Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Naukowcy i piloci demaskują chemtrails [wideo]

Naukowcy i piloci demaskują chemtrails [wideo]

Nagranie wideo prezentuje skrót z wypowiedzi naukowców oraz pilotów, którzy przedstawiają różnicę pomiędzy smugami kondensacyjnymi, a chemtrails.

Allan Buckmann, były meteorolog wojskowy i zoolog:

„Jestem tu, aby przedstawić dowody na to, że smugi chemiczne, nie smugi kondensacyjne, naprawdę istnieją. Obserwowałem chmury i program rozpylania w toku.”

Rosalind Peterson, prezes Agriculture Defence Coalition:

„Na świecie istnieją programy, a międzynarodowe korporacje przez cały czas modyfikują naszą pogodę. Czynią to w sposób który pokrywa tysiące mil kwadratowych. Większość z tego jest modyfikowana chemicznie, dlatego też w powietrze uwalnia się chemikalia, również naziemne chemikalia i chemikalia z samolotów, które zmieniają i modyfikują naszą pogodę.”

Jeff Nelson,  pilot linii lotniczych:

„Smugi chemiczne, nie kondensacyjne, powstają ponieważ zimne powietrze o temperaturze minus 30 stopni na wysokości około 30 000 stóp zawiera dwutlenek węgla i parę wodną ze spalin które zamieniają się w kryształki lodu. To jest właśnie biała smuga którą widzimy. Te białe kryształki lodu ocieplają się, rozpuszczają się i smuga znika. To nigdy nie trwa więcej niż 1 minuta. Teraz widzimy, i na początku nie mogłem w to uwierzyć, patrząc w niebo, że to nie jest normalne. To nie jest naturalne. Coś się dzieje, nie wiem kto i dlaczego to robi, mogę tylko powiedzieć, że to nie jest naturalne, nie jest normalne. Tu powinien być jakiś zewnętrzny czynnik. Dziękuję.”

Dr. Frank Livolsi:

„Rozmawiałem z wieloma ludźmi o smugach chemicznych…

Jeśli popatrzeć na słońce, można zauważyć białą mgiełkę – to glin unoszący się w powietrzu i pochodzi on z samolotu. Dostrzeżono wielkie ilości glinu, ponieważ te substancje zawierają glin, stront, bar, mangan. Mówią, że glin i tak jest powszechny, ale jest on powszechny jedynie w związanej postaci, nie jest on powszechny w wolnej postaci. Duże ilości wolnego glinu w glebie nie są naturalne. Stosowane związki metali są niebezpieczne dla środowiska. Musimy to monitorować, sprawdzać.”

  Frances Mangles, biolog z USFS z 35-letnim doświadczeniem:

„Dobrze, poprzedni koledzy… Widziałem, co oni robią i mają oni rację. Widziałem to samo i zrobiłem notatki. Chcecie liczby? Oto wyniki testów. Test wody deszczowej wskazał na 30 100 mg glinu na litr w 2013 r. Zwykle to powinno być zero. Więc 30 100 jest bardzo dużą ilością, proszę Państwa. Skąd, do cholery, to wszystko pochodzi, jeśli nie z gleby?”

Allan Buckmann, były meteorolog wojskowy i zoolog:

„Mamy w niebie chmury, które dotąd nie widzieliśmy. Prawie każdego dnia widzę chmury, które dotychczas nie widziałem. NASA nawet nadała nazwy niektórym takim chmurom. To naprawdę ciekawe, bo NASA jest korporacją, chcę, abyście o tym wiedzieli. Chciałbym powiedzieć, że znajdujemy się w wielkim niebezpieczeństwie z powodu skażenia które spada na nas. Jesteśmy uprowadzani przez kompleks wojskowo-przemysłowy i jest on odpowiedzialny za powstanie tych chmur i za programy manipulowania pogodą. Prowadzą operacje potajemnie, dlatego nie relacjonują o tym media.”

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *