Strona główna > NWO > NASA przyznaje, że używa geoinżynierii do tworzenia chmur zasiewowych i rozpylania aerozoli w stratosferze

NASA przyznaje, że używa geoinżynierii do tworzenia chmur zasiewowych i rozpylania aerozoli w stratosferze

To naprawdę niesamowite, jak wielu ludzi wciąż nie rozumie, że chmury zasiewowe nazywane potocznie „chemtrails” (smugi chemiczne z ang.) różnią się od smug kondensacyjnych. To co kiedyś było uważane przez wielu ludzi za „teorie spiskową”  jest obecnie faktem, chemikalia są stale rozpylane do naszej atmosfery.

0 (2)

Sympozjum NASA

15 lutego 2013 roku pracownicy NASA zorganizowali sympozium (które było również transmitowane na żywo) w Kalifornijskim laboratorium Nasa – Jet Propulsion Laboratory w California Institute of Technology. Podczas konferencji naukowej odbyła się seria wykładów prowadzonych przez naukowców i inżynierów badających temat Geoinżynierii oraz  interwencji człowieka w  klimat.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasiewanie_chmur

Poniżej znajduje się link do omawianego wykładu na oficjalnej stronie NASA (Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej) – agencja rządu Stanów Zjednoczonych:

 http://www.ustream.tv/recorded/29293171

Czym jest Geoinżynieria

Geoinżynieria obejmuje strategię zmniejszenia skutków globalnego ocieplenia i zmian klimatycznych. To celowa interwencji na dużą skalę w systemie klimatycznym Ziemi. Jedna z  metod, jaką zademonstrowano  na omawianym wykładzie, jest  Solar Radiation Management (SRM),  metoda polega na rozpylaniu aerozoli do atmosfery.

Wykład przedstawia jak SRM wymaga rozpylania aerozoli do atmosfery przez dziesięciolecia. Programy te mówią o rozpylaniu siarczanów oraz cząsteczek aluminium do atmosfery .

„Jest kila poważnych  powodów, aby pomyśleć o aluminium. Aluminium ma cztery razy więcej objętościowego natężenia dla małych cząstek, niż siarka. Oznacza to, że ma około 16 razy mniejszą szybkość krzepnięcia, powodującą jego usuwalność. „- prof.David Keith, kanadyjski Naukowiec, profesor fizyki  na Harvard University.

Prof. David Keith jest członkiem organizacji IGRC (International Risk Governance Council) oraz IPCC (Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu) organizacja działająca z ramienia ONZ

http://pl.wikipedia.org/wiki/Intergovernmental_Panel_on_Climate_Change

W 2007 roku prof. David Keith podczas konferencji TED mówił  o potrzebie zbudowania globalnego planu i globalnego zarządzania oraz o potrzebie szybkich działań, gdyż nie ma już czasu na debatowanie, działania muszą być podjęte natychmiast przez organizacje i rządy nie czekając na to, aż wszyscy zaakceptują globalny program. Więcej w wideo:

 „13 tysięcy ton areozoli siarczanowych to dzienne minimum aby zniwelować negatywne skutki promieniowania słonecznego” – prof. David Keith

Cytat pochodzi z raportu IPCC :

 https://www.ipcc.ch/report/ar5/wg1/

Oficjalna strona prof. Davida Keith:

http://www.keith.seas.harvard.edu/

 Nano Aluminium

Pomysł rozpryskiwania aluminium do atmosfery nie jest nowy, istnieją patenty które wyraźnie mówią na temat użycia  takich materiałów, obejmują one tlenki metali, które mają wysoką emisyjność. Materiały obejmują  także szkodliwe substancje jak tlenek glinu i tlenek toru. Przykładem jest  patent korporacji Hughes Aircraft Company, który został opublikowany w  1990 r., co oznacza że projekt istnieje od  ponad dwudziestu lat.

http://www.google.com/patents/US5003186?dq=5003186

„Działamy w stratosferze cały czas, więc to nie jest tak, że stratosfera jest absolutnie nieskazitelna. Nie chcesz chyba aby ludzie  robili rzeczy, które mogą spowodować radioaktywne skutki lub,  które mogą spowodować zniszczenie warstwy ozonowej.” – prof. M. Granger Morgan, Carnegie Mellon University, Narodowa Akademia Nauk (2)

Neurochirurg dr.Russell L. Blaylock narobił  wiele hałasu w związku z  problemami zdrowotnymi   wynikającymi z rozpylania  nano aluminium, dr.Blaylock opisuje szkodliwe działanie geinżynierii na zdrowie na swojej stronie internetowej:

http://www.russellblaylockmd.com/

Ingerencja w klimat i użycie  SRM  przy współpracy z agencją wywiadowczą CIA

Programy rozpylania aerozoli są rzeczywiście wspierane przez amerykańskie organizacje rządowe takie jak CIA i NASA oraz  Narodową Akademię Nauk, która również wspomaga  projekty geoinżynierii. Poniżej znajdują się dwa artykuły, pierwszy pochodzi z magazynu ekonomiczno-politycznego „Business Insider”, drugi  artykuł został opublikowany na międzynarodowej stronie naukowej Phys.org.  Z opublikowanych informacji  jasno wynika, że agencja wywiadowcza amerykańskiego rządu CIA jest zaangażowana w projekty geoinżynierii wstrzykiwania aerozoli do atmosfery.

http://www.businessinsider.com/cia-weather-control-with-geoengineering-2013-7?IR=T

http://phys.org/news/2013-07-cia-co-sponsoring-geoengineering-reversing-global.html

To co się dzieje na naszym niebie wzbudza zaniepokojenie wśród ludzi na całym świecie

Każdy z nas może zaobserwować proces rozpylania aerozoli  w słoneczny dzień, niektóre samoloty po przecięciu nieba pozostawiają smugi, które nie znikają w ciągu kilkudziesięciu sekund jak to ma miejsce w przypadku smug kondensacyjnych ale stopniowo się poszerzają i pokrywają niebo przez wiele godzin.

W czerwcu 2014 roku Senator Arizony Kelli Ward wezwała do publicznej debaty na temat zjawiska Chemtrails (smugi chemiczne z ang.), więcej informacji oraz wideo z debaty w artykule Wolna-Polska:

Senator Arizony Kelli Ward wezwała do publicznej debaty na temat Chemtrails

Rosalind Peterson, prezes i współzałożyciel Koalicji Obrony Rolnictwa (ADC) i  pracownik Departamentu  Rolnictwa USA (USDA) oświadczył na rozprawie ONZ w 2007 r. w sprawie globalnego ocieplenia, że:

„Jedną z rzeczy, która jest dotknięta przez zmiany klimatyczne jest rolnictwo, część tego, co widzimy, spowodowane jest przez człowieka, lecz w inny sposób, niż możemy się domyślić. Programy modyfikacji pogody, to eksperymenty wykonywane przez prywatne firmy i rząd USA, są one w toku, przynajmniej 50 tego typu programów działa w samych Stanach Zjednoczonych. Wszystko  to ma wpływ na  rolnictwo, ponieważ zmienia mikroklimat potrzebny dla rolnictwa. Żaden z tych programów nie jest nadzorowany. Międzynarodowe korporacje modyfikują pogodę przez cały czas  w sposób, który obejmuje tysiące kilometrów kwadratowych”.

Poniżej możesz obejrzeć całą debatę na temat „Globalnego Ocieplenia” oraz metod geoinżynierii zorganizowaną przez ONZ:

http://vimeo.com/87564470

Koleją publiczną osobą wyrażającą swoje zaniepokojenie jest były premier Kolumbii Brytyjskiej (prowincja Kanady) Bill Vander Zalm ostrzegał on wielu  polityków w Kanadzie pisząc do nich w listach swoje obawy związane z geoinżynierą. (3)

Komu jest potrzebna walka z „Globalnym Ociepleniem”

„Globalne Ocieplenie” które jest pretekstem do stosowania geoinżynierii, nie zostało nigdy naukowo udowodnione i jest największych oszustwem w historii świata, jest to olbrzymia machina propagandowa służąca bankowo-korporacyjnej żydowskiej elicie władzy (cabal elite z ang.) do zarabiania gigantycznych pieniędzy i budowy struktur globalnego rządu, według zaleceń w programie ONZ o nazwie Agenda 21, program został ratyfikowanym przez kraje członkowskie w latach 90-tych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

Polska

Przyjęta przez Radę Ministrów w drodze uchwały w dniu 9 kwietnia 2013 r. Strategia rozwoju systemu bezpieczeństwa narodowego RP 2022 jako cel nr 1 stawia: kształtowanie stabilnego międzynarodowego środowiska bezpieczeństwa w wymiarze lokalnym i globalnym. Tabela nr.1

http://strateg.stat.gov.pl/strategie_pliki/Strategia_Rozwoju_Systemu_Bezpieczenstwa_Narodowego.pdf

Zobacz także:

Plan ratowania świata Agenda 21

Geoinżynieryjne Imperium Rothschildów

Bardzo pouczające filmy dokumentalne:

„Globalne Ocieplenie – Globalne Oszustwo” – https://www.youtube.com/watch?v=8E3xoksxdQE

„Czym spryskiwany jest świat” – https://www.youtube.com/watch?v=40E20u9DdkA

Przygotował: Michał KK

Źródło:

1. http://www.whydontyoutrythis.com/2014/04/nasa-admits-to-chemtrails-as-they-propose-spraying-stratospheric-aerosols-into-earths-atmosphere.html

2. Film dokumentalny „Czym Jest Spryskiwany Świat” – https://www.youtube.com/watch?v=40E20u9DdkA

3. http://www.collective-evolution.com/2013/08/25/chemtrails-are-happening-all-over-the-world-according-to-former-british-columbia-premier/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *