Strona główna > Świat > Ukraina > Nas sprzedają na organy. Opowieść ukraińskiego żołnierza

Nas sprzedają na organy. Opowieść ukraińskiego żołnierza

Na Ukrainie kwitnie handel ludzkimi organami. W proceder zamieszani są ukraińscy oligarchowie i politycy. Organy do transplantacji pobierane są od hospitalizowanych ukraińskich żołnierzy i cywilów.

381a1e5dabdf8d96232efac46154ff54

W cyklu „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem” TVP 1 przedstawiła szokujący dokument, ukazujący handel ludzkimi organami na Ukrainie.

„W kraju tym, gdzie sekcja zwłok jest procedurą obowiązkową, uczyniono z tego świetnie prosperujący przemysł, który z powodu zawiłości prawno- -medycznych jest w zasadzie legalny. Podczas dziennikarskiego śledztwa autorzy filmu Wolfgang Luck i Martina Keller zdobyli dowody na to, że ukraińscy patomorfolodzy bez wiedzy i zgody rodzin zmarłych wycinają denatom wszystkie części ciała, które można sprzedać – całe narządy, fragmenty tkanek, a nawet kości. To, co nie zostanie zużyte do transplantacji, posłuży do produkcji materiałów medycznych.

Organy dostarczane są do oficjalnie działającej niemieckiej firmy, która wysyła je dalej, m.in. do USA. Tylko w ciągu ubiegłego roku z Kijowa wysłano na Zachód ponad tysiąc amputowanych nóg. Te „części zamienne” wszczepiane są pacjentom, którzy nie wiedzą, jakie jest ich pochodzenie.”

Więcej w linku:

http://www.rp.pl/artykul/931226.html

Jeszcze przed rozpoczęciem Majdanu w Kijowie dziennikarz ukraińskiego telewizyjnego „Kanału 17″, Andriej Pawłowskij, zrealizował film o handlu narządami ludzkimi na Ukrainie. Film w linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-handel-narzadami-ludzkimi-video-2015-04

W 2014 roku na jaw wyszła prywatna korespondencja adwokata Juli Tymoszenko oraz niemieckiego lekarza, z ujawnionych dokumentów wynika, że w proceder handlu organami zamieszani są Ukraińscy oligarchowie i politycy, pobierający organy od ukraińskich żołnierzy.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/julia-tymoszenko-handluje-narzadami-ukraincow-2014-08

Poniżej krótki reportaż z niemieckiego dziennika:

23 września 2014 roku Specjalny Przedstawiciel OBWE do spraw zwalczania handlu ludźmi Madina Dżarbusynowa została poinformowana o masowych grobach w rejonie Donbasu, około 40 ciał ukraińskich cywilów zostało pozbawionych wnętrzności i pochowanych w masowych grobach stwierdziła przedstawicielka OBWE na kanale telewizyjnym „112 Ukraina”.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masowe-groby-donbasie-mogly-pojawic-sie-wyniku-handlu-ludzkimi-narzadami-opinia-obwe-2014-10

Kolejnym ważnym miejscem na mapie międzynarodowego szlaku handlu organami jest Izrael, nie jest też tajemnicą, że prawie wszyscy oligarchowie i politycy ukraińscy są pochodzenia żydowskiego, szlak wędrówki organów został przedstawiony w filmie „Mitzvah”, rozmowa z Witoldem Gadowskim, współreżyserem filmu w linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/transplantacje-to-wielki-biznes-wywiad-ze-wspolrezyserem-filmu-mitzvah-2012-09

Szokujące kulisy transplantologii ujawnił wywiad z dr. n. med. o. Jackiem Norkowskim.

Po pierwsze narządy pobierane do transplantologii muszą pochodzić od osób żyjących:

„Po śmierci człowieka nie można pobrać narządów ukrwionych. Wszystkie takie narządy pobiera się od osoby z bijącym jeszcze sercem, która formalnie jest nazywana osobą zmarłą…”

Po drugie jest to bardzo dochodowy biznes:

„ W Stanach Zjednoczonych z jednego ciała ludzkiego można uzyskać kwotę w wysokości dwóch milionów dolarów. W cenę wliczane są narządy człowieka z bijącym jeszcze sercem: wątroba, nerki, płuca, serce itp. Następnie po śmieci, z martwych już zwłok pobiera się: skórę, ścięgna, powięzie, chrząstki, kości, soczewkę, rogówkę itp. To razem uruchamia potężny biznes. W Europie jedna nerka kosztuje do kilkudziesięciu tysięcy euro.”

Cały wywiad w linku:

http://www.prawy.pl/z-kraju/5975-transplantologia-zabija-swiat-milczy

https://www.youtube.com/watch?v=lsOsEmVWin8

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *