Strona główna > Świat > Nastolatka weszła do baru z kebabem zapytać o drogę. Padła ofiarą gwałtu grupowego

Nastolatka weszła do baru z kebabem zapytać o drogę. Padła ofiarą gwałtu grupowego

16-letnia dziewczyna wracała z nocnej imprezy w Ramsgate, w hrabstwie Kent (Wielka Brytania) i zgubiła się. Pech chciał, że trafiła do baru z kebabem, gdzie postanowiła zapytać o drogę. Na miejscu był właściciel kebaba – Rafiullah Hamidy, który wraz z trzema innymi mężczyznami uprowadził nastolatkę do swojego pokoju piętro wyżej, gdzie została grupowo zgwałcona.

a

Sprawcy: 37-letni Tamin Rahani, 20-letni Shershah Muslimyar, 24-letni Rafiullah Hamidy i nastolatek, którego nazwiska się nie podaje zaprzeczyli w sądzie zarzutom wielokrotnego gwałtu. Ofiara mężczyzn twierdzi natomiast, że przez wiele godzin wykorzystywali ją seksualnie. Ze względu na traumę i to, że dziewczyna była pod wpływem alkoholu, nie potrafiła ona przytoczyć w sądzie szczegółów. Po ataku jeden z mężczyzn miał wyprowadzić dziewczynę z mieszkania i zostawić na ulicy. Ofiarę roztrzęsioną i zapłakaną spotkała przechodząca akurat kobieta, która natychmiast zabrała nastolatkę do siebie do domu i poinformowała policję.

Dziewczyna twierdzi, że nie zgadzała się na stosunek seksualny z mężczyznami. Prokurator w sądzie powiedział, że nawet jeśli ktoś uznałby, że brak zgody mógł nie być wyraźny, ze względu na to, że dziewczyna była nietrzeźwa, to mężczyźni wykorzystali jej stan dla własnej przyjemności.

a

Za: http://www.tygodniknarodowy.pl/6485/nastolatka-weszla-do-baru-z-kebabem-zapytac-o-droge-padla-ofiara-gwaltu-grupowego/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *