Strona główna > Zdrowie > Odporne na Chemtrails nasiona GMO Monsanto wyprą uprawy ekologiczne

Odporne na Chemtrails nasiona GMO Monsanto wyprą uprawy ekologiczne

Chemtrails niszczy uprawy ekologiczne, nie wyrządzając szkód nasionom GMO Monsanto

imagebhfhfds

Nie tylko rolnicy mający uprawy ekologiczne ale wszystkie nasze zapasy nie modyfikowanej genetycznie żywności są ogromnie zagrożone, wszystko za sprawą oprysków Chemtrails. Chemtrails są to zwiazki metali cięzkich, środki chemiczne i biologiczne celowo rozpylane na dużych wysokościach, jest to program, którego zadaniem ma być rzekome przeciwdziałanie „globalnemu ociepleniu”. Więcej na temat Chemtrails: Geoinżynieryjne Imperium Rothschildów

Chemiczne opryski zanieczyszczają glebę, wodę i powietrze narażając na utratę zdrowia ludzi, zwierzęta i rośliny. Monsanto opracował nasiona, które są uodpornione na efekty oprysków, podczas gdy plantacje organiczne cierpią, koncern zwiększa uprawy przynosząc gigantyczne zyski.

images

Koktajl Chemtrails

Nasiona GMO Monsanto są specjalnie zaprojektowane, aby rozwijały się w środowisku gdzie występuje duża ilość aluminium. Aluminium znajduje się także w smugach kondensacyjnych. Jeśli zatruwanie roślin będzie kontynuowane, to w niedalekiej przyszłości uprawa rolnictwa ekologicznego może stać się niemożliwa. Rośliny są szczególnie wrażliwe na degradację gleb. Wszystko to stwarza poważne problemy dotyczące naszej diety. Kiedy aluminium zanieczyszcza glebę i wodę w konsekwencji zabija rośliny. Szkodliwe związki Chemtrails gromadzą się także w ludzkim organizmie i powodując choroby.

Geo-inżynieria i firmy spożywcze, takie jak Monsanto twierdzą że dzięki chemtrails efekt globalnego ocieplenia będzie spowolniony i że potrzeba stosowania nasion GMO jest uzasadniona. Te chemikalia poważnie zanieczyszczają naszą gospodarkę wodną i gleby , nie wspominając już o zmianach wzorców pogodowych.

imageshfdhfrjjkghk
Odporne na genetycznie zmodyfikowane nasiona

Monsanto we współpracy z rządem zaprojektował genetycznie zmodyfikowane nasiona, które są odporne na działanie Chemtrails. Nasiona są zaprojektowane, aby przetrwać ekstremalne warunki pogodowe, zanieczyszczenia, nadmiar soli i metali ciężkich (zawartych w chemtrails). Uprawy organiczne i naturalne nie poradzą sobie z ciężkimi zanieczyszczeniami pochodzącymi z chemtrails, podczas gdy z nasion Monsanto nadal będzie można bez przeszkód uprawiać. Jest to kolejny dowód, że współpracujący z rządem USA oraz innych krajów gigant spożywczo-chemicznego – koncern Monsanto ma na celu przejęcie kontroli nad  jedzeniem i dostawami żywności.

Monsanto-revolving-door

Zobacz koniecznie:

Ostateczny Cel GMO

Przygotował: Michał KK

Źródło: http://www.undergroundhealth.com/chemtrails-kill-crops/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *