Strona główna > Polska > Nawet od Ukraińców możemy się czegoś nauczyć !

Nawet od Ukraińców możemy się czegoś nauczyć !

Obserwując media głównego nurtu dochodzi się do wniosku, że nie tylko fałszują one odpowiedź na pytanie, kto odpowiedzialny jest za obecną sytuację międzynarodową, ale również sam aktualny jej stan.

Ciekawy przyczynek do dyskusji w tym zakresie, którą z mej strony prezentują me ostatnie publikacje[i] [ii], stanowi artykuł, ministra w administracji Ronalda Reagana, dr Paula Craiga Robertsa.[iii] Wyraża on w nim pogląd, że rosyjska wstrzemięźliwość w obliczu zachodnich prowokacji i aktów agresji wymierzonych w Federację i jej obywateli interpretowana jest przez zachód jako dowód słabości. Szaleńcy i psychopaci administrujący zachodnimi „demokracjami” w imieniu światowej finansjery, są przekonani że eskalacja wspomnianej agresji nie pociągnie za sobą katastrofy w postaci nuklearnej anihilacji. W związku z czym mogą oni spokojnie kontynuować swą zbrodniczą działalność. Rzeczywistość jest jednak inna. Putin niejednokrotnie podkreślał swą determinację w obronie rosyjskich interesów WSZELKIMI DOSTĘPNYMI ŚRODKAMI. Wszystkie Jego działania potwierdzają prawdziwość tych deklaracji.

Cytat z artykułu Robertsa stanowi dobrą konkluzję tego tematu:

There is no doubt that Washington is driving the world toward Armageddon, and Europe is the enabler. Washington’s bought-and-paid-for-puppets in Germany, France, and UK are either stupid, unconcerned, or powerless to escape from Washington’s grip. Unless Russia can wake up Europe, war is inevitable.

Have the totally evil, dumbshit neocon warmongers who control the US government taught Putin that war is inevitable?

Nie ma wątpliwości, że Waszyngton pcha świat do zagłady i Europa jest w tym narzędziem. Marionetki na amerykańskim utrzymaniu w Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii, są albo głupie, nieświadome, albo nie mają dość odwagi do wyrwania się z waszyngtońskiego uścisku. Wojna jest nieunikniona, jeśli Rosja nie przebudzi Europy.

Czy całkowicie diaboliczna i durna neokonserwatywna klika podżegaczy wojennych kontrolująca administrację amerykańską uświadomiła Putinowi, że wojna jest nieunikniona?[iv]

Czas da odpowiedź na powyższe pytanie. Nam natomiast pozostaje zadanie innego: Co w takiej sytuacji może zrobić społeczeństwo III RP, przy założeniu, że w końcu przejrzy ono na oczy?

Ciekawą alternatywę proponuje ukraiński „parlament”, która zobrazowana jest w poniższej fotce[v]:

Rada deputy Oleg Barna removes Prime Minister Arseny Yatseniuk from the tribune, after presenting him a bouquet of roses, during the parliament session in Kiev, Ukraine, December 11, 2015. REUTERS/Valentyn Ogirenko TPX IMAGES OF THE DAY

Przy czym, w naszym przypadku nie chodzi tu o usunięcie jednego oficjela przez drugiego z opozycyjnej frakcji, ale totalne usunięcie od władzy obecnych „elit”.  Na razie z kwiatami, ale jeśli się będą opierać to za pomocą bardziej stanowczych metod.  W przeciwnym wypadku anihilacja społeczeństwa III RP jest gwarantowana!

Ignacy Nowopolski


[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/684484,zbrodnicze-szalenstwo-patriotow-z-iii-rp

[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/682365,szalency-i-psychopaci-w-awangardzie-podzegaczy-wojennych

[iii] http://www.paulcraigroberts.org/2015/12/07/war-is-on-the-horizon-is-it-too-late-to-stop-it-paul-craig-roberts/

[iv] https://www.youtube.com/watch?v=9QxWYIAtCMU#action=share

[v]https://www.rt.com/news/325598-rada-fight-yatsenyuk-roses/

Za: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/685485,nawet-od-ukraincow-mozemy-sie-czegos-nauczyc

Data publikacji: 12.12.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *