Strona główna > Świat > Naukowcy tworzą groźne obce formy życia

Naukowcy tworzą groźne obce formy życia

Obce formy życia tworzone są na Ziemi, więc przestań się martwić inwazją obcych z zewnątrz i zacznij się martwić inwazją obcych od środka.

a

Naukowcy teraz przyznają, że mogą już tworzyć „obce” formy życia. Stworzyli sztuczny materiał genetyczny o nazwie XNA, jaki może podlegać procesowi replikacji i rozwijać się tak jak nasze prawdziwe ludzkie DNA i RNA.

Kod „X” został złamany

Co oznacza „X” w skrócie „XNA”? Oznacza „xeno”, co oznacza z kolei „obcy”.

CODE „X” CRACKED (GMO/nano/chemtrails) Biologia syntetyczna

Obce DNA, jakie ma zdolność samoreplikacji i ewoluowania

Każdy organizm na Ziemi jest oparty na tych samych blokach genetycznych – informacji przechowywanej i przekazywanej przez DNA. Nowa klasa obcych elementów genetycznych zwanych „XNA” – niesie takie same informacje jak DNA, ale z „obcym” zespołem cząsteczek.

Naukowcy dokonali syntezy cząsteczek XNA dobrze ponad dziesięć lat temu.

http://www.sciencemag.org/content/290/5495/1347.abstract

Czymś, co jest naprawdę przerażającego w nowych odkryciach zespołu Pinheiro, to nie są same cząsteczki XNA – lecz to, że pokazano, jakie te obce cząsteczki mają zdolności, a mianowicie: replikacji i ewolucji.

Niebezpieczeństwo Inżynierii Genetycznej

http://www.youtube.com/watch?v=84PBebBWnDc

Informacja genetyczna zakodowana w naszym ludzkim DNA i RNA może być teraz dostępna, kopiowana z jednego do drugiego polimeru genetycznego, a następnie rozpropagowane jako XNA.

Fakt, że obce XNA są zdolne do ewoluowania dodaje do materiału dowodowego kolejne ustalenie faktyczne, że system genetyczny korzysta ze zdolności naszego ludzkiego DNA i RNA.

„Życie jest oparte na tej niesamowitej zdolności DNA i RNA do przechowywania i przekazywania informacji”, powiedział Philipp Holliger, biolog molekularny z Medical Research Council. „Wykazaliśmy, że podstawowe funkcje RNA i DNA mogą zostać poddane rekapitulacji” nowymi rodzajami sztucznych cząsteczek.

http://www2.mrc-lmb.cam.ac.uk/groups/ph1/holliger.html

Jak załadowanie oprogramowania

Od Chemtrails do pseudo-życia. Agenda ciemności biologii syntetycznej

W nadchodzącym roku naukowcy będą przeszczepiać sztucznie stworzoną cząsteczkę do komórki, po czym będą obserwowane procesy pod kątem oczekiwań, że „ona sama się wszczepi” jak oprogramowanie pobrane z internetu, a następnie nakłoni komórkę, aby ta wykonywała jej rozkazy.

Gdy wiodący naukowiec od genomów, J. Craig Venter, ogłosił w maju 2010 r., że stworzył pierwszy samodzielnie się replikujący organizm z całkowicie syntetycznym genomem, wtedy wiele osób po raz pierwszy usłyszało o biologii syntetycznej. Venter faktycznie nie stworzył syntetycznego żywego organizmu, ale jego zespół badawczy stworzył syntetyczną kopię DNA bakterii, jakie po transplantacji do żywego organizmu, przejmowały kontrolę nad jego funkcjonowaniem.

Samoreplikujący się organizm Ventera był ogromnym osiągnięciem w biologii syntetycznej, nowoczesnej dziedzinie nauki, która łączy inżynierię z biologią do budowy żywych organizmów z substancji chemicznych, podobnie jak tworzy się chipy komputerowe.

Kolosalne zagrożenia

Naukowcy nie są jeszcze w pełni zrozumieć, jak działają żywe komórki – a zatem wprowadzenie syntetycznego DNA do żywych komórek gospodarza może mieć skutki nieprzewidywalne. Według raportu przygotowanego przez Grupę ETC, naukowcy odkryli, że eksperymenty biologii syntetycznej, jakie działają doskonale w symulacjach komputerowych, czasem dają błędne wyniki, gdy dochodzi do testów na żywych syntetycznych organizmach.

adn code barre

ETC ostrzega, że samo DNA nie określa, jak będzie się rozwijać żywa komórka. Czynniki środowiskowe odgrywają równie ważną rolę. Ponieważ geny zawierają tylko 2% naszych ludzkich genomów – reszta, jaką naukowcy nazywają „junk DNA” najprawdopodobniej reguluje proces ekspresji genowej.

Zabić genami o zmiennej funkcji i genami samobójczymi?

Teraz naukowcy zajmują się przeniesieniem syntetycznego materiału genetycznego do znanych organizmów żywych gospodarza, ale w końcu zechcą budować zupełnie nowe syntetyczne organizmy, które będą zagrażać naszym ekosystemom, które ewoluowały przez miliony lat.

Jeśli syntetycznych organizmów zostaną przypadkowo wypuszczone „na wolność”, nie da się przewidzieć, jaki wpływ mogą mieć na ludzi i środowisko. Jeśli mikroby zaprogramowane, aby dokonać rozkładu celulozy lub wzmocnienia fotosyntezy zostaną uwolnione, wówczas mogą zniszczyć naturalne gatunki, powodując katastrofę ekologiczną.

Syntetyzowane organizmy modyfikowane po to, żeby oczyścić z toksyn, mogą być wykorzystane w otwartym środowisku. One też mogą potencjalnie zniszczyć lokalne gatunki i ekosystemy, i mogą nie dać się wyeliminować.

Naukowcy twierdzą, że będą wprowadzać cechę unicestwiania genów o zmiennej funkcji (przełączniki) lub geny samobójcze w syntetyzowanych „obcych organizmach”, aby powstrzymać je przed niekontrolowanym procesem modyfikowania się, ale ze względu na to, że będziemy mieć do czynienia z organizmami samoreplikującymi się, mutacje mogą ostatecznie usunąć te pierwotne ustawienia kontrolne.

l_flower

Kim są bio-terroryści?

Bioterroryści, czyli nasz rząd, pewnego dnia stworzy patogeny lub nawet bardziej śmiercionośne środki wojny biologicznej, aby ich użyć w charakterze broni. Naukowcy od biologii syntetycznej już zsyntetyzowali wirusa grypy hiszpańskiej z 1918 r., od którego zginęło od 20 do 50 milionów ludzi. Mają również na koncie wykonanie żywego, zakaźnego wirusa polio z zsyntetyzowanym DNA, uzyskanym z syntetyzatora DNA, przy użyciu mapy genomu choroby pobranej z internetu. I chociaż Konwencja o broni biologicznej i toksycznej z 1972 r. zakazuje tworzenia, produkcji i gromadzenia zapasów broni biologicznej i toksyn, nie każdy kraj podpisał jej tekst.

ETC ostrzega również, że biologia syntetyczna, jaka ma za cel przekształcenie biomasy na świecie (materii organicznej z roślin i zwierząt) w postać substancji chemicznych, paliw, tworzyw sztucznych, farmaceutyków i innych związków, będzie kładła coraz większy nacisk na zasoby naturalne.

Następna generacja biopaliw, oparta na biologii syntetycznej, będzie wykorzystywać wcześniej mniej cenione substraty, jak słomę, liście i gałęzie w charakterze surowców dla przemysłu chemicznego i spółek energetycznych. Ale te resztki świata roślin muszą ponownie być poddane naturalnemu obiegowi i powrócić do ziemi, aby dostarczyć składniki odżywcze, które utrzymują żyzność gleby, wspomagają różnorodność biologiczną i zapobiegają erozji. Stosowanie syntetycznych glonów do produkcji biopaliw nie wymaga surowców z biomasy, mimo to intensyfikacja produkcji biopaliw na bazie alg pochłonie ogromne ilości nawozu i wody, których zasoby są coraz bardziej skąpe.

Naukowcy i przedsiębiorstwa handlowe, zaangażowane w biologię syntetyczną są podobno świadome skrajnych niebezpieczeństw i zagrożeń, ale są niezłomne w swych wysiłkach. Ich filmy i propagandowe media na temat biologii syntetycznej opowiadają o tym, jak zostały przez nich podjęte wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa. Opisują znaki i cuda, jakie biologia syntetyczna oferuje ludzkości i ekscytujące kuracje, leki i korzyści dla środowiska.

Making money

Związek z chemtrails

Krzyżujące się nam nad głową, pióropusze napowietrznych smug, jakie kaleczą i zaśmiecają nasze błękitne niebo, a następnie przekształcają się w szarą, anemiczną mgłę, oficjalnie tłumaczone są jako nieszkodliwe „spaliny samolotów odrzutowych”. Nie są one nieszkodliwe. Są to aerozolowe chmury naładowane ładunkiem toksyn glinu, baru i strontu.

Według Sofii Smallstorm, chemtrails są częścią przymusowo nam narzuconej agendy trans-humanizmu. W stanie stężenia opadają na nas po chemicznych opryskach. Zjawisko to stało się publicznie znane po katastrofie Joplin Tornado, gdzie mieszkańcy masowo zaczęli zapadać na niezwykły rodzaj grzybicy o nazwie mucormycosis. Smallstorm mówi, że po zbadaniu analitycznym w laboratorium składu próbek tych oprysków, okazało się, że zawarte w nich były nano-włókna, kryształy, czerwone krwinki i półprzewodniki.

Jeśli nie masz objawów zmęczenia, kłopotów z żołądkiem i ze snem, zaćmienia mózgu, zawrotów głowy, swędzenia i nie gojących się ran, to może oznaczać, że twoje ciało prawdopodobnie zaczyna przyzwyczajać się do „transhumanistycznej” zmiany – przynajmniej tymczasowo, na jakiś czas.

źródło: http://www.helpfreetheearth.com/news860_xna.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.