Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Nareszcie jest „Biblia ekumaniacka” Nowego Porządku Świata czyli biesy pracują zgodnie z planem !!!

Nareszcie jest „Biblia ekumaniacka” Nowego Porządku Świata czyli biesy pracują zgodnie z planem !!!

Przed zapoznaniem się z radosną wiadomością o powstaniu, długo oczekiwanej przez judeochrześcijańskie masy, uniwersalnej, judeomasońskiej „Biblii”  powszechnej miłości i miłosierdzia, zaleca się obejrzenie poniższego materiału wprowadzającego do tematu ekumenizm a powszechne szczęście ludzkości w Nowym Porządku Świata.

W Polsce ukazała się nowa Biblia Ekumeniczna w jednym tomie

Z CYKLU: EKUMENICZNE WYSIŁKI NA RZECZ JEDNEJ ŚWIATOWEJ RELIGII I NWO
Mamy ją! Oczywiście, mieliśmy ją już wcześniej w różnych wydaniach i tłumaczeniach. Teraz otrzymujemy Biblię Ekumeniczną, o której każdy będzie mógł powiedzieć: jest moja – powiedział prezes Towarzystwa Biblijnego w Polsce bp Andrzej Malicki w swym kazaniu wygłoszonym podczas nabożeństwa dziękczynnego z okazji wydania Biblii Ekumenicznej w jednym tomie. Dzień później odbyła się prezentacja tego tomu.
Po 22 latach prac Towarzystwo Biblijne w Polsce wydało całą Biblię Ekumeniczną w jednym tomie. 16 marca w kościele ewangelicko-reformowanym w Warszawie odbyło się nabożeństwo dziękczynne z tej okazji, natomiast dzień później w stołecznym Muzeum Etnograficznym miała miejsce uroczysta prezentacja tego tomu. Obie uroczystości zgromadziły wielu duchownych i świeckich zaangażowanych w ruch ekumeniczny, wśród nich m.in. osoby uczestniczące w pracach nad ekumenicznym przekładem Biblii.
Przekład ten jest wspólnym dziełem tłumaczy, językoznawców i redaktorów z jedenastu Kościołów członkowskich Towarzystwa Biblijnego w Polsce:
Rzymskokatolickiego,
Adwentystów Dnia Siódmego,
Chrystusowego,
Chrześcijan Baptystów,
Ewangelicko-Augsburskiego,
Ewangelicko-Metodystycznego,
Ewangelicko-Reformowanego,
Polskokatolickiego,
Prawosławnego,
Starokatolickiego Mariawitów
i Zielonoświątkowego.Wkrótce szersza relacja z prezentacji Biblii Ekumenicznejza: ekumenia.pl/…/ukazala-sie-bib…
https://www.youtube.com/watch?v=0gIPY5K4jWw
 https://www.youtube.com/watch?v=NR6ChKa1vpc
https://www.youtube.com/watch?v=6wzMbHBoV-8
Za: https://gloria.tv/article/KE3qU4aaLEgM4ezBSaJKgH64P
Data publikacji: 18.03.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *