Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > neOS Przegląd wydarzeń minionego tygodnia

neOS Przegląd wydarzeń minionego tygodnia

1Polska
Szeroka integracja środowisk alternatywnych oraz gospodarczych i technologicznych daje szanse na lepszy ustrój Polski

Poniedziałek wita nas dobrą pogodą i zapewne w kubkach znajduje się już druga kawa/herbata.
Jak zapewne zdają sobie Państwo sprawę, prowadzimy obecnie walkę na bardzo wielu frontach. „Polska trzeszczy w szwach” jak trafnie to ujął Pan Józef Kamycki podpalając lont pod rozpasany do granic możliwości budżet państwa obciążony kolejną łapówką wyborczą PiSu.

Judeopolonia jest już w pełnym natarciu, anektując amerykańskim ramieniem zbrojnym pośpiesznie nasze terytorium na kwotę 1 biliona złotych i zupełnie lekceważąc moją prośbę o zwrócenie naszych 20-100 bilionów. Już trwają też uzgodnienia nad nowym dysponentem naszej własności dóbr naturalnych liczonych w setkach bilionów (~700 bilionów, czyli 700 tysięcy miliardów złotych).

W kilku krajach trwają przewroty, Unia Europejska ledwo zipie, jeszcze próbuje powstrzymać nieuchronne zmiany po RODO wprowadzając totalną cenzurę tzw. TERREG i ACTA2. Tym samym strzela sobie w głowę w dziedzinie rozwoju technologii opartych o rozwój własnego internetu i sieci neuronalnych, w których wyprzedzą ją USA i Chiny. Do rozwoju polskiego przemysłu już na pewno nie ma złudzeń Mateusz Morawiecki sprzedając kolegom banksterom URSUS i zlecając budowę _polskiego_ elektrycznego samochodu niemcom.Tak więc ostatnim rzutem na taśmę przekupując emerytów i rolników szeregowy poseł Jarosław Kaczyński ugrał kolejne kilka tygodni, ale przecież apetyt polakożerców jest niezaspokojony i za moment na pożarcie pójdą także głowy. Tymczasem szykuje się jeszcze lepsza podmiana.

Na scenę wchodzi z przytupem Konfederacja z pięknymi sloganami o polskiej fladze, suwerennej złotówce i dumie jaką powinniśmy z tego odczuwać. Rezygnując w zapleczu nawet polemiki ze środowiskiem niezależnych think-tanków NISS i Koreus upominających się o przypomnienie suwerenowi, że z tą suwerennością złotówki wcale nie jest tak dobrze. Może za poczucie komfortu psychicznego odpowiada bliskie towarzystwo pewnych urokliwych osobników jak JD potrafiących wprawić polskich polityków w niezwykłe oczarowanie.

Teraz dla równowagi czas na bardzo dobre wiadomości!
Rewolucja w Wenezueli została powstrzymana organicznie z „drobną” pomocą Rosji i Chin, które wysłały tam siły stabilizacyjne (by bronić swoich interesów oczywiście). Nie powiodło się odłączenie Wenezuelczyków od prądu, pieniędzy przez siewców wolności i demokracji, dyktator wciąż u władzy. Iran też się trzyma, mimo barbarzyńców u bram i z powietrza.
https://cyfrowaekonomia.pl/blockchain-revolution-narodowe-kryptowaluty/

Uświadamiamy sobie również, że powyższe smutne fakty dotyczące stanu rzeczy są prawdziwe tylko w układzie odniesienia, który nie ma racji bytu. Tak jak uczeń podlega nauczycielowi w szkole, a numer jeńca w obozie koncentracyjnym oraz zbrojne straże nasuwają pewną sztuczną hierarchię społeczną, tak sytuacja zadłużenia, przymusów fiskalnych, podległości i służalczości jest prawdziwa tylko w sztucznej 3RP, wasalowi NWO.
System ten jest jednak pełen błędów i nie chcemy z niego już dłużej korzystać.

A co więcej zaczęliśmy budować i użytkować własny, nowy system.

neOS nowy system operacyjny dla Polski

Link 1: https://niss.org.pl/nowy-system/ Link 2: https://niss.org.pl/?s=neos

Warto byśmy byli przygotowani na zdarzenia takie jak w Iranie i Wenezueli. Poza tym, że juz w tej chwili media i internet są zmilitaryzowane przeciwko Polakom, tak mogą jeszcze być one całkowicie wyłączone.
Jest to scenariusz wcale nie tak nieprawdopodobny, zwłaszcza, że może dojść do próby resetu systemu finansowego, aby wyzerować dolara (największy bankrut i ostatnia deska utrzymania imperium zła) i jednocześnie uzyskać kontrolę przez nowe cyfrowe waluty. W takim scenariuszy Internet zaproponowany nam przez tzw. system czyli banksterów i alchemików po kataklizmie będzie niezłą dupą, ponieważ utwierdzi hierarchię i podziały, przy czym 99% własności miał nie 1, a 0,01% społeczeństwa. Tego bardzo nie chcemy.

Stąd też należy bardzo szybciutko stworzyć własny Internet niepodatny na centralną kontrolę (tzw. P2p) i własne zasady. Jednymi słowy odzyskać suwerenność technologiczną, co jest celem ruchu neOS i działań dyplomatycznych od kilku lat. Również priorytetowe jest stworzenie technologii dotyczące dystrybucji i zarządzania finansów. A jest co dzielić, parytet polskiej waluty do samych surowców to wspomniane 700 bilionów w Ziemi + jeszcze to co się produkuje oraz doskonała lokalizacja spajająca Europę z Azją z zachodu na wschód i na osi północ południe łącząca Skandynawię z kontynentem (m.in. ważne pod kątem dostaw ropy i przepływu towarów).

Nasza suwerenność i decyzyjność co do jedwabnego Szlaku jest tak nie po drodze systemowi i przede wszystkim Amerykanom, że zwrobią oni wszystko by Państwo Moi Drodzy Polacy nie uświadomili sobie tego faktu. A wręcz myślieli zupełnie na opak i mylili czarne z białym, a dobrego ze złym. Siła ich zaszczepionego w polskich umysłach autorytetu i spolegliwości jest przeolbrzymia i musimy sobie zdawać sprawę z tego, że ludzie będą jak w syndromie sztokholskim bronili swojego okupanta. Przede wszystkim argumentując poddańczość bezalternatywnością sojuszu by bronić nas przed złem z Wschodu i Zachodu. Jednak największe zło jest za oceanem.

Od naszej woli i decyzji zależy to czy Amerykanie utrzymają się w Europie i czy zdołają położyć bardzo korzystny dla nas i naszych sąsiadów plan Chin o zintegrowaniu transportowym całego kontynentu. Obecność wojskowa, która nie jest w stanie przed niczym nas obronić, kukiełkowy rząd od 30 lat, buńczuczne wypowiedzi dyplomatów, kłamstwa i żerowanie rabunku na nas nie należy do dobrego tonu, którym Amerykanie mogliby jeszcze ewentualnie zabiegać o utrzymanie nas jako swojego sojusznika, albo dobrowolnie podległego stanu. Jeśli nie zmienią swojego podejścia stracą akceptację nawet dość spolegliwych elit intelektualnych. https://klubjagiellonski.pl/2019/02/15/musialek-amerykanie-tracimy-cierpliwosc-video/

Tak więc nasz największy wróg w przebraniu jest u szczytu swojej bezczelności i chyli się tym samym ku upadkowi zgodnie z mądrością chińską.

Żyć więc nie umierać. Tylko ponieważ jeszcze nasi rodacy obecnie w większości tkwią sparaliżowani mentalnie wirusem systemu, tylko nieliczni ogarniają co się dzieje i chce im się gospodarować tymi dobrami, którymi dysponujemy w sytuacji odzyskania wolności.
Dla tych, którzy by chcieli, a właszcza dla osób nie skażonych wirusem mentalnym republiki okrągłego stołu przygotowana jest przez nas nowa opowieść i narracja umożliwiająca zapracowanie na uzyskanie indywidualnej i zbiorowej wolności. W skrócie możecie skupić się na merytorycznych aspektach budowy nowego systemu, na platformach budowanych przez neOS, a „umarli niech grzebią swoich umarłych”. Po szczegóły zapraszam do wnikliwej analizy załączników.

Na nowo działa https://1polska.pl

Zobaczmy więc gdzie są Ci, którym się chce! I to zapowiedzi ciekawych wykładów w sieci:

https://niss.org.pl/jak-wyglada-wspolczesny-swiat-to-czego-nie-widzimy-tam-gdzie-sie-gubimy/  – Izabela Litwin, Wojciech Dobrzyński – Nowy cykl o ekonomii na łamach Centrum Edukacyjnego Powiśle!

https://niss.org.pl/niss-o-1polska-i-planach-na-przyszlosc/ – Warsztaty 1Polska w Gdańsu przeprowadzone z sukcesem, otwierające drogę do alternatywnego i odrębnego od partii systemu wyłaniania lokalnych list wyborczych.
https://niss.org.pl/5155-2/ – Integracja środowisk producentów żywności i przejście do rozliczeń w alternatywnym systemie finansowym jest faktem.

Na konferencji w Bratysławie przedstawiłem swoje osiągnięcia w dziedzinie rozwoju Smart Cities w Polsce (od 2h35min55sec):

Przedstawiłem również swój profil osobowy i ideowy:
https://1polska.pl/reprezentanci/mateusz_jarosiewicz_550
Proszę więc o symboliczne wyrażenie poparcia.

Możesz się też zapisać do mojego banku udziałowego nowego systemu.
Jeśli podoba Ci się mój newsletter, możesz również podać go dalej!

Pozdrawiam ciepło!

Mateusz Jarosiewicz

neOS

7 thoughts on “neOS Przegląd wydarzeń minionego tygodnia

  1. Hola hola, piękne hasła i wzniosłe idee a na czym ma być oparty ten system inteligentnych miast ? Czyżby na 5G ? :D:D:D

  2. Hola hola, piękne hasła i wzniosłe idee, a na czym miałby być oparty ten system inteligentnych miast ? Czyżby na 5G ? :D

  3. Cytat ten odtwarzam z pamięci – może nieco odbiegać od oryginału, jednak przesłanie mędrca zostało w pełni zachowane :

    „Jeśli upadnie wielki człowiek, to nawet powalony pozostaje wielki, ludzie zaś wcale nie gardzą nim bardziej niż tłumy depcące po ruinach świątyni a które wyznawcy czczą z jednakowym pietyzmem jak w chwili kiedy były całe…”

    – Lucjusz Anneusz Seneka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.