Strona główna > Świat > Nasi przywódcy zasługują na więzienie. John Kaminski

Nasi przywódcy zasługują na więzienie. John Kaminski

Jak może przyzwoity człowiek wierzyć w to co robi Ameryka?

Albo jesteś za kłamstwem, albo przeciw.

a

Jaki JEST twój kraj? Czy reprezentuje twoje nadzieje i marzenia, promuje wolność i zapewnia zdrowy styl życia? Czy chroni cię przed krzywdą i dba o ciebie, a nie wykorzystuje? Czy sprawiedliwie cię traktuje? Czy nie za tym głosowałeś? Czy nie dlatego kochasz swój kraj?

Czy może głosowałeś za niekończącymi się wojnami na całym świecie, które faktycznie nie przynoszą korzyści amerykańskiemu narodowi? Chyba że jesteś kretynem, to wiesz, że jeśli w ogóle głosowałeś, to za wojną, potem uśmiechnąłeś się sztucznie gdzie oddawano głosy, i okłamywałeś sam siebie w drodze do domu.

Na całym świecie ludzie jednocześnie budzą się na fakt, że wszystkie ich struktury władzy są skorumpowanymi mechanizmami kontroli bardzo bogatych, którzy nie pozwalają nam uczestniczyć w ich programach. To ci wtajemniczeni kierują naszą plantacją na planecie i są około 100 lat przed nami. Nic dziwnego, że nie możemy niczego się dowiedzieć. Ale to czego możemy dowiedzieć się, to dokładnie to co robią. I ich zatrzymać.

Który moralny Amerykanin może naprawdę wierzyć w ten nędzny ciąg inwazyjnych wojen, których celem jest zrobienie z całego świata muzułmańskiego dymiących ruin, a z jego mieszkańców głodujących Palestyńczyków? Czy jest to dzika panika z powodu muzułmańskiej demografii, która w ciągu kilku lat po prostu prześcignie biały przemysłowy świat? Czy są to szalone, ostatnie podrygi byłej etniczności alfa, podsycającej do brązowoskórego ludobójstwa przez całkowicie szalonych pseudoreligijnych maniaków?

Wszystkie amerykańskie wojny są teraz zbrodnicze i nieuzasadnione, musicie już o tym wiedzieć, każda skonstruowana pod pretekstem fałszywej flagi 11 września.

Szkoda, że cała amerykańska policja pracuje dla bogatych, bo wszyscy istotni przywódcy amerykańscy XXI wieku powinni być aresztowani, postawieni przed sąd i oskarżeni o straszne zbrodnie przeciwko ludzkości, a przede wszystkim przeciwko własnemu narodowi.

a

Niszczenie więcej krajów niż znasz zdalnie sterowanymi dronami, zatruwanie własnych obywateli demonicznymi praktykami medycznymi i czynnikami rakotwórczymi w powietrzu, i kłamstwa na temat wszystkiego, co robią, nie dla dobra narodu amerykańskiego, ale z korzyścią dla swoich panów, którzy wsysają wszystkie pieniądze świata w żydowską machinę zagłady. Nie mów mi, że ci faceci nie są Żydami. Wykażesz się ignorancją, która prawdopodobnie będzie kosztować cię życie, jeśli już tak się nie stało.

Ukrywają zdjęcia z dokonywanych przez nich rzezi, tak samo jak nie pozwolą nam zobaczyć trumien naszych żołnierzy przywożonych w skrzyniach, podczas gdy szlochająca ludność osusza łzy kaustycznymi, sztucznymi flagami. Większość Amerykanów kurczy się z obawy przed spektaklem całkowicie obłudnego rządu, atakującego tzw. terrorystów na każdym krańcu świata, których Ameryka, Brytania i Izrael same tam zainstalowały. Amerykanie nie odważą się powiedzieć co czują, z obawy że stracą wszystko co mają, nie wiedząc, że już wszystko stracili.

Al-kaida jest idealnym wrogiem, który codziennie się odnawia, narzędziem naszego zniewolenia. Teraz wszyscy jesteśmy albo więźniami, albo strażnikami. Wybieraj po której jesteś stronie, i przełknij mocno. Pieniądze są ze strażnikami, a prawda z więźniami. Uważam, że zawsze tak było, ale nigdy za tak wysoką cenę jak teraz.

Albo opowiadasz się za kłamstwem, albo przeciw. I zaskakujące jest kto kręci i gdzie.

Obejrzenie pięknego video z emerytowanym senatorem z Alaski, Mikem Gravelem, przypomniało mi, że są jeszcze porządni ludzie w rządzie i na Alasce, którzy wiedzą co się dzieje i boja się mówić prawdę. Za późno chcą ocalić swoje życie przed ruiną.

Co Amerykanie powinni czuć teraz najbardziej o Ameryce, to wstyd.

Powiedziałem wielu ludziom na przestrzeni czasu, że używanie pseudonimów literackich i staranie się zachować anonimowość, faktycznie sabotuje własną wiarygodność, a co ważniejsze, niszczy szanse na realną, niesabotowaną, honorową koalicję bez Żydów w celu przejęcia lejców z rąk naszych patologicznych sprawców. Wszyscy wiemy, że jest tylko jeden sposób, aby to zrobić – poprzez usunięcie hegemonii finansowej, przez odparowanie platformy finansowej, która jest źródłem, od czterystu lat, WSZYSTKICH dolegliwości społecznych świata.

Jeśli nie używasz prawdziwego nazwiska, podpisując to co piszesz, mówisz wszystkim, że nie wierzysz w to co mówisz. Możesz wykorzystywać każdy rodzaj pretekstu, żeby wyjaśnić dlaczego nie używasz swojego nazwiska, ale to jest podświadomy przekaz dla każdego, że nie można ci wierzyć. I nie powinno ci się wierzyć.

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że oni nie zrzekną się władzy. Nikt kto ją ma nigdy tego nie zrobi. W związku z tym, jaka resztka odważnych amerykańskich mężczyzn pozostaje w tym skalanym wieku, muszą to im odebrać, honorem i uczciwością.

Judaistyczna filozofia silnego biorącego od słabego – i skąpanie ludzi we krwi – jest w oczywisty sposób szalona, ale to prowadzi świat do ruiny.

To, że nie byliśmy w stanie zidentyfikować tej strasznej Ukrytej Ręki, prowadzącej nas we wszystkich głównych wydarzeniach politycznych za naszego życia i na długo wcześniej, jest z powodu tych samych ludzi, dokonujących tych kolosalnych zbrodni, którzy kontrolują wszystkie media, służące nam za kompas w życiu naszym i naszego społeczeństwa.

Pamiętam moją matkę w latach 1950, która wszystkie wiadomości czerpała z sobotniej Evening Post, CBS i Reader’s Digest, które mówiły nam, że żyliśmy w cudownie łagodnym świecie, poza kilkoma zjadliwymi bandytami w krajach, o których nigdy nie słyszeliśmy. Obecnie jest to 18-letnia biała dziewczyna niosąca dziecko koloru nerkowca na łyżworolkach, podążająca w kierunku biura kartek żywieniowych, sprawdzająca świat na Twitterze i Facebooku. Ameryka wzięła taką długą drogę do nieistotności.

Już nie ma krajów. Każdy to wie. Są tylko sektory finansowe, rynki geograficzne, i wszędzie kasyna udające domy inwestycyjne, obok sklepów z pizzą sprzedających w tylnym pomieszczeniu heroinę.

I szereg bezwolnych zaprogramowanych manekinów udających kandydatów na prezydenta, każdy mówiący to samo: „Po pierwsze, musimy spłacić deficyt!” Taki człowiek, który traktuje tych bandziorów poważnie jest wrogiem każdego człowieka na tej planecie.

Odpowiedź większości Amerykanów to: „Nie, nie musimy”, po czym powinno się ich zapytać: „Chcemy wiedzieć, kto ukradł nasze pieniądze”.

Lista, począwszy od królowej, kryminalistów Banku Światowego, żydowskich lichwiarzy teraz i na przestrzeni dziejów, jest długa. Ale nawet dzisiaj, większość nigdy nie pyta, dlaczego w gazetach nie widzimy prawdziwych historii, o prawdziwych sprawach, a mianowicie, kto rządzi naszym życiem. Widzisz, wszystkie dzienniki należą do ludzi, którzy rządzą naszym życiem. A ci ludzie wszyscy mają nie podlegają prawu, które trzyma resztę z nas w łańcuchach.

Protesty na Wall Street i na całym świecie nigdy nie wspominają o Żydach, co jest dowodem na to, że są fałszywe. nie możemy naprawić tego systemu bez aresztowania i ukarania tych, którzy go zorganizowali.

Przywódcy każdej religii na tej planecie nas zawiedli, gdyż to oni są jedynymi, którzy mogą powstrzymać tę nieustanną rzeź, ale, jak wielu z pozostałych naszych tzw. przywódców, ulegli im; finanse Kościoła Katolickiego są zarządzane przez Rotszyldów, do pieszczot luksusu i trucizny perwersji, co czyni ich doskonale kontrolowanymi masowymi zabójcami, którymi wszyscy okazują się być.

Porażka naszych religii jest szczególnie tragiczna, ponieważ to element moralności jest najbardziej potrzebny w międzynarodowej dyplomacji do uratowania tonącego statku ludzkości. Ale te religie są lekceważone przez własne dążenie do komercyjnej wiarygodności produktu, który jest w oczywisty sposób niezdrowy (potwierdzone przez 1700 lat rozlewu krwi, który wywołał i akceptował, nazwali to konwersją tubylców, ale pozostawił większość z nich na pastwę myszołowów).

Staje się widoczne dla wszystkich oprócz ślepca, że moralność której uczą jest kłamstwem. I dlatego mamy świat taki jaki mamy.

Nie ma żadnego zagrożenia międzynarodowym terroryzmem, z wyjątkiem bankierów żydowskich i zachodnich służb wywiadowczych, którzy, po kontakcie Zbigniewa Brzezińskiego z mudżahedinami w Afganistanie, wyprodukowali to wszechobecne, zagrożenie terrorem na całym świecie. Jak niewielu Amerykanów zdaje sobie sprawę z tego, że notoryczni talibowie są tajnymi Żydami, notoryczną piątą kolumną islamu, odgałęzienie złowrogiej sekty islamskich wahabitów, za którą ukrywa się saudyjska rodzina królewska, jako zasłona dymna dla ich sadystycznej władzy i obrzydliwej współpracy z zachodnimi bossami olejowymi?

Jak ten piękny świat, z tak wielu cudownymi osobami, może być tak usidlony tą kolosalną finansową rozgrywką, która teraz obiecuje odparować wszystko co zbudowała, ogromnymi płachtami nuklearnego ognia i zatrutego powietrza? Czy jest to tylko sprawa ludzkości duszącej się własną chciwością?

Gdzie jest ten rozdźwięk między naszymi najwyższymi celami, które są nieuchronnie modelowane na miłości do naszych dzieci, i ta opera mydlana, którą nazywamy naszą rzeczywistością polityczną, gdzie głupio przehandlowaliśmy nasz strach przed nieznanym, za ten trwający wielo bilionowy rabunek każdego z nas, bez pytania zadanego przez nawet jednego stróża prawa (tak jak zrobili z 11 września)?

Gdy kolidują prawo i moralność, ty masz dokonać wyboru. Rezygnacja z wyboru jest wyborem prawa. Wybór jest wyborem moralności. Większość ludzi nie wybiera. I dlatego zarówno prawo, jak i świat, są niemoralne.

Historia to droga najmniejszego oporu. Każde wyjaśnienie wystarczy dla uzasadnienia zbrodni. Mówiłem od lat, że światem nie rządzą wydarzenia historyczne, ale cwaniactwo, celowo fałszywe wersje tych wydarzeń. Wszyscy zgadzają się, że historia głównego nurtu jest oczywiście fałszywa w każdym przypadku, ponieważ jest napisana przez złoczyńców dokonujących oszustwa.

Nie robiąc nic żeby ujawniać te kłamstwa pomagasz je utrzymywać. I to, moi przyjaciele, zdecydowanie nie jest w waszym długoterminowym interesie.

Prawdziwy rząd, który myśleliśmy że mamy, stawia rodziny na pierwszym miejscu. Rząd który teraz mamy, ten całkowicie przejęty przez Żydów w 1913 roku i plądrowany od tego czasu, spędził ostatnie 100 lat starając się zniszczyć każdą rodzinę na ziemi, i prawie mu się to udało.

Oni mówią o ludzkiej rodzinie, a następnie rządzą jakby to był biznes. Nic dziwnego, że świat jest w stanie upadłości. My wiemy, w czym jest problem.

Tak jak zawsze mówię, każdy człowiek na ziemi zna różnicę między dobrem a złem. Tyle tylko, że nie każdy człowiek może powiedzieć prawdę.

Dla Amerykanina, powiedzenie prawdy o Ameryce, to ryzyko możliwego, nieskończonego wyroku więzienia. Jedyny sposób na zneutralizowanie tego zagrożenia jest taki, żeby każdy przyznał się do prawdy, teraz, zanim będzie za późno, prawdy, że największym zagrożeniem dla pokoju na świecie i życia na tej planecie jest amerykańsko-żydowska machina wojenna, której nieskończone zbrodnie i wyuzdanie zdecydowanie nie są korzystne dla Amerykanów, którym udaje że służy.

A kiedy już przyznasz się do prawdy, wsadzisz tych ludzi do więzienia, gdzie powinni być, za wszystkie pieniądze, które umyślnie ukradli, i za ludzi których umyślnie zabili.

John Kaminski

Our leaders deserve to be jailed

http://johnkaminski.info/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *