Strona główna > NWO > Neo-„kardynał” Dolan świętuje szabat w nowojorskiej synagodze Szatana (republikacja)

Neo-„kardynał” Dolan świętuje szabat w nowojorskiej synagodze Szatana (republikacja)

Motto: Złota myśl rabina Martina Siegela, New York Magazine, s. 32, 18.01.1972

„Ten wykład poświęcam dyskusji na temat możliwości, że obecnie wchodzimy w żydowski wiek, czas kiedy duch wspólnoty, nie ideologiczna mieszanka tego co emocjonalne i racjonalne i odporność na kategorie i formy, pojawią się poprzez siły anty-nacjonalizmu, żeby dać nam nowy rodzaj społeczeństwa. Ten proces nazywam judaizacją chrześcijaństwa, ponieważ chrześcijaństwo będzie narzędziem, za pomocą którego to społeczeństwo stanie się żydowskim.”

http://www.stormfront.org/posterity/13texan/q151-200.htm

Neo-„kardynał” Timothy Dolan z judeochrześcijańskiej sekty soborowej uczestniczy w obrzędach szabatowych w nowojorskiej synagodze Szatana.

a

W dniu 20 lutego 2015 roku nowojorski neo-„arcybiskup”, neo-„kardynał” Timothy Dolan, był gościem i przemawiał podczas „nabożeństwa” szabatowego w synagodze Emanu-El przy 5-tej Alei w Nowym Jorku czego dowodzi powyższa fotografia na której widać, w tłumie talmudystów, Dolana przebranego w czerwień.

Pod pretekstem spotkania podkreślającego pokojowość religii w obliczu przemocy i zbrodni ISIS, rabin Joshua Davidson zaprosił neo-„kardynała” Dolana aby wygłosił przemówienie w żydowskiej synagodze, którą on kieruje. Przemówienie Dolana było elaboratem uwzględniającym imię „Emmanuel” i stwierdzającym, że katolicy (niejasne o kim mowa – tłum.) i żydzi „są związani najściślej przez naszą wiarę w wyznaniu, że …Bóg jest z nami, Emmanuel”.

Takie stwierdzenie jest pośrednim odrzuceniem boskości Naszego Pana Jezusa Chrystusa, którego żydzi nienawidzą z całego serca i bluźnią Mu.

Pomimo to Dolan potwierdził, że wierzy w tego samego Boga w którego wierzą żydzi. W swoim przemówieniu rabin Davidson zauważył, że obecność Dolana zbiega się z 50-tą rocznicą II Soboru Watykańskiego i szczególnie z soborową Deklaracją „Nostra Aetate”, która całkowicie zmieniła wydźwięk stosunków katolicko-żydowskich.

Poniżej, na pierwszej fotografii, po przemówieniach Dolan manifestuje swoją znajomość religii żydowskiej poprzez obejmowanie obecnych rabinów, włączając kobietę-rabinkę, co wydaje się być bezpośrednią aprobatą żeńskich kapłanek.

Na następnych z kolei fotografiach widać go jak błazeńsko się śmieje obejmuje prawie każdego uczestnika tego niezbyt licznego audytorium.

a1

a2

DOLAN CAŁUJE RABINA

Błazeński Dolan jest w najlepszej komitywie z dziećmi diabła, jak określił talmudycznych żydów, Nasz Pan Jezus Chrystus.
a4

Sławny ze swoich błazeństw i idiotyzmów Dolan wygłosił swego czasu kazanie występując w mitrze, która była kawałem żółtego sera. Jaki „kościół” soborowy tacy i jego pasterze i hierarchowie i takie szaty „kapłańskie”. Wszystko zgodne z nową judeochrześcijańską religią soborową dostosowaną do Nowego Porządku Świata (NWO).

a3

Pozostawmy już clown’a Dolana bez komentarza.

Na podstawie:  portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A616-Dolan.htm

Data publikacji: 8.03.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *