Strona główna > Świat > NATO : Tego lata może dojść do wojny jądrowej z Rosją

NATO : Tego lata może dojść do wojny jądrowej z Rosją

Anonimowe źródło z NATO potwierdza, że tego lata może dojść do wojny jądrowej z Rosją.

a00

W ubiegłym tygodniu, były analityk wywiadu NSA, John Schindler dodał niepokojący wpis na Twitterze. Wynika z niego, że jeden z przywódców państw NATO powiedział mu, że „tego lata będziemy prawdopodobnie w stanie wojny”. Nie wiadomo z kim będziemy, ale padają sugestie, że z Rosją.

Informator Johna Schindlera dodaje, że „jeśli będziemy mieli szczęście, nie będzie to wojna nuklearna”. Sam autor wpisu nie jest człowiekiem znikąd. Przez 10 lat pracował dla NSA. Był też profesorem w Akademii Marynarki Wojennej USA. Można spokojnie powiedzieć, że Schindler, od czasu do czasu jest w bliskim kontakcie z wysoko postawionymi urzędników, dlatego jego wpis przez wiele osób został potraktowany poważnie.

NATO może naprawdę przygotowywać się na wojnę z Rosją i może do niej dojść już latem tego roku. Ale, niestety, to nie wszystko, co jeży włosy na głowie. Obserwując ostatnie poczynania można dojść do wniosku, że supermocarstwa takie jak Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny przygotowują się do czegoś wielkiego.

Fakt, że żyjemy obecnie w świecie, w którym wysocy rangą urzędnicy mówią nieformalnie, że wojna nuklearna jest prawdopodobna, oznacza, że powinniśmy być bardzo zaniepokojeni. Wojny często wybuchają wtedy, kiedy nikt się ich nie spodziewa, ale zwykle poprzedzają je liczne pogłoski, które są przeważnie bagatelizowane aż do momentu, gdy nagle zaczynają wyć syreny, a po ogródkach zaczynają jeździć czołgi.

Jeśli rzeczywiście czeka nas wojna z Rosją będzie to konflikt niszczący i prawdopodobnie na skalę przynajmniej porównywalną do tego, co stało się podczas II wojny światowej. Różnica między sytuacją wtedy i dzisiaj polega przede wszystkim na możliwości użycia broni jądrowej, co będzie niszczące nie tylko dla walczących stron, ale też dla całej Ziemi.

Źródło:

http://www.thedailysheeple.com/senior-nato-official-claims-well-be-at-war-by-sum…

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/anonimowe-zrodlo-nato-potwierdza-ze-tego-lata-moze-dojsc-wojny-jadrowej-rosja

Data publikacji: 27.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *