanej za „terroryzm” lub „wspieranie terroryzmu” będzie odebrane prawo do świadczeń socjalnych i ubezpieczenia oraz odebrane prawo jazdy na okres 10 lat.
  • Domy rodzin oskarżonych o terroryzm zostaną zburzone w ciągu 24 godzin od aktu terrorystycznego.
  • Zwłoki terrorystów nie będą dostarczane do ich rodzin, i będą pochowane w tajemnicy, bez obrzędów pogrzebowych.
  • Firma, która drukuje treści wspierające w jakiejkolwiek formie „terroryzm” zostanie natychmiast zamknięta.
  • Firmy mogą zostać zobowiązane do przekazania danych na temat pracownika oraz o jego zwolnienie w przypadku uznania pracownika za osobę powiązaną z terroryzmem nawet gdyby dotyczyło to okresu poprzedzającego zatrudnienie.

Przygotował: Michał KK

P.S. Suplement:

Za rzucenie kamieniem w żydowski czołg Palestyńczycy są skazywani na 20 lat więzienia: http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7467-20-lat-do-wiezienia-za-rzucanie-kamieniem-w-izraelski-czolg
Za rzucenie kamieniem w żydowski czołg Palestyńczycy są skazywani na 20 lat więzienia: http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7467-20-lat-do-wiezienia-za-rzucanie-kamieniem-w-izraelski-czolg

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *