Strona główna > Świat > Naziści uratowali żydowskiego satanistę (iluminata)

Naziści uratowali żydowskiego satanistę (iluminata)

Czy satanistyczny żydowski suprematystyczny kult – Chabad – jest „głową iluminackiego węża”?

Potraktowanie przez nazistów i amerykańskich urzędników w 1941 jego lidera Menachema Schneersona jako VIPa sugeruje, że poglądy nazistów i Kabały o rasie panów i podludziach były takie same. Ta historia pokazuje, że naziści i kabalistyczni Żydzi mają wiele wspólnego. Naziści uratowali kabalistycznego lidera, a zabili zasymilowanych (zabili biedotę żydowską z europejskich gett, np. większość żydostwa w Polsce nie znała bądź kaleczyła język polski, ponieważ w gettach używali własnego języka, jidish. I te żydostwo nie miało żadnych szans na ratunek. Około 10% Żydów uległo asymilacji, świetnie znali język polski i mieli polskich przyjaciół, dlatego ci Żydzi mieli największe szanse na przeżycie/ Red. W-P),  Żydów. Czy kabalistyczni / iluminaccy Żydzi stali za holokaustem, jak sugerowało poniższe Memorandum Hoyera?

 

Oni są masowymi zbrodniarzami i wygląda jakby ustawiali scenę dla kolejnego mordu.

Dr Henry Makow – oryginalnie z 23.01.2018

W styczniu 1940, Gestapo było zdumione widząc grupę 18 ortodoksyjnych żydów jadących w wagonie I klasy pociągiem z Warszawy do Berlina.

Ich eskorta z Abwehry wyjaśniła, że mieli oni „pełną ochronę dyplomatyczną”.

W grupie był Josef Yitzhak Schneerson, dynastyczny lider światowego ruchu Chabad Lubavitcher, jego rodzina i personel. Chciał wnieść swoją 40.000-tomową bibliotekę, ale płk Abwehry Ernst Bloch, pół-Żyd, uznał to za niepraktyczne.

Z Berlina grupa podróżowała I klasą do Rygi, Łotwa, a później do Sztokholmu, gdzie weszli na statek do USA, przypływający w marcu 1940. „Ucieczkę” udokumentował w książce „Uratowany z Rzeszy” / Rescued from the Reich (2004) dr Bryan Mark Rigg z Cambridge i profesor w American Military University.

„Na ironię, bez uratowania rabina Shneersohna, ratowanie jego zięcia i następnego rabina Menachema Mendela Schneersona nie miałoby miejsca. Dzięki współpracy z rządem i kontaktom w Departamencie Stanu USA, Chabad mógł uratować Menachema Mendela z Francji Vichy w 1941, zanim zamknięto granice”. (Wikipedia)

Ta akcja ratunkowa przeczy opowieściom, że naziści byli antysemitami zdeterminowanymi na zagładę europejskiego żydostwa. Przeciwnie, to popiera pogląd, że Chabad jest, słowami Tima Fitzpatricka, „głową węża iluminatów” posiadającą niesamowitą niewidzialną władzą nad wydarzeniami na świecie. Popiera pogląd, że żydowscy iluminaci-bankierzy, którzy podobnie jak Chabad są kabalistycznymi satanistami, przygotowali II wojnę światową, by zniszczyć Niemcy, i zapewnić pretekst (masowy mord głównie zasymilowanych Żydów) do ustanowienia państwa Izrael.

Canaris pokazujący masoński gest ręka-do-szyi

Ratowanie Schneersona zorganizował admirał Wilhelm Canaris, mason (kabalista) i być może krypto-Żyd. Canaris znał ten plan, i w momencie szczytu sukcesów nazistów w sierpniu 1940 ostrzegł rumuńskiego ministra Sturdza (i później gen. Franco), że Niemcy przegrają wojnę / Germany was going to lose the war.

Amerykański Departament Stanu, bastion iluminatów, był częścią spisku poświęcenia milionów Żydów /part of the conspiracy to sacrifice millions of Jews by uzasadnić utworzenie Izraela. Ale zrobili wyjątek dla rabina Schneersona i jego grupy. Dlaczego? Bo Chabad był  współsprawcą i odpowiedzialnym.

Bryan Rigg pisze: „Amerykańscy urzędnicy nie odpowiedzieli nie tylko na tysiące rozpaczliwych próśb europejskich Żydów chcących uciec do USA, ani też na własną prośbę Niemiec na Konferencji w Evian w 1938, żeby pozwolono im emigrować. Wymagało to wyjątkowo wpływowych polityków, takich sekretarz stanu Cordell Hull i asystent szefa Dywizji Spraw Europejskich Departamentu Stanu Robert T Pell, szef Poczty James A. Farley, sędzia Louis Brandeis, sen. Robert Wagner, prokurator generalny Benjamin Cohen, i kilku innych, żeby pokierować sprawę rabina Schneersohna przez biurokratyczny Trójkąt Bermudzki. Bez takiego potężnego i uporczywego lobby w Waszyngtonie, jakie byłyby szanse przeciętnego europejskiego Żyda w dotarciu do Ameryki?” (s. 197)

MEMORANDUM HOYERA

W książce Nowy Podziemny Porządek / The New Underworld Order, (2007) Christopher Story (1938-2010) stwierdził, że „największym wrogiem Żydów są inni Żydzi”.

Nazistowscy (tj. kabalistyczni) Żydzi pomogli zorganizować holokaust / Jews helped engineer the holocaust.  Powołał się na raport z 1952 generała SS Horsta Hoyera, który sugeruje, że uratowanie Schneersona przez nazistów nie było wyjątkowe.

„Po spotkaniu z Żydowską Radą Starszych nadzorującą warszawskie getto, porządkowy ogłosił: „Oficjele! Liderzy! Dżentelmeni przybyli”. Wpuszczono 16 czy 17 poważnie wyglądających Żydów, przedstawiono ich, i usadzono wokół dużego owalnego stołu. W ciągu świątecznej krótkiej godziny wręczono tym Żydom imienne certyfikaty (na twardym białym papierze, 40×40 cm). Po lewej były duże złote narodowe insygnia z gotyckimi literami i pieczęcią z oryginalnym podpisem Adolfa Hitlera.

Te certyfikaty zapewniały pełną ochronę tym Żydom, ich rodzinom i własności przez Wielką Niemiecką Rzeszę. Na nich były słowa podziękowania i błogosławieństwa Hitlera w imieniu narodu niemieckiego. Wokół stołu z tymi wybitnymi Żydami i w tej szczęśliwej godzinie, nie wyczuwało się żadnej nienawiści, wojny i spisku…

Podczas tych rozmów, powiedziano mi z pasją: „Nasza rasa musi się nauczyć poświęcać!” Później powiedzieli mi żydowscy faszyści: „Spośród tych tutaj, pozwolimy ‚gryźć ziemię’ przed Madagaskarem [czyli Izraelem]”.

Jeden komentator który przeczytał Memorandum Hoyera, powiedział:

Trzeba mieć na uwadze intensywne napięcie między Żydami i kontrast, przede wszystkim między celami narodowo zasymilowanymi Żydami i tymi ze świata żydostwa i syjonizmu. Te podziały są dużo głębsze niż relacje między Żydami wierzącymi i niewierzącymi… jedna grupa Żydów padła ofiarą drugiej…” (Story, 532)

Marvin Adelson z przyjaciółmi

PODSUMOWANIE: AMERYKANIE ZNOWU SĄ OGŁUPIANI

Michael Berg był członkiem Chabad przez 4 lata. Potwierdza, że Chabad to zbrodniczy rasistowski żydowski kult / confirms that Chabad is a criminal racist Jewish supremacist cult poświęcony masońskiej żydowskiej (iluminackiej) dominacji świata.

Ze zdjęcia powyżej po prawej jest oczywiste, że Donald Trump jest członkiem. Jego córka i zięć są też członkami. Może Putin jest.

Putin i Berel Lazar, szef Chabad w Rosji

Światem rządzi satanistyczny kult zdecydowany zdegradować i zniewolić ludzkość. W tym świetle powinno się patrzeć na promowanie wojny, zamieszania gender i migracji.

Podziękowania dla Michaela Berga za zwrócenie mi uwagi na książkę Rigga.

 Pierwszy komentarz Jamesa C

Naziści chcieli pozbyć się Żydów z Niemiec, a syjoniści chcieli Żydów w Palestynie. Dlatego współpracowali by osiągnąć ten cel. Nazywało się to Porozumieniem Transferowym albo Porozumieniem Haavara.

W nowej książce Krwawe przymierze z losem / Blood Covenant with Destiny, Texe Marrs mówi, że „Najwyższym celem Kabały… jest całkowite zniszczenie całej materii, samej ludzkości: Zagłada… neokońska kabała jest zawoalowanym i mrocznym tego przejawem. Faktycznie chcą zatopić świat w katastrofie nuklearnej i chaosie. Ognisty chaos i zniszczenie, na szczycie którego mają nadzieję zbudować swój nowy, okultystyczny utopijny Porządek Wieków. Jest to przerażający prospekt, i do tej pory odnosił sukcesy”. (s. 86)

John Bolton jest najbardziej jastrzębi z neokonów. Jego mianowanie na krajowego doradcę bezpieczeństwa administracji Trumpa pokazuje, że sprawy rozwijają się zgodnie z planem. Teraz Sanhedryn zaprosił Arabów by dołączyli do odbudowania Świątyni. Według jednej interpretacji proroctwa biblijnego, odbudowa Świątyni i przywrócenie ofiar ze zwierząt są oznakami poprzedzającymi największy czas kłopotu jaki widział świat.

Nazis Rescued Jewish Satanist (Illuminati)

12.09.2018

https://www.henrymakow.com/2018/09/nazis-rescued-chabad-lubavitch.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *