Strona główna > Świat > „Naród za kratkami”: Za kratami jest więcej Amerykanów niż w Gułagu

„Naród za kratkami”: Za kratami jest więcej Amerykanów niż w Gułagu

Źródło: http://3rm.info/22725-naciya-za-reshetkoj-za-reshetkoj-bolshe.html

Data publikacji: 26.03.2012

Tłum. RX

Żydomasoński „Nowy Wspaniały Świat” w USraelu pod światłym przywództwem demonokratów wyzwalających ludzkość od wszystkiego, oprócz władzy Diabła

„Masowe uwięzienie na niespotykaną skalę to podstawowy fakt naszego kraju obecnie”- pisze w czasopiśmie „New Yorker”, Adam Topnik. „Ogólnie w amerykańskim „systemie penitencjarnym” znajduje się ponad 6 milionów ludzi, więcej niż było w systemie GUŁAG w okresie jego świetności”. Czy to nie przesada? Oto fakty. Na 100 tysięcy ludności w Stanach Zjednoczonych jest 760 więźniów. To nie tylko więcej niż w większości krajów rozwiniętych ale więcej od 7 do 10 razy. W Japonii jest 63 więźniów na 100 tysięcy ludności, w Niemczech jest 90, we Francji jest 96, w Korei Południowej 97. Na drugim miejscu po USA znajduje się Wielka Brytania i ma 153 więźniów na 100 tysięcy mieszkańców. Jest to kolosalna przepaść pomiędzy USA a pozostałymi krajami świata i jest to nowe zjawisko. Jeszcze w 1980 roku społeczność więzienna USA nie przekraczała 150 więźniów na 100 tysięcy mieszkańców. Od tamtego czasu wzrosła o cztery razy. A więc co się stało w ciągu ostatnich 30 lat, że w więzieniach znalazło się miliony Amerykanów? Oczywiście jest to „wojna z narkotykami”.

Liczba więźniów odbywających karę z wyroków związanych z narkotykami zwiększyła się z 15 w 1980 roku do 150 w 1996 roku, oczywiście licząc na 100 tysięcy obywateli i jest to wzrost dziesięciokrotny. Ponad połowa więźniów w więzieniach federalnych należy do tej kategorii. Tylko w 2009 roku ponad 1,66 miliona Amerykanów zostało aresztowanych z oskarżenia związanego z narkotykami (więcej niż za napady i kradzieże) a przecież 4 z 5 tych przypadków dotyczy tylko przechowywania i posiadania narkotyków.

Współczynnik ilości więźniów na 100 tysięcy obywateli żydomasońskiego koncłagru USrael

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.