Strona główna > Zdrowie > Nestlé próbuje patentować czarnuszkę

Nestlé próbuje patentować czarnuszkę

czarnuszka siewna a Nestle

nigella-sativa-3Korporacja żydowska Nestlé, znana z działalności kryminalnej na całym świecie, rozszerza swój profil mafijny i wkracza w dziedzinę kradzieży praw do lekarstw naturalnych.

Nestlé próbuje opatentować wykorzystanie czarnuszki siewnej

Nigella sativa – bardziej znana jako czarnuszka siewna – była wykorzystywana przez ludzkość jako panaceum na wiele dolegliwości od ponad tysiąca lat. Leczy wszystko od wymiotów i gorączki, aż do chorób skóry, i była powszechnie dostępna wśród biednych społeczności na całym Bliskim Wschodzie i w Azji.

Obecnie żydowski koncern Nestlé dochodzi do niej praw jako właściciel. Złożył wniosek o patent obejmujący cały świat, i próbuje przejąć kontrolę nad naturalnym lekarstwem, jaki zamieni czarnuszkę siewną w kosztowny lek prywatnej korporacji.

Powiedz Nestlé: zaprzestańcie prób opatentowania naturalnego lekarstwa (możliwość wzięcia udziału w proteście na stronie pod linkiem u dołu)

W artykule opublikowanym w zeszłym roku, naukowcy z Nestlé oświadczyli, że dokonali „odkrycia” czegoś, o czym wie większość świata od tysiąclecia: mianowicie, że ekstrakt z Nigella sativa może być stosowany do „interwencji żywieniowej u ludzi z alergią pokarmową„.

Ale zamiast prób stworzenia sztucznego substytutu albo zapewnienia, aby środek ten był powszechnie dostępny, koncern Nestlé podejmuje działania stworzenia monopolu na Nigella sativa i uzyskania uprawnień pozwania do sądu każdej osoby, która będzie używać czarnuszki bez zgody Nestlé. Nestlé złożyła wnioski patentowe – które są obecnie w toku – na całym świecie.

Zanim powstały te dziwaczne żądania Nestlé o patent, naukowcy z krajów rozwijających się, jak Egipt i Pakistan, zdążyli opublikować badania o jej właściwościach leczniczych. A teraz Nestlé twierdzi, że to są ich własne odkrycia. Nestlé robiło to już wcześniej – w 2011 roku próbowało zdobyć wyłączne uprawnienie do korzystania z krowiego mleka jako środka przeczyszczającego mimo, że taka wiedza była zawarta już w hinduskich tekstach medycznych sprzed tysięcy lat.

Nie pozwól, aby Nestlé zamieniło kolejne tradycyjne lekarstwo w korporacyjną dojną krowę.

Wiemy, że Nestlé nie dba o żadną etykę. Jest to korporacja, która zatruwała mleko swej własnej produkcji melaminą, robiła zakupy na plantacjach kakao, gdzie wykorzystuje się niewolniczą pracę dzieci, i rozpętała kampanię zastąpienia mleka matki dla dzieci sztucznym substytutem w 1970 roku, co przyczyniło się do cierpień i śmierci tysięcy dzieci z ubogich rodzin.

Ale wiemy też, że Nestlé jest bardzo wrażliwe na głosy publicznego oburzenia, i że zostało pobite w czasie poprzednich prób patentowych. Jeśli będziemy działać szybko, możemy wywrzeć wystarczającą presję na koncern Nestlé, aby zrezygnował ze swych planów patentowych zanim zrobi komuś krzywdę – żeby mieć szansę wpływu na decyzję Nestlé, musimy wypowiadać się teraz!

Znamy bandyckie projekty tego żydowskiego koncernu również w Polsce. To w Polsce z ust jednego z managerów Nestlé, padły twierdzenia, że woda jest towarem, a nie prawem człowieka. Polskę również od wielu lat trują produkty międzynarodówki żydowskiej ukrytej za parawanem Nestlé. Zamiast szukać kolorowych etykietek i włazić dobrowolnie w sam środek koszernej pułapki, po prostu świadomie bojkotuj to judejskie ścierwo i nie kupuj żadnego ich produktu. W ten sposób najlepiej poprowadzisz swą własną indywidualną walkę ze zbrodniarzami wszech światowymi.

źródło: http://action.sumofus.org/a/nestle-nigella-sativa/15/2/?akid=2370.1753672.aegCSS&rd=1&sub=fwd&t=3

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.