Następna judeochrześcijańska ” zakonnica ” soborowa szczęśliwą matką

Następna judeochrześcijańska „zakonnica” soborowa rodzi bękarta podczas gdy Bergoglio bystro traci kontrolę nad swoją soborową organizacją we Włoszech.

Oj! To nie był ból brzucha! To był bękart!
Oj! To nie był ból brzucha! To był bękart!

Już druga włoska judeochrześcijańska „zakonnica” soborowa pogwałciła swoje „uroczyste śluby” i urodziła bękarta. Pierwsza „zakonnica” nie ujawniła ojca ale nazwała dziecko imieniem „Franciszek” co wzbudziło spekulacje w odniesieniu do szefa organizacji soborowej, Bergoglio, który przyjął takie samo imię.

——————————————————————————————————

Włoska prasa informuje, że Bergoglio gwałtownie traci kontrolę nad swoją judeochrześcijańską sektą soborową we Włoszech. Neo-kościelniacka „zakonnica”, w dniu 23.01.2015 roku, urodziła dziecko we Włoszech, w rok po analogicznym zdarzeniu. Została ona przewieziona do szpitala Bartolomeo Eustachio w San Severino Marche, w środkowych Włoszech, po tym jak zaczęła się skarżyć na „bóle brzucha”.

Okazało się, że „zakonnica” złamała swoje „uroczyste śluby” i kłamliwie wymyśliła sobie ażeby twierdzić, że jej ciąża jest „bólem brzucha”! „Zakonnicę” przebadano metodą USG co ujawniło prawdę i w przeciągu paru godzin opłakany rezultat jej złamanych „ślubów” przyszedł na świat.

Judeochrześcijańska „zakonnica” soborowa Roxana Rodriguez, która rok temu, także skarżąc się na „bóle brzucha” urodziła we Włoszech dziecko dała bękartowi, będącemu wynikiem złamanych „ślubów”, imię „Franciszek” na cześć Bergoglio, który występuje pod tym imieniem jako szef judeochrześcijańskiej sekty soborowej.

„Zakonnica” nie ujawniła tożsamości ojca. Neo-„kościół” pospiesznie wysłał „zakonnicę” do odosobnienia, najwyraźniej obawiając się spekulacji, że ojcem dziecka może być mężczyzna, którego imię „zakonnica” nadała dziecku. (Niektóre informacje do tego komentarza zostały zaczerpnięte z „Il Gazzetino”)

Dobrzy katolicy!

Dokładnie tak jak neo-„kościół” nie ma ważnego kapłaństwa od czasu ustanowienia nowych rytów święceń kapłańskich z 1968 roku tak jego tzw. „zakony” są coraz częściej demaskowane jako podłe podróbki prowadzące operacje prania brudnych pieniędzy poprzez zbieranie darowizn nabytych drogą oszustw i przekazywanie ich antykatolickim organizacjom, które używają tych pieniędzy do niszczenia Kościoła Katolickiego.

Ojcowie TRADITIO

a82

a81

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1501.htm

Data publikacji: 26.01.2015

Opracowanie: GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *