Strona główna > NWO > Apokalipsa > NBC News: Pewnego dnia będziemy czipować wszystkie nasze dzieci

NBC News: Pewnego dnia będziemy czipować wszystkie nasze dzieci

Czy pozwoliłbyś wszczepić chirurgicznie swojemu dziecku mikro-czipa, by było bardziej bezpieczne? Robi się to obecnie na szeroką skalę zwierzętom. Szokujący raport lokalnego NBC News promuje ideę, że jeśli jest to dobre dla naszych zwierząt, to powinno być to zrobione w stosunku do naszych dzieci.

W raporcie nawet pyta się rodziców: „jak daleko byś się posunął, by sprawić, że twoje dzieci są bezpieczne?”. Oczywiście, większość rodziców chce, by ich dzieci były bezpieczne, ale mikro-czip pozwoli władzom na ich śledzenie. Do czego doprowadzi w końcu ta technologia? Oto raport telewizji NBC News:

https://www.youtube.com/watch?v=ObPn_mVG5A0

W wideo mówi się, że dzieciom można wszczepić mikro-czipy „rozmiaru ziarnka ryżu”, a ryzyko zdrowotne z tym związane jest „bardzo małe lub żadne”.

Na końcu raportu dziennikarka przekonuje, że w końcu „każdy może mieć wszczepione te czipy”.

Raport cytuje eksperta od spraw elektroniki, Stuarta Lipoff’a, który twierdzi, że mikro-czipowanie dzieci jest bezpieczne i nieuniknione.

„Ludzie powinni być świadomi, że testowanie teraz się odbywa. Wojskowość nie tylko poddaje to próbie, ale też wykorzystuje ich [mikro-czipów] właściwości. To nie jest sprawa tego, czy to się stanie, tylko kiedy.”

Oczywiście, jeśli mikro-czipowanie na szeroką skalę się zacznie, to będzie to na początku czysto dobrowolne. Ale kiedy ludzie zaadoptują ten pomysł, rząd łatwo uczyni to obowiązkowym.

Wyobraź sobie świat, gdzie fizyczna gotówka to przeszłość, a ty nie mógłbyś kupować, sprzedawać, pracować lub otworzyć konto w banku bez wydanego przez rząd mikro-czipa identyfikacyjnego.

Tymczasem prawdopodobnie nikt nie słyszał o sekretnym spotkaniu, które obyło się w zeszłym miesiącu, w którym uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli największych finansowych instytucji w Stanach Zjednoczonych. Byli reprezentanci korporacji Nasdaq, Citigroup, Visa, Fidelity, Fiserv i Pfizer. Przedsiębiorstwo o nazwie Chain przedstawiło technologię, która przekształci dolary amerykańskie w kapitał „czysto cyfrowy”. Ta „rewolucyjna” technologia ma kompletnie zmienić sposób, w jaki używamy pieniędzy, a to ma reprezentować potężny krok w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego.

Informacja pochodzi z serwisu agencji Bloomberg [Wewnątrz sekretnego spotkania, gdzie Wall Street testowało cyfrową gotówkę (Inside the Secret Meeting Where Wall Street Tested Digital Cash)].

Jeśli to ma być nowy system, który jest dobry dla społeczeństwa, to dlaczego został ujawniony podczas sekretne spotkania dla bankierów z Wall Street? Czy jest coś więcej, o czym się nie dowiedzieliśmy?

Economic Collapse, opr. G

Za: https://radtrap.wordpress.com/2016/05/25/nbc-news-pewnego-dnia-bedziemy-czipowac-wszystkie-nasze-dzieci/

Data publikacji: 25.06.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.