Strona główna > Polska > Nawet TVN poinformował o projekcie „Zatrzymaj aborcję”, a TVP pod rządami „prawicy” z PiS ani słowem się nie zająknęła (WIDEO)

Nawet TVN poinformował o projekcie „Zatrzymaj aborcję”, a TVP pod rządami „prawicy” z PiS ani słowem się nie zająknęła (WIDEO)

To, że partia rządząca to zwykłe lewactwo widać nie od dziś. Artur Stelmasiak, dziennikarz „Niedzieli” zebrał materiały z kilku telewizji na temat złożenia rok temu obywatelskiego projektu „Zatrzymaj aborcję”, który został zamrożony z woli władzy.

Okazuje się, że nawet w TVN wspomniano cokolwiek na temat projektu, który miał rekordowo wielkie poparcie społeczne. Tymczasem w Telewizji Publicznej (teoretycznie) nie zająknięto się ani słowem o projekcie. Oczywiście, mający o wiele mniejsze poparcie projekt postulowany przez związek zawodowy „Solidarność” mający poparcie partyjne był wałowany każdego dnia.

Zdaniem dziennikarza Artura Stelmasiaka, najrzetelniej o projekcie poinformowano w Telewizji TRWAM.

– Zobaczcie, jak TVP pokazało rekordową w historii III RP zbiórkę podpisów pod projektem #ZatrzymajAborcję. 30.11.2017 wszystkie stacje telewizyjne poświęciły na ten temat czołówkę swoich serwisów, a publiczny nadawca poświęcił aż… 0.00 sek. Przypomnienia z okazji 1. rocznicy – pisze dziennikarz.

Źródło: http://kontrrewolucja.net/rodzina/nawet-tvn-poinformowal-o-projekcie-zatrzymaj-aborcje-a-tvp-pod-rzadami-prawicy-z-pis-ani-slowem-sie-nie-zajaknela-wideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *