Strona główna > Polska > Następny Zamach Majowy?

Następny Zamach Majowy?


W dniu 27 maja, w godzinach 15-16, w Łodzi, przed siedzibą partii PiS na ulicy Piotrkowskiej 143

a

[między ulicą Zamenhoffa i al. Piłsudskiego]

odbędzie się wspólna manifestacja

partii POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA

oraz

Stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.

Hasło manifestacji brzmi:

Nie ma zgody na nowy zamach majowy !!!

Powodem manifestacji są ostatnie wydarzenia w kraju, łudząco przypominające pełzający zamach stanu, wykonywany tym razem przy udziale nie tylko własnych, ale i obcych służb oraz wojsk. Podejmowana jest cynicznie uchwała sejmowa ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej Polskiej i praw Polaków, a jednocześnie rządzący łamią podstawy suwerenności Polski i bezpieczeństwa Polaków.

Wchodzi w życie podpisana przez prezydenta ustawa umożliwiająca pobyt i działania operacyjne obcych wojsk w Polsce bez zgody Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Procedowana jest ustawa antyterrorystyczna, pozwalająca na kontrolowanie rozmów telefonicznych, nieskrępowany dostęp do baz abonenckich, cenzurowanie internetu i nawet jego całkowite blokowanie, co będzie łamać artykuły 14 i 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z 2 kwietnia 1997 roku. Instalowane są bez zgody narodu-suwerena, bazy obcych, imperialnych i zaborczych wojsk na terenie Polski, wyposażonych w ofensywną broń nuklearną.

Łamane są artykuły 11 i 12 Konstytucji, przez długotrwałą odmowę rejestracji partii ZMIANA, która od lat nie może uzyskać rejestracji w przedłużającym się postępowaniu sądowym – dotyczy to także wielu innych partii i stowarzyszeń społecznych, m.in. stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.

>Na manifestację zaproszeni są wszyscy, niezależnie od światopoglądu i przynależności partyjnej, którym zależy na suwerenności, dobrobycie i przestrzeganiu praw Polaków. Fakt, że prawa te są zagrożone, i że podejmowane są próby zastraszania Polaków oraz wykluczania z życia publicznego osób o poglądach innych niż poglądy aktualnie rządzących – pokazuje ostatnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego, przewodniczącego partii Zmiana, pod bzdurnym zarzutem szpiegostwa.

Manifestacja – pierwsza z całej serii, jest czynem w obronie suwerenności Polski oraz obronie konstytucyjnych praw Polaków, jest dowodem, że naród polski jest świadom i gotów bronić swoich praw, określonych literalnie w art.1 i art. 4 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/24/manifestacja-przeciw-pelzajacemu-zamachowi-stanu-pis/

Komentarz: Podziękowania dla Staszka za przysłanie informacji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *