Naród wybrany !

thumb-Semita_-_do_artykulu
Brak miłości do Żyda jest antysemityzmem a krytyka Żydów, to już holokaust.

Można opluwać dowolny naród, ale krytyka narodu „wybranego” to antysemityzm! Świat ma obowiązek kochać Żydów, natomiast Żydzi nie powinni kochać świata. Od zawsze z jakiegoś tylko Żydom znanego powodu, byli wszędzie i przez wszystkich prześladowani. Oni nie chcą znać powodów, nie przyjmują ich do wiadomości. A powód jest banalny, logiczny, do bólu prawdziwy i nie do podważenia.

Trudno nadal kochać owieczkę, gdy odkrywamy, że to lis w skórze jagnięcia! Nazwiska, narodowość, zmieniają ludzie, którzy chcą ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Tak robią ścigani przez prawo, zbrodniarze, przestępcy, szpiedzy, oszuści, ludzie o złych intencjach wobec tych wszystkich, przed którymi ukrywają swoją tożsamość. Taki rodzaj podłej asymilacji, udawania kogoś innego, nazywa się zawszeniem lub zaszczurzeniem nacji.

Nikt nie chce mieć nic wspólnego z kimś, kto przez lata udawał, że jest kimś innym niż rzeczywiście jest! Nie możemy ukryć naszej złości, niechęci a nawet nienawiści wobec osobników, którzy latami nas okłamywali, co do swojego pochodzenia i nazwiska. Tacy ludzie nie zasługują na szacunek. Ich istnienie pośród nas staje się zagrożeniem dla naszej jedności, własności i patriotyzmu. Polacy nie zmieniają nazwisk osiedlając się poza swoim krajem, podobnie jak inne nacje Europy tego nie robią. W topić się pod fałszywą tożsamością w obcy naród potrafią tylko Żydzi.

To nie wstyd przynależności narodowej każe im zmieniać tożsamość, udawać kogoś innego, podszywać się pod narodowość, pośród której zamieszkali. To chęć obrabowania, zawłaszczenia cudzej własności, zdominowania nacji, rozsadzenia jej od wewnątrz, zawłaszczenia jej majątku, objęcia nad nią przywództwa, dla swoich i tylko swoich korzyści!

Takim aktualnym przykładem żydowskiej asymilacji zaszczurzenia, jest obecny minister finansów w rządzie kosmopolitów udający Polaka „Jacek Rostowski”, który jest Żydem o nazwisku Vincent Rothfeld. Zjawił się w Polsce jako golas, z długiem 200 tysięcy funtów. W Polsce było co kraść, a bezkarność zapewniała i nadal zapewnia przynależność do słusznej przestępczej organizacji szumnie przezywanych partiami politycznymi. Rothweld Vincent- już jako „Polak,” Jacek Rostowski, zapisał się do partii słynącej „z uczciwości” w szeregach której był sam kwiat uczciwych inaczej. Zapisał się do KLD, słusznie zwanej partią aferałów, pod przywództwem Donalda T. znanego z wrodzonej uczciwości. W pełnym toku był rabunek mienia narodu bez potrzeby zabijania. Pod hasłem prywatyzacji, to, co było nasze, stawało się moje.

I tak golasy, z dnia na dzień stali się milionerami! Po czterech latach intensywnej „politycznej” działalności, „Jacek Rostowski” stał się zamożnym Żydem Vincentem Rothfeld! Pod prawdziwym żydowskim nazwiskiem nie zrobiłby takiej „biznesowej” kariery nawet w Polsce. Wybór właściwych kosmopolitycznych organizacji przestępczych, KLD, UW, AWS, PO pozwolił mu dorobić się geszeftu i oto Żyd, z trybuny sejmowej instruuje okradanych przez siebie gojów, jak mają żyć! To Żyd, za sprawą kosmopolitycznego rządu PO – PSL decyduje o poziomie naszego bytu! To nienawidzący wszystkiego co polskie Żyd, decyduje losie milionów Polaków! Żyd rodzi się wrogiem Polaka, Czy można kochać Żyda? Nie można!

„Polak Rostowski” po zdarciu z niego szczurzego przebrania okazał się Żydem, o nazwisku Vincent Rothweld. Wrzask o antysemityzm wywołują Żydzi, w naszym kraju z polskimi nazwiskami, w Niemczech z niemieckimi, na Węgrzech z węgierskimi itd., itp. Ten wrzask osobników sprawia wrażenie, że mają obrońców w innych nacjach, nie mają, ich nikt nie lubi, bo ich nie można lubić, nie da się ich lubić! Łatwiej jest Żydowi w przebraniu Polaka głosić potrzebę tolerancji wobec narodu żydowskiego, łatwiej jest potępić antysemityzm, łatwiej zwalczać antysemityzm! Do czasu, aż odkrywamy że ten postępowy „Polak” to Żyd, to Sralek Wajnberger, który 30 lat udawał Nowaka! Odkrycie kłamstwa zawsze i wszędzie kończy przyjaźń. Gdyby Sralek nie udawał Polaka, nie byłoby powodu do nienawiści. W naszym kraju, co najmniej 80% tzw. polskich nazwisk należy do Żydów! Taka jest prawda i taka jest skala tego zjawiska. Polska jest zaszczurzona Żydami. Świat nie lubi Żydów i wg nich, to świat ma się zmienić, nie oni! Jako Polak od zawsze tak lubię Żydów, jak oni Polaków, dokładnie i tak samo!

Stanisław Kot

Źródło:http://szerszen.info/narod_wybrany

Za:http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=9189&Itemid=56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *