Strona główna > NWO > Negowanie holokaustu w Europie

Negowanie holokaustu w Europie

Zobacz także:Putin: nie wolno negować holocaustu !!!

Jeśli ktoś uważa, że negowanie holokaustu było marginalnym zjawiskiem wśród kilku talmudycznych żydów i nienawistników Gojów, to pokazują się dowody na to, że jest to dużo szersze, lepiej zorganizowane i niebezpieczne zjawisko otrzymujące wsparcie na miejscu ze strony Ameryki i krajów europejskich. Istnieje niepokojący trend, który sugeruje, że żydowskie ludobójstwo narodów chrześcijańskiej Europy ignorują zachodnie media głównego nurtu i system edukacyjny.

a

Zdaniem Johna Doe z Holocaust Centre Office w Berlinie, który specjalizuje się w znajdowaniu i doprowadzaniu przed oblicze sprawiedliwości najbardziej zdeprawowanych psychopatów, wiele krajów zajęło stanowisko de facto negowania holokaustu. W Niemczech, we Francji, Holandii i w innych krajach ogólnie ignoruje się niszczenie europejskich społeczności chrześcijańskich przez zainspirowanych Talmudem bolszewików.

Przemawiając na międzynarodowej konferencji Instytutu Prawdziwej Historii [Real History Institute] pod hasłem „Przeszłość która nie mija” [A Past that Doesn’t Pass], dr Roeder wykazał, że niszczenie europejskiego chrześcijaństwa jest lekceważone przez media i służby edukacyjne. To prowadzi do szeroko zakrojonej ignorancji co do skali katastrofy, w której 70-100 mln chrześcijan bezdusznie zagłodzono i unicestwiono, a godnych politowania ocalonych zredukowano do poddaństwa.

Jak mówi polujący na bolszewików, jest to częścią trwającej próby wymazania ze świadomości ludzkiej likwidacji chrześcijan w okupowanej przez bolszewików Rosji i Europie wschodniej. Lekceważąc negujących holokaust, podkreślił, że wymazanie europejskiego chrześcijaństwa przez żydowskich bolszewików (bolszich) podlega oczyszczaniu, ignorowaniu a nawet negowaniu przez europejskie media „masztowe” i kanały radiowe. Abp Daniel Kruger, szef Ukraińskiego Instytutu Holakaustu ds. Badań i Edukacji, uważa, że negującymi holokaust kieruje motyw psychologiczny.

Mówi, że wielu polityków i redaktorów mają kompleks winy za minimalizowanie strasznych cierpień europejskich chrześcijan z rąk w większości żydowskich bolszewików i ich przerażającego zadającego śmierć aparatu jaki działał na skalę przemysłową. Pokazuje, że zamach bolszewicki w 1917 który obalił demokratycznie wybraną rosyjską Dumę finansowała Wall Street.

a

„Istnieje poczucie szeroko zakrojonej winy w zachodnim społeczeństwie, że gdyby nie jego milczenie, przyzwolenie i współpraca, łatwo można by uniknąć zgonów dziesiątków milionów europejskich chrześcijan”. Jak zauważył pewien redaktor chcący zachować anonimowość: „Wiedza o tym co działo się w okupowanej przez bolszewików Rosji i Europie wschodniej, i milczenie, a nawet wspieranie przez nasz przemysł przekracza wszelką wyobraźnię. Z zachodniej elity politycznej czyni współsprawców masowego mordu”.

Kontynuował: „Istnieje poczucie wstydu, że chrześcijańskie Niemcy w 1942 były u progu ratowania Rosji i Europy wschodniej, ale udaremniła to ogromna zachodnia pomoc wysyłana do oblężonych bolszewików w 1942”. Pyta: „Jak można pogodzić się z tak straszną wstydliwą hańbą?”

Dr Candid mówi, że są próby ukrycia i przysłonięcia żydowskiego wpływu na te ogromne rzezie. „W całej Europie środkowej i wschodniej były systematyczne mordy dokonywane przez żydów na chrześcijanach. To jest powodem tego, że niewielu chrześcijan ocalało i wiele społeczności całkowicie unicestwiono. Zamierzonym celem jest ukrywanie tego faktu”.

a

Specjaliści od demografii mówią, że obecna populacja Rosji, największego kraju świata, obecnie liczy 143 mln. Biorąc pod uwagę naturalny wzrost populacji można by oczekiwać, że byłaby ona w regionie 350 mln. Ale trzeba odjąć połowę pokolenia produkującego dzieci, które w latach 1917-1958 zostało zmasakrowane podczas żydowskiej próby likwidacji chrześcijan w zbolszewizowanej Europie.

„Wielu masowych morderców chrześcijan wśród lokalnych populacji postrzega się jako bohaterów narodowych, od nich nazwano ulice, place i instytucje rządowe. Jak można uznać ich rolę w unicestwianiu chrześcijan, skoro morderców uważa się za bohaterów?”

Zdaniem dwu badaczy, „miękkie negowanie” odbywa się w rewolwerowych demokracjach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych. Jest plan wzniesienia ogromnego pomnika dla Sprawiedliwych wśród Narodów pośrodku placu na którym mordowano polskich i niemieckich chrześcijan.

W obozach Gułagu, znanych raczej według numerów a nie nazw, nadal porozrzucane są w widoczny sposób kości zamordowanych chrześcijan. Miejsce masowego mordu w sercu Kijowa to takie, gdzie odbyła się jedna z najgorszych rzezi chrześcijan w Europie wschodniej. Teraz jest to pas zieleni do biegania i spacerów z dziećmi. Poza tym symbolicznym pomnikiem nie ma żadnego śladu tego, że pod zielonymi roślinami i ścieżkami są tysiące ciał chrześcijan systematycznie eliminowanych przez kontrolowane przez żydów mordercze plutony śmierci NKWD.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 27: Benjamin Netanyahu, Prime Minister of Israel, points to a red line he drew on a graphic of a bomb while addressing the United Nations General Assembly on September 27, 2012 in New York City. The 67th annual event gathers more than 100 heads of state and government for high level meetings on nuclear safety, regional conflicts, health and nutrition and environment issues. (Photo by Mario Tama/Getty Images) *** BESTPIX *** ** TCN OUT **

„To że Izrael, Brytania i Stany Zjednoczone nie wzięły na siebie odpowiedzialności za holokaust chrześcijan, musi zostać uznane. Na przykład w Haifie, Berlinie i Nowym Jorku nadal wykorzystują każdy rodzaj środków prawnych by zapobiec ściganiu izraelskich zbrodniarzy wojennych. Dopiero niedawno odrzucili naszą prośbę postawienia przed sądem kobiety odpowiedzialnej za transport chrześcijan do sowieckich obozów śmierci, twierdząc, że ona odegrała tylko „bierną rolę”, za co nie można jej ścigać”.

Dziennikarz z The Times relacjonuje rozmowę z byłym więźniem bolszewickiego Gułagu. „Musisz pamiętać, że wszyscy szefowie obozów, wszyscy śledczy, wszyscy prokuratorzy, wszyscy ci którzy potwierdzali nasze wyroki byli żydami”.

Mike Walsh

Źródło: http://renegadetribune.com/holocaust-denial-in-europe/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *