Strona główna > Bez kategorii > Narodowiec Ryszard Milewski niesłusznie sądzony przez Sąd Rejonowy w Lublinie, w którym był ławnikiem

Narodowiec Ryszard Milewski niesłusznie sądzony przez Sąd Rejonowy w Lublinie, w którym był ławnikiem

Informacja przysłana na blogową pocztę. Prosimy internautów o pomoc w nagłośnieniu sprawy p. Ryszarda.

Nazywam się Ryszard Milewski. W latach 2004-2007 byłem Przewodniczącym Rady Ławniczej w Sądzie Rejonowym w Lublinie. W 2006 po zetknięciu się z przypadkami korupcji w sądach napisałem skargę do Ministra Sprawiedliwości. W 2007 r. zostałem fałszywie oskarżony  o rzekome groźby przez adwokatkę mojej żony w sprawie rozwodowej Katarzynę S. z ustosunkowanej rodziny prawniczej. W tym sądzie pracują sędziowie z rodziny mojej żony (główny świadek oskarżenia). Wcześniej ten „duet” (Katarzyna S. i Dorota M.) pomówił mnie o molestowanie mojego dziecka (Prokuratura w Lubartowie wykluczyła molestowanie). Wyłączyło się 11 sędziów, zmieniali się sędziowie prowadzący sprawę. Kilkakrotnie, bezskutecznie składałem wnioski o przeniesienie tej sprawy do innego miasta. W 2011 sędzia Katarzyna Gałus zachowała się przyzwoicie i umorzyła sprawę. Ale Sąd Okręgowy kazał prowadzić sprawę od początku. Mimo, że jestem ciężko chory 30 marca 2012 zostałem aresztowany na polecenie sędzi Iwony Suchorowskiej – Chmielowiec. Mimo poręczenia przez troje posłów różnych opcji za mnie nie chcieli mnie wypuścić z więzienia. Mój stan zdrowia (choroby serca, kręgosłupa, astma, podejrzenie nowotworu jelit i skierowanie do szpitala) nikogo nie obchodził. 25 maja zostałem wypuszczony na wolność po wyroku skazującym na grzywnę. Jeśli się uprawomocni, stracę środki do życia i mieszkanie. Wyszedłem ze zrujnowanym zdrowiem, mam już 48 lat. To zemsta lubelskiej mafii prawniczej. Mój nr 606310877. Mój adwokat mec. Andrzej Kuna (tel. 535662898) uważa to wszystko za niesłychany skandal.Proszę o kontakt.

RYSZARD MILEWSKI NIESLUSZNIE SADZONY PRZEZ SAD W KTORYM BYL LAWNIKIEM

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=lihZG-pATmU]

Źródło: http://prawica.net/forum/21215

Eugeniusz Sendecki

3 marca 2010 – Ryszard Milewski, samorzadowiec lubelski, zasluzony dzialacz lokalnej endecji jest sadzony przez Sad Rejonowy w Lublinie z powodu oskarzenia o grozby karalne. Oskarza go pelnomocnik jego zony w sprawie rozwodowej, adwokatka z Lublina Katarzyna S.. Zastanawiajace jest, ze sad rejonowy w Lublinie nie oddal sprawy do innego sadu – przeciez Ryszard Milewski byl dwie kadencje lawnikiem w tej instytucji, a lawnik, zgodnie z orzeczeniem Sadu Najwyzszego sadzony przez ten sam sad byc nie moze? Milewski, ktory wykryl nieprawidlowe dzialanie lubelskich palestry adwokackiej i sedziowskiej stal sie niewygodny dla niektorych moznych Lublinian, decydujacych o byc albo nie byc prostych, uczciwych zjadaczy chleba. W razie skazania lubelski nasz dzialacz narodowy zostanie pozbawiony pracy i dochodow, ktore uozliwialy by mu opieke nad dziecmi i prawdopodobnie o to chodzi w tej sprawie?

Film TELEWIZJI NARODOWEJ o sprawie Milewskiego to przestroga dla wszystkich rozwodzacych sie i informacja – jak wazna jest znajomosc przepisow prawa, zabezpieczanie dowodow i rozmawianie z druga strona (pelnomocnikiem rozwodzacej sie strony) przy swiadkach. Zawsze nalezy miec w takich sytuacjach przy sobie dyktafon, a najlepiej i kamere.
Zapraszamy wszystkich prawych ludzi z Lublina i okolic o przybycie do sadu rejonowego w Lublinie przy Krakowskim Przedmiesciu 76 w dniu 17-tym marca 2010 (sroda, godz. 08:30) do sali nr 5 na pietrze 1-wszym. Wesprzyjmy sprawiedliwosc, utrzyjmy nosa panoszacej sie arogancji ludzi, ktorzy chyba licza, ze Polacy nie znaja przepisow prawa i chca pozbawic Ryszarda Milewskiego dochodow i opieki nad dziecmi!

***********************

Wysok o korupcji w lubelskim sądzie

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=86Dp2iUMY2A]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.