Strona główna > NWO > Żyd Brzezinski chce użyć NATO przeciwko Rosji

Żyd Brzezinski chce użyć NATO przeciwko Rosji

a0,2Żyd Brzezinski chce użyć NATO przeciwko Rosji. Żyd Brzezinski wzywa do wciągnięcia do akcji NATO w celu powstrzymania Rosji. W opinii żyda Brzezinskiego Putin wcześniej wiedział, że rosyjskojęzyczni Krymczanie usprawiedliwią jego inwazję ale nie mógł przewidzieć reakcji ukraińskich wojskowych na Krymie tak że „przyszedł w masce jak gangster-mafiozo”. „W przypadku poważnego oporu sił ukraińskich mógłby on wyprzeć się tej inicjatywy i pójść na wycofanie się”-mówi Brzezinski. Teraz ten sukces, być może, skusi Putina do powtórzenia „spektaklu” we wschodnich okręgach Ukrainy. Jeżeli tak się stanie to nie jest wykluczona i trzecia faza, próba obalenia rządu w Kijowie. Tak Hitler na początku zajął Sudety a następnie okupował Pragę i Czechosłowację, pisze żyd Brzezinski. Wiele zależy od tego jak ostro Zachód wyjaśni Putinowi, że NATO nie może pozostać bierne jeżeli W Europie wybuchnie wojna.

Brzezinski doradza:

1-Zachód powinien pilnie uznać obecny rząd w Kijowie.

2-„Zachód powinien dać do zrozumienia, na tym etapie niepublicznie żeby nie upokarzać Rosji, że ukraińska armia może polegać na bezpośredniej i natychmiastowej pomocy zachodniej dla wzmocnienia jej potencjału obronnego”.

3-Wojska NATO powinny być postawione w stan gotowości bojowej.

Jednocześnie żyd Brzezinski proponuje Zachodowi potwierdzenie pragnienia pokojowego, wraz z Rosją, współdziałania w ekonomicznym ożywieniu i politycznej stabilizacji Ukrainy.

„Zachód powinien zapewnić Rosję, że nie dąży do wciągnięcia Ukrainy do NATO ani do popchnięcia jej przeciwko Rosji”-pisze się w artykule. Niech Ukraińcy sami decydują o swoich związkach z Europą i Rosją. Po wyborach oni mogą zrewidować status Krymu ale nie powinni robić tego pod presją albo na tle ataku na sąsiada, podkreślił Brzezinski.

JUŻ NIKT OSZUKAŃCZEMU I ZAŁGANEMU ZACHODOWI, TAK JAK I JEGO BRZEZINSKIM, NIE WIERZY!!!

ONI CIERPIĄ NA CHRONICZNĄ OBŁUDĘ I PODSTĘP!!!

Źródło: „The Washington Post”

Za: http://3rm.info/44026-bzhezinskiy-prizyvaet-privlech-nato-chtoby-sderzhat-rossiyu.html

Data publikacji: 4.03.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.